Curs valutar

20-Oct-2019

1 EURO = 4.7556 RON  
1 USD = 4.2732 RON  

Etichete
fibra opticaswitchrouterrouter wirelessswitch gigabitpoez-wavestabilizator de tensiunecablu utpswitch cu managementcabinetgigabitstatie radiostatie radio autostatie radio cb19"rackapceilingtavancamerasfpplanetpolitatemperaturesensorhumidityantene satelitlightwallmountstabilizator trifazicsmartvu+ahdhikvisionturbohdtvifibarocontrollersnmppdushelfgatewaywirelessterouter wireless routerindustrialplugprizaac routerraspberry piaudiovideocable4 contactrcajackunifiraspberry pi 2 model btkb4kamiko3kmxsfpddmmountableantene 24ghzenergyraftsolo802.3atdoor phone720pmetercomutatormicro switchperetemountwdm1000mswitch poeinjectormobila3000rtl8370-grconectorconectorirapidelectricdateelectricicablu ftpraspberrygertduinoarduinoaeotecsfp+10ghdmisolarserverfixas2ip66cutie15002200turnfanvent3g4grouter gigabitvu+ tuner dvb-c/t/t2raspberry pi 2 model b+ kitgiga 850nm mc high wualityraspberry pi 3 model bsippopprazberry100mhdcabluinoxsirendoor lockcomboa4fbcstacking sfpcat5patchinverter22u27u37u42ulcdmetalic4ksemeshoutdoor650ups120060001000010kvaepscentrala5ghzfemaleethernetmiraextenderom1baterielaptopdelld630d-630acumulatorbanana pibanana provu+ solo2vu+ duo2duo 2duo2ab cryptobox 600hdcablu alimentarebalungeponusb stickwifipirmotionvideo interfonvera plusgascoaxialtvcamewradvr4ch150mftpmonturadoor sensorwindow sensormicroswitchflood sensorsmoke sensorrelay switchrgbwdimmerwallsocketblindunotesterconvertortermostatplcvgatrifazicinvertor47usinrepeterw2ventilatiepigtailapcsasiu60085010501300sinus900gamingusb20kva1000ftthwmt60pcisplitergigahd826548pl80l45l60repetorfast750giga 850nm mc high qualitymetalac1200litatstrandedom1.m0148vtelefonic20kmsvclte

ANPC

 » Solutii TDM - EOC si PON



Cdata  OLT

OLT GEPON cu 8 gigabit EPON ports OLT , uplink GE 8*RJ45 ethernet ports + uplink 8 *SFP gigabit optic

C-Data - FD1108S (FD1108S-SAP)

 1U 19inch, 8 gigabit EPON ports OLT pentru maximum 5122 client.
, 8 fixed GE uplink RJ45 ethernet ports, 8 GE uplink optical ports = 8 SFP uplink slots, free EMS software. Supports one 220VAC power supply, (not include PON SFP and uplink SFP module) FD1108S can support 8 EPON PON GE ports and connect 5122 client  ONU at most (by 1:64 splitting ratio), and provides 8 uplink GE electric slots 10/100/1000M auto-negotiable,RJ45  and 8P uplink optical SFP slots (combo).
GEPON OLT FD1108S GEPON OLT built-in powerful switch modules, supporting full-duplex forwarding, powerful layer-2 protocols. GEPON OLT FD1108S GEPON OLTbuilt-in management modules, supporting various types of management mode, such as out-band, in-band, CLI ,SNMP and EMS based on C-Data development interface.


Chassis:
1U 19 inch standard box
PON port: 8 PON ports
Splitting Ratio:1:64
Transmission Distance: 20KM
Application: FTTB/FTTH/FTTO  & CCTV surveillance
Uplink Port QTY:16
Dimension:440*280*44(mm*mm*mm)
Weight:4.5kg
Alte imagini:
Cdata other models OLT
Pret fara TVA:
4,280.04 RON

Pret cu TVA :
5.093,25 RON

Disponibilitate :
In stoc

Utilizăm cookie-uri pentru a îmbunătăți experiența site-ului și pentru a analiza traficul și publicul pe site. Continuând să navigați pe site-ul nostru, sunteți de acord cu acceptarea utilizării cookie-urilor în conformitate cu Politica de utilizare a cookie-urilor, de acord cu Politica de prelucrare a datelor personale și ați notat Notă de procesare a informațiilor personale. Accept