Curs valutar

08-Jul-2020

1 EURO = 4.8397 RON  
1 USD = 4.2964 RON  

Etichete
fibra opticaswitchrouterrouter wirelessswitch gigabitpoegigabitcablu utpz-wavestabilizator de tensiuneswitch cu managementcabinetstatie radiostatie radio autostatie radio cb19"rackapsfpceilingtavancameraplanetpolitatemperaturesensorhumidityantene satelitlightsmartwallmountstabilizator trifazicvu+ahdhikvisionturbohdtviindustrialpdufibarocontrollersnmpshelfgatewayplugprizawirelessterouter wireless routerac routerraspberry piaudiovideocable4 contactrcajackamikounifiraspberry pi 2 model benergytkb4k3kmxsfpddmmountableantene 24ghz802.3atmeterraftsolo10gdoor phone720pcomutatormicro switchperetemountwdm1000mswitch poeinjectormobila3000ventrtl8370-grconectorconectorirapidelectricdateelectriciraspberrygertduinoarduinoaeotecsfp+combohdmisolarserverfixas2ip66cutie15002200turnfan3g4gmanagementrg6router gigabitvu+ tuner dvb-c/t/t2raspberry pi 2 model b+ kitgiga 850nm mc high wualityraspberry pi 3 model bsippopprazberry100mhdcoaxialinoxsirendoor locka4fbcstacking sfpcat5patchinverter22u27u37u42ulcdmetalic4ksemeshoutdoor650ups120060001000010kvaepscentrala5ghzfemalegigaethernetmiraextenderom1svcstackingcoaxvflsmbgftp5baterielaptopdelld630d-630acumulatorbanana pibanana provu+ solo2vu+ duo2duo 2duo2cablu ftpab cryptobox 600hdcablu alimentarebalungeponusb stickwifipirmotionvideo interfonvera plusgascablutvcamewradvr4ch150mmonturadoor sensorwindow sensormicroswitchflood sensorsmoke sensorrelay switchrgbwdimmerwallsocketblindunotesterconvertortermostatplcvgatrifazicinvertor47usinrepeterw2ventilatiepigtailapcsasiu60085010501300sinus900gamingusb20kva1000ftthwmt60pcispliterhd826548pl80l45l60repetorfast750giga 850nm mc high qualitymetalac1200litatstrandedom1.m0148vtelefonic20kmltecasetacyberpowervlanean:f669lsnhbg0530w12v7ah12v9twin bgftp6bgftp6pebgutp5bgutp6bgutp3bgutp5pebgftp5pebgutp6lszhbgutp6pebgutp5lszhbgsf/utp5lsnhbgftp5lszhbgftp6lszhbgf/ftp6abgf/ftp6apebgftp6alszh

ANPC

Echipamente pentru retele de date - Fibra optica

 
  Descriere Pret

Media-convertoare 10/100/1000M

Media Converter Gigabit Braun GroupMedia Converter Gigabit slot SFP-host 1000/100/10 Braun Group - XTR1000 (XTR1001) SFP

Media convertor Gigabit pentru modul SFP miniGbic, 1000/100/10 Base-T automatic fall back.
Accepta module standard SFP 1.25G (miniGbic) pe fibra SM sau MM
*Necesita modul SFP gigabit ( modulul nu este inclus in pret)*
produse similare:  MC220 TP-Link ( 1000 base T )
vezi si:
GTR2002= bridge Media converter gigabit cu 2*RJ45 ( 10/100/1000) & 2 slot SFP giga

Pret : 92.42 RON
*) Pretul nu contine TVA
cuTVA: 109.98 RON
Disponibilitate : Sunati
Media Convertor Gigabit TP-Link MC210CSMedia Convertor Gigabit TP-Link - MC210CS

Media Converter gigabit, 2 fibre, Single Mode 15Km, convertor de la cupru 1000BASE-TX la fibra SC single mode 1000Base-FX , full-duplex, sursa in comutatie, montabil in sasiu

Pret : 140.00 RON
*) Pretul nu contine TVA
cuTVA: 166.60 RON
Disponibilitate : Sunati
Media Convertor Gigabit TP-Link MC220LMedia Convertor Gigabit TP-Link - MC220L

