Curs valutar

29-May-2020

1 EURO = 4.8421 RON  
1 USD = 4.3983 RON  

Etichete
fibra opticaswitchrouterrouter wirelessswitch gigabitpoecablu utpgigabitz-wavestabilizator de tensiuneswitch cu managementcabinetstatie radiostatie radio autostatie radio cb19"rackapsfpceilingtavancameraplanetpolitatemperaturesensorhumidityantene satelitlightsmartwallmountstabilizator trifazicvu+ahdhikvisionturbohdtviindustrialpdufibarocontrollersnmpshelfgatewaywirelessterouter wireless routerplugprizaraspberry piaudiovideocable4 contactrcajackamikoac routerunifiraspberry pi 2 model btkb4k3kmxsfpddmmountableantene 24ghz802.3atenergyraftsolo10gdoor phone720pmetercomutatormicro switchperetemountwdm1000mswitch poeinjectormobila3000ventrtl8370-grconectorconectorirapidelectricdateelectricicablu ftpraspberrygertduinoarduinoaeotecsfp+combohdmisolarserverfixas2ip66cutie15002200turnfan3g4gmanagementrg6router gigabitvu+ tuner dvb-c/t/t2raspberry pi 2 model b+ kitgiga 850nm mc high wualityraspberry pi 3 model bsippopprazberry100mhdcablucoaxialinoxsirendoor locka4fbcstacking sfpcat5patchinverter22u27u37u42ulcdmetalic4ksemeshoutdoor650ups120060001000010kvaepscentrala5ghzfemalegigaethernetmiraextenderom1svcstackingcoaxvflsmbaterielaptopdelld630d-630acumulatorbanana pibanana provu+ solo2vu+ duo2duo 2duo2ab cryptobox 600hdcablu alimentarebalungeponusb stickwifipirmotionvideo interfonvera plusgastvcamewradvr4ch150mftpmonturadoor sensorwindow sensormicroswitchflood sensorsmoke sensorrelay switchrgbwdimmerwallsocketblindunotesterconvertortermostatplcvgatrifazicinvertor47usinrepeterw2ventilatiepigtailapcsasiu60085010501300sinus900gamingusb20kva1000ftthwmt60pcispliterhd826548pl80l45l60repetorfast750giga 850nm mc high qualitymetalac1200litatstrandedom1.m0148vtelefonic20kmltecasetacyberpowervlanean:f669lsnhbg0530w12v7ah12v9twin

ANPC

 » Mini/Micro Cabluri de fibra optica Single Mode



Mini cablu optic LTMC 144 fibre TKF LTMC-144fibre

Mini cablu optic LTMC 144 fibre

TKF - LTMC-144fibre

Mini cablu optic LTMC 144 fibre (6x24). Diametru cablu: 7,9mm, Diametru micro-tub: 12/10 mm, greutate: 50kg/km, Tensiune de intindere: 1500N. MULTI TUBE LTMC (Loose tube mini cables gel filled), metalfree, protectie la apa, rezistent ultraviolete, instalare prin suflare cu aer comprimat in micro tuburi.

Pret fara TVA:
13.77 RON

Pret cu TVA :
16,38 RON

Disponibilitate :
Sunati

Mini cablu optic LTMC 144 fibre
Loose Tube Mini Cable, non-metallic, longitudinal water-protected, with reduced outer diameter.
Installation: blowing into microducts 10/8mm. (12-72 fibres), 12/10 mm. (96, 144 fibres).
 Comercial information Properties
Product group Fibre optic cable
Series Fibre optic cable Single mode
Type LTMC
Description 144x SM G.657.A1 (6x24)
Net weight 50 kg/km
 
 Construction characteristics Properties
Test procedures IEC 60794-1-2
Application Outside
Cable metal free Yes
Installable by blowing Yes
Strain relief Yes
UV resistant Yes
Halogen free (acc. EN 50267-2-2) Yes
Longitudinal water blocking Yes
Number of fibres 144
Number of fibres per tube 24
Number of cores 6
Type of tube Loose tube, gel filled
Fibre type Single Mode
Optical fibre standard  ITU-T G.657.A1
Number of layers 1 Layer
Colour of outer sheath Black
Outer sheath material HDPE
 
 Characteristics of use Properties
Longitudinal watertight construction SAP
Outer sheath thickness 0.5 mm
Outer diameter approx. 7.9 mm
max. cable diameter 8.0 mm
Bending radius during installation 160 mm
Bending radius after installation 120 mm
Tensile load 1500 N
Installation temperature -10 / 50 °C
Opperation temperature range -30/70 °C
Transportation and storage temperature -40/70 °C
 
 Technical characteristics Properties
Attenuation @ 1310 nm 0.35 dB/km
Attenuation @ 1550 nm 0.22 dB/km
Attenuation @ 1625 nm 0.25 dB/km
Crush resistance 1200 N/dm
Impact strength 2 J
Torsion resistance 360°/m
Longitudinal water blocking
* Specificatiile pot fi schimbate fara preaviz
Utilizăm cookie-uri pentru a îmbunătăți experiența site-ului și pentru a analiza traficul și publicul pe site. Continuând să navigați pe site-ul nostru, sunteți de acord cu acceptarea utilizării cookie-urilor în conformitate cu Politica de utilizare a cookie-urilor, de acord cu Politica de prelucrare a datelor personale și ați notat Notă de procesare a informațiilor personale. Accept