Curs valutar

22-Jul-2019

1 EURO = 4.7315 RON  
1 USD = 4.2103 RON  

Etichete
fibra opticaswitchrouterrouter wirelessswitch gigabitpoestabilizator de tensiunez-wavecablu utpswitch cu managementcabinetgigabitstatie radiostatie radio autostatie radio cb19"rackapceilingtavancamerasfpplanetpolitatemperaturesensorhumidityantene satelitlightstabilizator trifazicsmartwallmountvu+ahdhikvisionturbohdtvifibarocontrollersnmppdushelfgatewayterouter wireless routerindustrialplugprizaunifiac routerraspberry pi 2 model bwirelesstkb4kamiko3kmxsfpddmmountableantene 24ghzenergyraftraspberry piaudiovideocable4 contactrcajacksolo802.3atdoor phone720pmetercomutatormicro switchperetemountwdm1000mswitch poeinjectormobila3000rtl8370-grconectorconectorirapidelectricdateelectricicablu ftpraspberrygertduinoarduinoaeotecsfp+10ghdmisolarserverfixas2ip66cutie15002200turnfanventrouter gigabitvu+ tuner dvb-c/t/t2raspberry pi 2 model b+ kitraspberry pi 3 model bsippopprazberry100mhdcabluinoxsirendoor lockcomboa4fbcstacking sfpcat5patchinverter22u27u37u42ulcd4ksemeshoutdoor650ups120060001000010kvaepscentrala5ghzfemaleethernetmiraextenderom1baterielaptopdelld630d-630acumulatorbanana pibanana provu+ solo2vu+ duo2duo 2duo2ab cryptobox 600hdcablu alimentarebalungiga 850nm mc high wualitygeponusb stickwifipirmotionvideo interfonvera plusgascoaxialtvcamewradvr4ch150mftpmonturadoor sensorwindow sensormicroswitchflood sensorsmoke sensorrelay switchrgbwdimmerwallsocketblindunotesterconvertortermostatplcvgatrifazicinvertor47usinrepeterw2ventilatiemetalicpigtailapcsasiu60085010501300sinus900gamingusb20kva1000ftthwmt60pcisplitergigahd826548pl80l45l60repetorfast750giga 850nm mc high qualitymetalac1200litatstrandedom1.m0148vtelefonic20km

ANPC

 » Echipamente pentru receptia si transmisia digitala a canalelor de televiziune pe cablu



Modul TSIP pana la 256 intrari / iesiri IP

Modul TSIP cu 64 intrari si 32 iesiri IP

Wellav - TSIP

Modul TSIP cu 64 intrari si 32 iesiri IP

Cere oferta
Disponibilitate :
La comanda

Modul TSIP pana la 256 intrari / iesiri IP

  • Connector:
    • 2x 10/100/1000Base-T, RJ-45
    • 2x 1000Base-X, SFP
  • Package format: RTP/UDP
  • Traffic type: unicast or multicast
  • Per module: up to 720Mbps (72Mbps per stream)
Utilizăm cookie-uri pentru a îmbunătăți experiența site-ului și pentru a analiza traficul și publicul pe site. Continuând să navigați pe site-ul nostru, sunteți de acord cu acceptarea utilizării cookie-urilor în conformitate cu Politica de utilizare a cookie-urilor, de acord cu Politica de prelucrare a datelor personale și ați notat Notă de procesare a informațiilor personale. Accept