Sasiu media convertor pentru modul SFP Gigabit, SM/MM, 0.55km - MM, 10km - SM, 1000Mbps in mod Full-Duplex atat pt portul TX si cel FX, FX port support hot-swappable. *Necesita modul SFP gigabit

Pret : 78.80 RON
*) Pretul nu contine TVA
cuTVA: 93.77 RON
Disponibilitate : In stoc
MC-FN-net 850nmGigabit MultiMode MediaConvertor 850nm, 10/100/1000, 550mt, 2* SC. Braun Group - XTR1000MM (FHC1110)

Media converter gigabit Multi Mode fiber -850nm, SC conector, 550mt,  10/100/1000M auto negotiation, code: FHC111/ FHX1110 
compliant IEEE802.3,802.3u, 802.3x; 802.3ab, 802.3E


Pret vechi 177.14 RON
Pret nou
115.52 RON
*) Pretul nu contine TVA
cuTVA: 137.47 RON
Disponibilitate : Sunati
XTR1000WDMA-20kmMedia Converter Gigabit WDM single fiber, GE + Tx1310nm/ Rx1550nm, -20km Braun Group - GTR20WA

WDM Media convertor Gigabit 1000/100/10 Base-T; modul optic 20Km, Single Mode, Tx=1310nm/ Rx=1550nm, SC/PC connector.
Sursa alimentare externa in comutiatie 100V-240Vac, 5V/1A, compatibil cu MC1400 -5V rack. Lucreaza in pereche cu GTR20WB ( Rx1310/Tx1550)

 


 

Pret : 135.51 RON
*) Pretul nu contine TVA
cuTVA: 161.26 RON
Disponibilitate : In stoc
Media Convertor Gigabit TP-Link MC200CMMedia Convertor MM Gigabit 850nm TP-Link - MC200CM 850nmMM

Media Converter gigabit, Multi Mode, 550m, convertor de la cupru 1000BASE-TX la fibra SC multi mode 1000Base-FX , full-duplex, sursa in comutatie, montabil in sasiu.
850nm laser module.

Pret : 140.00 RON
*) Pretul nu contine TVA
cuTVA: 166.60 RON
Disponibilitate : Sunati
XTR1000WDMB-20kmMedia Converter WDM Gigabit 1000/100/10, Tx15500nm SC, GTR20WB Braun Group - GTR20WB

WDM Media convertor Gigabit - 1 port x 1000/100/10 Base-T + 1 x port FO WDM 20Km, Single Mode, Tx=1550nm/ Rx=1310nm, SC/PC connector. Sursa alimentare externa in comutiatie 100V-240Vac, 5V/1A, compatibil cu MC1400 -5V rack.

Lucreaza in pereche cu GTR20WA ( Rx1550/Tx1310)

 

Pret : 135.51 RON
*) Pretul nu contine TVA
cuTVA: 161.26 RON
Disponibilitate : In stoc
optic switch gigabit 4Port/ Bridge Media Converter  2port SFP 1.25G + 2*RJ45 gigabitSwitch gigabit 4Port (Bridge Media Converter) 2port SFP 1.25G + 2*RJ45 gigabit Braun Group - GTR2002

(Switch gigabit compact 4 port )
Media convertor Gigabit  2 *modul SFP miniGbic + 2 port RJ45 gigabit 10/100/1000M.
Accepta module standard SFP 1.25G (miniGbic) pe fibra SM sau MM.
*Necesita module SFP gigabit ( modulul nu este inclus in pret)*
 

Pret vechi 169.39 RON
Pret nou
130.67 RON
*) Pretul nu contine TVA
cuTVA: 155.50 RON
Disponibilitate : In stoc
Media converter gigabit Multi Mode fiber -1310nm, SC conector, 2km,  10/100/1000MMedia converter gigabit Multi Mode fiber -1310nm, SC conector, 2km, 10/100/1000M Braun Group - XTR1000-MM1310-2km-SC

Media converter gigabit Multi Mode fiber -1310nm, SC conector, 2km, 10/100/1000M auto negotiation,
compliant IEEE802.3,802.3u, 802.3x; 802.3ab, 802.3E

Pret : 114.05 RON
*) Pretul nu contine TVA
cuTVA: 135.72 RON
Disponibilitate : Sunati

Media-convertoare 10/100M

XTR102-cWDM Media Converter 10/100 SM to 2*RJ45 Braun Group - XTR102-LD1310-20km


WDM Media Converter 100 FX  la 2* RJ45 ( 10/100M baseT), Tx1310nm , Rx1550nm, 20Km transmission distance, SC connector, double RJ45 keystone jack.
Copatibil pentru montare in rack 14 slot, Braun Group.

