Curs valutar

28-Feb-2020

1 EURO = 4.8068 RON  
1 USD = 4.3926 RON  

Etichete
fibra opticaswitchrouterrouter wirelessswitch gigabitpoecablu utpz-wavestabilizator de tensiunegigabitswitch cu managementcabinetstatie radiostatie radio autostatie radio cb19"rackapceilingtavansfpcameraplanetpolitatemperaturesensorhumidityantene satelitlightsmartwallmountstabilizator trifazicvu+ahdhikvisionturbohdtvipdufibarocontrollersnmpshelfgatewaywirelessterouter wireless routerindustrialplugprizaraspberry piaudiovideocable4 contactrcajackac routeramikounifiraspberry pi 2 model btkb4k3kmxsfpddmmountableantene 24ghz802.3atenergyraftsolo10gdoor phone720pmetercomutatormicro switchperetemountwdm1000mswitch poeinjectormobila3000ventrtl8370-grconectorconectorirapidelectricdateelectricicablu ftpraspberrygertduinoarduinoaeotecsfp+combohdmisolarserverfixas2ip66cutie15002200turnfan3g4gmanagementrg6router gigabitvu+ tuner dvb-c/t/t2raspberry pi 2 model b+ kitgiga 850nm mc high wualityraspberry pi 3 model bsippopprazberry100mhdcablucoaxialinoxsirendoor locka4fbcstacking sfpcat5patchinverter22u27u37u42ulcdmetalic4ksemeshoutdoor650ups120060001000010kvaepscentrala5ghzfemalegigaethernetmiraextenderom1svcstackingcoaxbaterielaptopdelld630d-630acumulatorbanana pibanana provu+ solo2vu+ duo2duo 2duo2ab cryptobox 600hdcablu alimentarebalungeponusb stickwifipirmotionvideo interfonvera plusgastvcamewradvr4ch150mftpmonturadoor sensorwindow sensormicroswitchflood sensorsmoke sensorrelay switchrgbwdimmerwallsocketblindunotesterconvertortermostatplcvgatrifazicinvertor47usinrepeterw2ventilatiepigtailapcsasiu60085010501300sinus900gamingusb20kva1000ftthwmt60pcispliterhd826548pl80l45l60repetorfast750giga 850nm mc high qualitymetalac1200litatstrandedom1.m0148vtelefonic20kmltecasetacyberpowervlanean:f669lsnhbg0530w12v7ah12v9

ANPC

 » Media Convertoare Fast Ethernet(10/100M) pentru fibra optica



Media Convertor 2*SFP port 10/100M + 2* Rj45 10/100 BaseTx bridge

Media Convertor 2*SFP port 10/100M + 2* Rj45 10/100 BaseTx bridge

Braun Group - XTR202-SFP

Bridge Media converter 2 port SFP  + 2 port RJ45, 10/100 BaseT, sursa 5V




Pret fara TVA:
89.12 RON

Pret cu TVA :
106,05 RON

Disponibilitate :
Sunati

 

Main features

1. Conforms to IEEE802.3Z/AB 100 Base-T/SX/LX standard

2. Back pressure flow control for full duplex IEEE802.3 X and half duplex.

3. Automatic identification of MDI/MDI-X cross line.

4. Conforms to safety code of FCC and 15 CLASS A, CE.

Technical parameters

Standard Protocol: IEEE802.3Z/AB 1000Base-T/SX/LX standard

Transfer rate: electric interface: 10/100Mbps

Optical interface: 125 Mbps

Connectors: TX: UTP RJ-45 connector

FX: SFP Slot

Operation mode: full duplex mode or half duplex mode

Power supply parameter:

External: 110-265V AC 48VDC

Internal: 5V DC 2A

Operating temperature: -10~55

Relative humidity: 5%-90%

Twisted Pair cable: Cat5 UTP cable

Fiber cable:

Multi-mode: 50/125, 62.5/125

Single mode: 8.3/125, 8.7/125, 9/125 or 10/125μm

(10) Outside dimensions:

125mm (W) * 83mm (D) * 26 mm (H) (Internal power supply)

 

Utilizăm cookie-uri pentru a îmbunătăți experiența site-ului și pentru a analiza traficul și publicul pe site. Continuând să navigați pe site-ul nostru, sunteți de acord cu acceptarea utilizării cookie-urilor în conformitate cu Politica de utilizare a cookie-urilor, de acord cu Politica de prelucrare a datelor personale și ați notat Notă de procesare a informațiilor personale. Accept