Curs valutar

16-Jul-2018

1 EURO = 4.6550 RON  
1 USD = 3.9774 RON  


ANPC

 » Receptoare optice fara cale inversa de interior FTTH, FTTB



2

Minireceptor optic FTTH cu iesire GPON/GEPON echipat cu filtru WDM

nextraCOM - OR1075MB-WD

Receptor special proiectat pentru arhitectura OLT gigabit GPON /GEPON pentru ethernet/ internet impreuna cu semnal CATV pe o singura fibra single mode (green SC/APC input).

Minireceptor optic FTTH de interior cu filtru WDM pe intrare, intrare TV 1550nm -10+0dBm + trecere pentru Ethernet PON 1310/1490nm, conectori optici SC/APC, SC/PC, iesire RF>78dB la intrare -6dBm, temperatura de lucru -20+55 grade Celsius, consum <3W, dimensiuni 109x80x26mm
intrarea de banda larga CATV +PON pe conector SC/APC verde;
semnal CATV electric 5-1000Mhz pe iesirea F-coax;
iesire SC/PC albastru filtrata WDM pentru conectarea unui terminal ONU/ONT gigabit 1310/1490nm
sau a filtru PLC pentru multipli clienti PON
Este compatibil 100% cu orice terminal Gigabit EPON sau gigabit GPON recunoscut de OLT-ul din head end

Alte imagini:
OR1075MB-WD1

Pret vechi:
125,69 RON fara TVA


Pret nou:
107,07 RON

*) Pretul nu contine TVA

Disponibilitate :
In stoc