Lucreaza impreuna cu XTR102 - LD1550-20km

Pret : 115.64 RON
*) Pretul nu contine TVA
cuTVA: 137.61 RON
Disponibilitate : Indisponibil
Media Convertor WDM TP-Link MC111CS-20Media Convertor WDM TP-Link - MC111CS

WDM Fast Ethernet Media Converter 10/100Base-TX, 100Base-FX, sursa in comutatie cu o plaja larga de tensiuni de intrare ( 80-250V ). 20km. 1550nmTX/1310nmRX. SM, conector SC, DIP Switch pentru configurarea diverselor stari de lucru

Pret : 117.00 RON
*) Pretul nu contine TVA
cuTVA: 139.23 RON
Disponibilitate : In stoc
Media Convertor Planet FT-802S15Media Convertor Planet - FT-802S15

100Base-FX to 10/100Base-TX (SC, SM, 15Km) Bridge Media Converter

Pret vechi 205.38 RON
Pret nou
112.96 RON
*) Pretul nu contine TVA
cuTVA: 134.42 RON
Disponibilitate : Sunati
Media Convertor WDM TP-Link MC112CS-20Media Convertor WDM TP-Link - MC112CS

WDM Fast Ethernet Media Converter 10/100Base-TX, 100Base-FX, sursa in comutatie cu o plaja larga de tensiuni de intrare ( 80-250V ). 20km. 1310nmTX/1550nmRX. SM, conector SC, DIP Switch pentru configurarea diverselor stari de lucru.

Pret : 117.00 RON
*) Pretul nu contine TVA
cuTVA: 139.23 RON
Disponibilitate : In stoc
Media Convertor Fast Ethernet TP-Link MC100CMMedia Convertor Fast Ethernet TP-Link - MC100CM

Media Convertor Multi-Mode 100TX la 100FX, conector SC duplex, 1 port RJ45.

Pret : 117.00 RON
*) Pretul nu contine TVA
cuTVA: 139.23 RON
Disponibilitate : In stoc
Media Convertor TP-Link MC110CSMedia Convertor TP-Link - MC110CS

Media Converter Fast Ethernet . Se conformeaza standardelor 802.3u 10/100Base-TX, 100Base-FX. Ofera configurarea comutarii intre modurile de transfer Half-Duplex / Full-Duplex pentru portul FX.

Pret : 117.00 RON
*) Pretul nu contine TVA
cuTVA: 139.23 RON
Disponibilitate : In stoc
XTR100-MM 1310Media Convertor Multi-Mode Braun Group - XTR100-MM 1310

Media Convertor Multi-Mode 100TX, 100FX 2km, TX/RX @ 1310nm, conector SC, sursa 5Vdc inclusa, montabil in rack 14 slot, Braun Group

 

Pret : 102.69 RON
*) Pretul nu contine TVA
cuTVA: 122.20 RON
Disponibilitate : Sunati
XTR204B2xFO WDM (1550Tx) + 4x RJ45 Media Converter bridge Braun Group - XTR204B -20km

Bridge Media converter 100Base-Fx , 2 ports WDM 1550Tx-20km) + 4 x 10/100 Base-T 

Dimensiune compact, alimentare 5Volt /2A, unblocking switching Power supply ( automatic restart after overvoltage protection).

