Curs valutar

08-Jul-2020

1 EURO = 4.8406 RON  
1 USD = 4.2942 RON  

Etichete
fibra opticaswitchrouterrouter wirelessswitch gigabitpoegigabitcablu utpz-wavestabilizator de tensiuneswitch cu managementcabinetstatie radiostatie radio autostatie radio cb19"rackapsfpceilingtavancameraplanetpolitatemperaturesensorhumidityantene satelitlightsmartwallmountstabilizator trifazicvu+ahdhikvisionturbohdtviindustrialpdufibarocontrollersnmpshelfgatewayplugprizawirelessterouter wireless routerac routerraspberry piaudiovideocable4 contactrcajackamikounifiraspberry pi 2 model benergytkb4k3kmxsfpddmmountableantene 24ghz802.3atmeterraftsolo10gdoor phone720pcomutatormicro switchperetemountwdm1000mswitch poeinjectormobila3000ventrtl8370-grconectorconectorirapidelectricdateelectriciraspberrygertduinoarduinoaeotecsfp+combohdmisolarserverfixas2ip66cutie15002200turnfan3g4gmanagementrg6router gigabitvu+ tuner dvb-c/t/t2raspberry pi 2 model b+ kitgiga 850nm mc high wualityraspberry pi 3 model bsippopprazberry100mhdcoaxialinoxsirendoor locka4fbcstacking sfpcat5patchinverter22u27u37u42ulcdmetalic4ksemeshoutdoor650ups120060001000010kvaepscentrala5ghzfemalegigaethernetmiraextenderom1svcstackingcoaxvflsmbgftp5baterielaptopdelld630d-630acumulatorbanana pibanana provu+ solo2vu+ duo2duo 2duo2cablu ftpab cryptobox 600hdcablu alimentarebalungeponusb stickwifipirmotionvideo interfonvera plusgascablutvcamewradvr4ch150mmonturadoor sensorwindow sensormicroswitchflood sensorsmoke sensorrelay switchrgbwdimmerwallsocketblindunotesterconvertortermostatplcvgatrifazicinvertor47usinrepeterw2ventilatiepigtailapcsasiu60085010501300sinus900gamingusb20kva1000ftthwmt60pcispliterhd826548pl80l45l60repetorfast750giga 850nm mc high qualitymetalac1200litatstrandedom1.m0148vtelefonic20kmltecasetacyberpowervlanean:f669lsnhbg0530w12v7ah12v9twin bgftp6bgftp6pebgutp5bgutp6bgutp3bgutp5pebgftp5pebgutp6lszhbgutp6pebgutp5lszhbgsf/utp5lsnhbgftp5lszhbgftp6lszhbgf/ftp6abgf/ftp6apebgftp6alszh

ANPC

Noduri optice cu cale inversa inclusa, etanse pentru montare exterioara

 
  Descriere Pret
Nod optic miniatura de interior DIODA PIN SC/APCNod Optic cu laser 1mW pe cale inversa, iesire de putere nextraCOM - WR-8601RL

Nod optic miniatura de interior bidirectional, intrare optica -7+2dB / 1100-1600nm, conector SC/APC, iesire RF cale directa 85-860MHz / 95dB, intrare cale inversa 5-65MHz / 80-90dBm, iesire optica cale inversa laser FP 1mW / 1310nm, conector SC/PC, alimentare 220V

Pret vechi 462.19 RON
Pret nou
164.33 RON
*) Pretul nu contine TVA
cuTVA: 195.56 RON
Disponibilitate : Sunati
Nod Optic Maiwei MW2002(ORT)-1mWNod Optic Braun_Group - MW2002(ORT)-1mW

1290-1600nm, receptor optic Philips -7dBm, SC/APC, 2 ies RF(1 hibrid), 45-860MHz, 102dBmV, cale inversa 5-200MHz, laser FP 1mW, telealim 30-90VAC

Pret : 1,155.46 RON
*) Pretul nu contine TVA
cuTVA: 1,375.00 RON
Disponibilitate : Sunati
Nod Optic Maiwei MW2002(ORT)-2mW-PINNod Optic Braun_Group - MW2002(ORT)-2mW-PIN

1290-1600nm, receptor optic DIODA PIN, SC/APC, 2 ies RF(1 hibrid), 45-860MHz, 102dBmV, cale inversa 5-200MHz, laser FP 2mW, telealim 30-90VAC

Pret : 847.34 RON
*) Pretul nu contine TVA
cuTVA: 1,008.33 RON
Disponibilitate : Sunati
Nod Optic Maiwei MW2002(ORT)-2mWNod Optic Braun_Group - MW2002(ORT)-2mW

1290-1600nm, receptor optic Philips -7dBm, SC/APC, 2 ies RF(1 hibrid), 45-860MHz, 102dBmV, cale inversa 5-200MHz, laser FP 2mW, telealim 30-90VAC

Pret : 1,232.49 RON
*) Pretul nu contine TVA
cuTVA: 1,466.67 RON
Disponibilitate : Sunati
Nod Optic Maiwei MW2002(ORT)-1mW-PINNod Optic Braun_Group - MW2002(ORT)-1mW-PIN

1290-1600nm, receptor optic DIODA PIN, SC/APC, 2 ies RF(1 hibrid), 45-860MHz, 102dBmV, cale inversa 5-200MHz, laser FP 1mW, telealim 30-90VAC

Pret : 744.63 RON
*) Pretul nu contine TVA
cuTVA: 886.11 RON
Disponibilitate : Sunati
Preturile nu contin TVA
Utilizăm cookie-uri pentru a îmbunătăți experiența site-ului și pentru a analiza traficul și publicul pe site. Continuând să navigați pe site-ul nostru, sunteți de acord cu acceptarea utilizării cookie-urilor în conformitate cu Politica de utilizare a cookie-urilor, de acord cu Politica de prelucrare a datelor personale și ați notat Notă de procesare a informațiilor personale. Accept