Curs valutar

19-Dec-2018

1 EURO = 4.6478 RON  
1 USD = 4.0820 RON  

Etichete
fibra opticaswitchrouterrouter wirelessswitch gigabitstabilizator de tensiunepoez-wavecablu utpswitch cu managementcabinetstatie radio cbstatie radio autostatie radio19"rackapceilingtavangigabitcameraplanettemperaturehumiditysensorpolitaantene satelitlightwallmountsfpstabilizator trifazictviahdhikvisionturbohdsmartvu+fibarocontrollersnmppdushelfgatewayterouter wireless routerindustrialprizaplugunifiamikotkb4kxsfp3kmddmraspberry pi 2 model bmountableantene 24ghzenergyaudiojackrcaraspberry pivideocable4 contactraftperete802.3atcomutatormeterswitch poemicro switch720p3000door phone1000mmountsoloserverwdmhdmisfp+solar10gelectriciconectoriraspberryconectorventfanac routerrtl8370-gr2200turngertduinocablu ftpelectricaeotecdatefixas2rapidip661500cutiearduinofemalestacking sfpmobilafbcmiraa4combo22ucat5injector42u37u27umeshoutdoor650ups1200600010kvainverterepscentrala5ghzlcddoor locksirencabluraspberry pi 2 model b+ kitvu+ tuner dvb-c/t/t2popphd10000razberry100minoxrouter gigabitsipraspberry pi 3 model bgepon6004chgiga 850nm mc high wuality900banana pigamingbalunduo2sinus8501050baterieab cryptobox 600hdcablu alimentare1300duo 2usbpcisplitergigaethernetlaptophd826548pl80l45delld630d-63020kvavu+ duo2vu+ solo21000ftthbanana proacumulatorwmt60l60usb sticksmoke sensormonturaftptester150mconvertortermostatplcvgadvrflood sensorunorelay switchrgbwdimmerwallsocketblindmicroswitchwindow sensordoor sensorpatchtrifazicwirelessvideo interfonmotionmetalicpir4ksepigtailapcsasiuventilatiew2camewratvinvertorcoaxialgas47usinvera plusrepeterwifi

ANPC

 » Receptoare optice fara cale inversa de interior FTTH, FTTB



2

Minireceptor optic FTTH cu iesire GPON/GEPON echipat cu filtru WDM

nextraCOM - OR1075MB-WD

Receptor special proiectat pentru arhitectura OLT gigabit GPON /GEPON pentru ethernet/ internet impreuna cu semnal CATV pe o singura fibra single mode (green SC/APC input).

Minireceptor optic FTTH de interior cu filtru WDM pe intrare, intrare TV 1550nm -10+0dBm + trecere pentru Ethernet PON 1310/1490nm, conectori optici SC/APC, SC/PC, iesire RF>78dB la intrare -6dBm, temperatura de lucru -20+55 grade Celsius, consum <3W, dimensiuni 109x80x26mm
intrarea de banda larga CATV +PON pe conector SC/APC verde;
semnal CATV electric 5-1000Mhz pe iesirea F-coax;
iesire SC/PC albastru filtrata WDM pentru conectarea unui terminal ONU/ONT gigabit 1310/1490nm
sau a filtru PLC pentru multipli clienti PON
Este compatibil 100% cu orice terminal Gigabit EPON sau gigabit GPON recunoscut de OLT-ul din head end

Alte imagini:
OR1075MB-WD1

Pret vechi:
125,49 RON fara TVA


Pret nou:
106,90 RON

*) Pretul nu contine TVA

Disponibilitate :
In stoc