 

Pret : 220.78 RON
*) Pretul nu contine TVA
cuTVA: 262.73 RON
Disponibilitate : Sunati
XTR204A2xFO WDM (1310Tx) + 4x RJ45 Media Converter bridge Braun Group - XTR204A -20km

Bridge Media converter 100Base-Fx , 2 ports WDM 1310Tx-20km) + 4 x 10/100 Base-T 


Dimensiune compact, alimentare 5Volt /2A, unblocking switching Power supply ( automatic restart after overvoltage protection).

all ports & LED on the front panel

Pret : 220.78 RON
*) Pretul nu contine TVA
cuTVA: 262.73 RON
Disponibilitate : Sunati
WDM 40km media converter XTR-100 single fiber.jpgWDM Fast Ethernet Media Converter 40km SM Single Fiber Braun Group - XTR100 - LD1310-40km

WDM- 40km Fast Ethernet Media Converter 100/10 Tx , TX=1310nm , Rx1550nm, 40 Km transmission distance, SC connector, Sursa in comutatie 110-240V ac in, Rack mountable ( impreuna cu Rack 14 slot_single or redundant power 5V), Braun Group quality, cod XTR-100  - LD1310-40km

Pret : 143.76 RON
*) Pretul nu contine TVA
cuTVA: 171.08 RON
Disponibilitate : Sunati
XTR101-LD1310-10kmWDM Media Converter 10/100 single fiber SM, 1*RJ45, Braun Group - XTR101A-1310-25

Media Converter WDM 10/100M, Tx:1310nm, Rx:1550nm, max 25Km transmission distance transceiver optic 155Mbps, SC connector, 1 x port RJ-45. Sursa 5V.
Braun Group

Rackabile in sasiul MC1400-5V
Lucreaza pe o singura fibra optica SM, in pereche cu XTR101B- 1550-25

Pret : 94.99 RON
*) Pretul nu contine TVA
cuTVA: 113.03 RON
Disponibilitate : In stoc
XTR101-LD1550-10kmWDM Media Converter 10/100 SM-1*RJ45 Braun Group - XTR101B-1550-25

Media Converter WDM 10/100M, Tx:1550nm, Rx:1310nm, max 25Km transmission distance, SC connector, 1 x port RJ-45.
Braun Group.

Rackabile in MC1400-5V

Sursa alimentare YGY-05200, triple protection ( SC/OV/OC =Scurt Circuit; Over Voltage /Over current) cu automatic restart  ( auto recovery).

Lucreaza impreuna cu XTR101A-1310-25

Pret : 94.99 RON
*) Pretul nu contine TVA
cuTVA: 113.03 RON
Disponibilitate : In stoc
Media Convertor 2*SFP port 10/100M + 2* Rj45 10/100 BaseTx bridgeMedia Convertor 2*SFP port 10/100M + 2* Rj45 10/100 BaseTx bridge Braun Group - XTR202-SFP

Bridge Media converter 2 port SFP  + 2 port RJ45, 10/100 BaseT, sursa 5V




Pret : 92.42 RON
*) Pretul nu contine TVA
cuTVA: 109.98 RON
Disponibilitate : Sunati

Carcase pentru mediaconvertoare

MC1400-5VSasiu/ rack 2U 19inch cu 14slot - alimenteaza 14 media convertoare XTR/GTR la 5V , dual power *60W Braun Group - MC1400-5V (XTR100-14)

Sasiu 19", 14 sloturi pentru alimentarea seriei standard de Media Convertoare tehnologie  5Volt
Braun Group XTR101/XTR1000, GTR20WA/WB, si modele echivalente,

.., echipat cu doua*sursa 5V/ 12A ( total 60W *2)- sursele  de tensiune sint redundante, echipat standard cu 2 ventilatoare

Pret vechi 493.65 RON
Pret nou
406.53 RON
*) Pretul nu contine TVA
cuTVA: 483.78 RON
Disponibilitate : In stoc
Sasiu 14 sloturi media converoare rackabil MC1400Sasiu 14 sloturi media convertoare rackabil TP-Link - MC1400-9V

Sasiu 14 sloturi media convertoare rackabil, 19" 2U, 2 ventilatoare cu filtre pe panoul din spate, suporta 110/220V CA si optional sursa de 48V CC. Suporta 9V/10A CC, suporta intreaga gama de media convertoare TP-Link

Pret : 835.00 RON
*) Pretul nu contine TVA
cuTVA: 993.65 RON
Disponibilitate : Sunati
MC-1500-EUSasiu 15 sloturi media convertoare rackabil Planet - MC-1500-EU

Sasiu 19inch cu 15 sloturi pentru Media Convertoare, 2 ventilatoare pe panoul din spate cu indicatori led asigura fluxul de aer pentru raqcirea sistemului, suporta convertoare multiple 10/100/1000Mbps, cupru, fibra, conectori single/multi-mode ST/SC/MTRJ.

