Curs valutar

24-Aug-2019

1 EURO = 4.7216 RON  
1 USD = 4.2706 RON  

Etichete
fibra opticaswitchrouterrouter wirelessswitch gigabitpoez-wavestabilizator de tensiunecablu utpswitch cu managementcabinetgigabitstatie radiostatie radio autostatie radio cb19"rackapceilingtavancamerasfpplanetpolitatemperaturesensorhumidityantene satelitlightstabilizator trifazicsmartwallmountvu+ahdhikvisionturbohdtvifibarocontrollersnmppdushelfgatewayterouter wireless routerindustrialplugprizaunifiac routerraspberry pi 2 model bwirelesstkb4kamiko3kmxsfpddmmountableantene 24ghzenergyraftraspberry piaudiovideocable4 contactrcajacksolo802.3atdoor phone720pmetercomutatormicro switchperetemountwdm1000mswitch poeinjectormobila3000rtl8370-grconectorconectorirapidelectricdateelectricicablu ftpraspberrygertduinoarduinoaeotecsfp+10ghdmisolarserverfixas2ip66cutie15002200turnfanventrouter gigabitvu+ tuner dvb-c/t/t2raspberry pi 2 model b+ kitraspberry pi 3 model bsippopprazberry100mhdcabluinoxsirendoor lockcomboa4fbcstacking sfpcat5patchinverter22u27u37u42ulcdmetalic4ksemeshoutdoor650ups120060001000010kvaepscentrala5ghzfemaleethernetmiraextenderom1baterielaptopdelld630d-630acumulatorbanana pibanana provu+ solo2vu+ duo2duo 2duo2ab cryptobox 600hdcablu alimentarebalungiga 850nm mc high wualitygeponusb stickwifipirmotionvideo interfonvera plusgascoaxialtvcamewradvr4ch150mftpmonturadoor sensorwindow sensormicroswitchflood sensorsmoke sensorrelay switchrgbwdimmerwallsocketblindunotesterconvertortermostatplcvgatrifazicinvertor47usinrepeterw2ventilatiepigtailapcsasiu60085010501300sinus900gamingusb20kva1000ftthwmt60pcisplitergigahd826548pl80l45l60repetorfast750giga 850nm mc high qualitymetalac1200litatstrandedom1.m0148vtelefonic20kmsvc

ANPC

 » Media Convertoare pentru fibra, WDM, WDM Gigabit



IFT-802TS15

Media Convertor Industrial 10/100 Single Mode

Planet - IFT-802TS15

Media convertor industrial Single Mode, 15Km, interfata SC, temperatura de functionare: -40~75 grade celsisus

Pret fara TVA:
387.17 RON

Pret cu TVA :
460,73 RON

Disponibilitate :
Sunati

Hardware Specification
10/100Base-TX Port 1 RJ-45 Auto-MDI/MDI-X port
100Base-FX Port IFT-802T:1 SC Interface
IFT-802TS15:1 SC Interface
IFT-805AT:1 SFP Slot
Fiber Port Type IFT-802TS15:SC / Single-mode
Cable Distance IFT-802T:2km 
IFT-802TS15:15km
IFT-805AT:Vary on module
Optical Frequency IFT-802TS15:1310nm
Launch Power (dBm) Max
IFT-802TS15:0 
Min
IFT-802TS15:-20
Receive Sensitivity (dBm) IFT-802TS15:-32
Maximum Input Power (dBm) IFT-802TS15:0
Dimension (W x D x H) 135 x 85 x 32 mm
Weight 430g
Installation DIN rail kit and wall mount ear
Maximum Frame Size 1522bytes packet size
Flow Control Back pressure for half duplex, IEEE 802.3x Pause Frame for full duplex
Enclosure IP-30 Slim Type Metal Case
LED Indicator System:
 •Power 1 (Green)
 •Power 2 (Green)
 •Fault (Green)
1x copper port:
 •10/100 (Green)
 •LNK/ACT (Green)
1 x 100FX port:
 •100 (Green)
 •LNK/ACT (Green)
Power Input 12 to 48V DC Redundant power with polarity reverse protection function
Power Consumption 3 Watts/ 10BTU (maximum)
Protection ESD (Ethernet): 6KV DC
Surge (Power): 6KV DC
Speed Twisted-pair:
 •10/20Mbps for Half / Full-Duplex
 •100/200Mbps for Half / Full Duplex 
Fiber-optic:
 •200Mbps for Full-Duplex
Network cables 10/100Base-TX:
 •2-Pair UTP Cat. 3, 4, 5 (100meters, max.) 
 •EIA/TIA-568 100-ohm STP (100meters, max.)
100Base-FX: 
 •IFT-802TS15: Single-mode optic fiber 9/125μm (15km) 
Standards Conformance
Emissions FCC Class A, CE Class A
Standards Compliance IEEE 802.3 10Base-T
IEEE 802.3u 100Base-TX / 100Base-FX
IEEE 802.3x Flow Control and Back pressure
Stability Testing IEC60068-2-32 (Free fall)
IEC60068-2-27 (Shock)
IEC60068-2-6 (Vibration)
Environment
Operating Temperature -40~75 Degree C
Operating Humidity 5~90% non-condensing
Storage Temperature -40~85 Degree C
Storage Humidity 5~90% non-condensing
Utilizăm cookie-uri pentru a îmbunătăți experiența site-ului și pentru a analiza traficul și publicul pe site. Continuând să navigați pe site-ul nostru, sunteți de acord cu acceptarea utilizării cookie-urilor în conformitate cu Politica de utilizare a cookie-urilor, de acord cu Politica de prelucrare a datelor personale și ați notat Notă de procesare a informațiilor personale. Accept