Pret : 1,040.54 RON
*) Pretul nu contine TVA
cuTVA: 1,238.24 RON
Disponibilitate : Sunati

Module GBIC

SFP-WDM 3km long casing Braun GroupMinigbic SFP WDM 1.25G -3km 1310TX Braun Group - XSFP-LD1310-3K

Modul SFP (1.25 G) Gigabit WDM ( single Fiber), distanta 3km, Single Mode, Tx=1310nm; Rx=1550nm, conector SC ( optional conector LC)
Se imperecheaza cu: XSFP-LD1550-3K ( Tx1550nm/ Rx1310nm) 

Pret : 52.11 RON
*) Pretul nu contine TVA
cuTVA: 62.02 RON
Disponibilitate : Sunati
SFP-WDM1550 Bi-DiSFP-WDM Gigabit 20km, TX1550nm Braun Group - XSFP-LD1550-1.25G-20

Modul SFP WDM/ single fiber  20km, SM, 10/100/1000, TX=1550nm / RX=1310nm, conectorizare: SC sau LC, Braun Group

**Functioneaza impreuna cu XSFP-LD1310-1.25G-20 

Pret : 84.72 RON
*) Pretul nu contine TVA
cuTVA: 100.81 RON
Disponibilitate : Sunati
XSFP-SM1310Modul SFP Gigabit SM-10 Braun Group - XSFP-SM1310-1.25G-10

Modul SFP, 1310nm Single Mode, 1000LX, 10Km, conector LC, Braun Group.

Pret : 84.72 RON
*) Pretul nu contine TVA
cuTVA: 100.81 RON
Disponibilitate : Sunati
XSFP-MM1310XSFP-MM =SFP Multi-Mode Gigabit 2km Braun Group - XSFP-MM1310

Modul SFP mini Gbic, Multi-Mode  10/100/1000,  1310nm, distanta 2km pe fibra 50nm ,conector LC, brand: Braun Group

Pret vechi 60.07 RON
Pret nou
46.21 RON
*) Pretul nu contine TVA
cuTVA: 54.99 RON
Disponibilitate : Sunati
SFP GIGABIT  SM 3km 1550TXModul SFP minigbic 3km 1550TX Braun Group - XSFP-LD1550-3K

Modul SFP WDM Gigabit, SM,  3Km SM, 1550nm TX ; 1310nm Rx- conector SC; (optional conector LC).

Se imperecheaza cu: XSFP-LD1310-3K ( Tx1310nm/ Rx1550nm) ;
( pretul este per bucata - nu include perechea).

Pret : 52.11 RON
*) Pretul nu contine TVA
cuTVA: 62.02 RON
Disponibilitate : Sunati
XSFP-MM850Modul SFP Multi-Mode Gigabit Braun Group - XSFP-MM850

Modul SFP Multi-Mode  10/100/1000,  850nm, conector LC, brand: Braun Group

Pret vechi 53.40 RON
Pret nou
41.07 RON
*) Pretul nu contine TVA
cuTVA: 48.88 RON
Disponibilitate : Sunati
XSFP-LD1550-1.25G-40SFP-WDM Gigabit 40km, TX1550nm Braun Group - XSFP-LD1550-1.25G-40

Modul SFP WDM/ single fiber  40km, SM, 10/100/1000, TX=1550nm / RX=1310nm, conectorizare: SC sau LC, Braun Group

**Functioneaza impreuna cu XSFP-LD1310-1.25G-40 

Pret : 138.63 RON
*) Pretul nu contine TVA
cuTVA: 164.97 RON
Disponibilitate : Sunati
Modul SFP CWDM GIGABIT 80km Braun Group - CWDM-SFP-1.25GB-80km

Modul SFP CWDM GIGABIT 1000Base-BX (1470nm, 1490nm, 1510nm, 1530nm, 1550nm, 1570nm, 1590nm, 1610nm), 80km, conector LC, 2 fibre

Pret : 349.14 RON
*) Pretul nu contine TVA
cuTVA: 415.48 RON
Disponibilitate : Sunati
Modul SFP CWDM GIGABIT 40km Braun Group - CWDM-SFP-1.25GB-40km

Modul SFP CWDM GIGABIT 1000Base-BX  (1470nm, 1490nm, 1510nm, 1530nm, 1550nm, 1570nm, 1590nm, 1610nm), 40km, conector LC, 2 fibre

Pret : 305.50 RON
*) Pretul nu contine TVA
cuTVA: 363.54 RON
Disponibilitate : Sunati
Modul SFP 155M WDM-1310Tx/1550Rx Braun Group - SFP-SM100A

Modul SFP WDM-  single fiber 155Mbps 1550TX/1310Rx  , 10Km, conector LC ,
Fast ethernet  10/100 host-switch compatible.

Atentie: modulul este pentru echipamente (slot) fast Ethernet , si poate sa nu functioneze in slot gigabit

Pret : 87.29 RON
*) Pretul nu contine TVA
cuTVA: 103.87 RON
Disponibilitate : Sunati
Modul SFP 155M WDM-1550Tx/1310Rx Braun Group - SM100B

Modul SFP WDM-  single fiber 155Mbps, 1310Tx/1550Rx, 10Km, conector LC ,
Fast ethernet  10/100 host-switch compatible.

Atentie: modulul este pentru echipamente (SFP-slot) fast Ethernet , si poate sa nu functioneze in slot gigabit

Pret : 87.29 RON
*) Pretul nu contine TVA
cuTVA: 103.87 RON
Disponibilitate : Sunati
TL-SM321BModul SFP GIGABIT WDM Singlemode TP-Link - TL-SM321B

1000Base-BX WDM Bi-Directional SFP Module, LC connector, TX:1310nm/RX:1550nm, single-mode, 10km

Pret : 71.00 RON
*) Pretul nu contine TVA
cuTVA: 84.49 RON
Disponibilitate : Sunati
TL-SM311LSModul SFP Singlemode TP-Link - TL-SM311LS

Gigabit SFP module, Single-mode, MiniGBIC, LC interface, Up to 10km distance

Pret : 71.00 RON
*) Pretul nu contine TVA
cuTVA: 84.49 RON
Disponibilitate : Sunati
XSFP-3K DDM-SCModul SFP DDM minigbic 3km 1550TX Braun Group - XSFP-LD15-3K SC DDM

Modul SFP WDM DDM Gigabit, SM,  3Km SM, 1550nm TX ; 1310nm Rx- conector SC, Functie DDM (Digital Diagnostic Monitoring): permite utilizatorului monitorizarea in timp real a parametrilor modulului optic: tensiunea de alimentare, nivelul de emisie si receptie in dBm, temperatura, etc.

Se imperecheaza cu: XSFP-LD13-3K SC DDM ( Tx1310nm/ Rx1550nm) ;


( pretul este per bucata - nu include perechea).

Pret : 52.11 RON
*) Pretul nu contine TVA
cuTVA: 62.02 RON
Disponibilitate : Sunati
XSFP-LD13-3K DDMMinigbic SFP WDM DDM 1.25G -3km 1310TX Braun Group - XSFP-LD13-3K SC DDM

Modul SFP (1.25 G) Gigabit WDM ( single Fiber), distanta 3km, Single Mode, DDM, Tx=1310nm; Rx=1550nm, conector SC. Functie DDM (Digital Diagnostic Monitoring): permite utilizatorului monitorizarea in timp real a parametrilor modulului optic: tensiunea de alimentare, nivelul de emisie si receptie in dBm, temperatura, etc.


Se imperecheaza cu: XSFP-LD15-3K SC DDM ( Tx1550nm/ Rx1310nm) 

Pret pe bucata ( perechea nu este inclusa )

Pret : 52.11 RON
*) Pretul nu contine TVA
cuTVA: 62.02 RON
Disponibilitate : Sunati
XSFP-LD15-3K LC DDMModul SFP DDM minigbic 3km 1550TX Braun Group - XSFP-LD15-3K LC DDM

Modul SFP WDM DDM Gigabit, SM,  3Km SM, 1550nm TX ; 1310nm Rx- conector LC.Functie DDM (Digital Diagnostic Monitoring): permite utilizatorului monitorizarea in timp real a parametrilor modulului optic: tensiunea de alimentare, nivelul de emisie si receptie in dBm, temperatura, etc.

Se imperecheaza cu: XSFP-LD13-3K LC DDM ( Tx1310nm/ Rx1550nm) ;


( pretul este per bucata - nu include perechea).

Pret vechi 52.11 RON
Pret nou
45.70 RON
*) Pretul nu contine TVA
cuTVA: 54.38 RON
Disponibilitate : Sunati
XSFP-LD13-3K LC DDMMinigbic SFP WDM DDM 1.25G -3km 1310TX Braun Group - XSFP-LD13-3K LC DDM

Modul SFP (1.25 G) Gigabit WDM ( single Fiber), distanta 3km, Single Mode, DDM, Tx=1310nm; Rx=1550nm, conector LC. Functie DDM (Digital Diagnostic Monitoring): permite utilizatorului monitorizarea in timp real a parametrilor modulului optic: tensiunea de alimentare, nivelul de emisie si receptie in dBm, temperatura, etc.


Se imperecheaza cu: XSFP-LD15-3K LC DDM ( Tx1550nm/ Rx1310nm) 

Pret pe bucata ( perechea nu este inclusa )

Pret vechi 52.11 RON
Pret nou
45.70 RON
*) Pretul nu contine TVA
cuTVA: 54.38 RON
Disponibilitate : Sunati
XSFP-LD15-20km DDM - SCSFP-WDM DDM Gigabit 20km, TX1550nm Braun Group - XSFP-LD15-20km SC DDM

Modul SFP WDM/ single fiber  20km, SM, DDM, 10/100/1000, TX=1550nm / RX=1310nm, conectorizare: SC, Braun Group. Functie DDM (Digital Diagnostic Monitoring): permite utilizatorului monitorizarea in timp real a parametrilor modulului optic: tensiunea de alimentare, nivelul de emisie si receptie in dBm, temperatura, etc.

**Functioneaza impreuna cu XSFP-LD13-20km SC DDM

Pretul este pe bucata ( nu include perechea )

Pret : 84.72 RON
*) Pretul nu contine TVA
cuTVA: 100.81 RON
Disponibilitate : Sunati
Modul SFP-10G SM 10xGigabit 20km, SFP 10G, 1310nm -data center, dual fiber Braun Group - SFP+10G-SM1310-20km-LC

Modul SFP+ Single-Mode 10G/ps, dual fiber SM,  20km , 1310nm, conector LC duplex, brand: Braun Group,
compatibil universal slot SFP+ switch 10G, garantie 3 ani

Pret : 128.36 RON
*) Pretul nu contine TVA
cuTVA: 152.75 RON
Disponibilitate : Sunati
XSFP-LD15-20km LC DDMSFP-WDM DDM Gigabit 20km, TX1550nm Braun Group - XSFP-LD15-20km LC DDM

Modul SFP WDM/ single fiber  20km, SM, DDM, 10/100/1000, TX=1550nm / RX=1310nm, conectorizare: LC, Braun Group. Functie DDM (Digital Diagnostic Monitoring): permite utilizatorului monitorizarea in timp real a parametrilor modulului optic: tensiunea de alimentare, nivelul de emisie si receptie in dBm, temperatura, etc.

**Functioneaza impreuna cu XSFP-LD13-20km LC DDM

Pretul este pe bucata ( nu include perechea )

Pret : 84.72 RON
*) Pretul nu contine TVA
cuTVA: 100.81 RON
Disponibilitate : Sunati
SFP-10G-TX1270Rx1330-L2Modul SFP 10G WDMA SM-singlefiber 10xGigabit 10km, SFP+10G, TX1270Rx1330, SFP-10G Braun Group - SFP+10G-TX1270Rx1330-L2

Modul SFP+ Single-Mode 10G/ps,  10km , TX1270nm    Rx1330nm , conector LC, brand: Braun Group,
compatibil slot universal SFP+ switch 10G, garantie 3 ani
single LC, single fiber SM

Functioneaza impreuna cu - SFP-10G-TX1330Rx1270-L2

Pret : 215.65 RON
*) Pretul nu contine TVA
cuTVA: 256.62 RON
Disponibilitate : In stoc
SFP-10G-TX1330Rx1270-L2Modul SFP+10G WDMA SM-singlefiber 10xGigabit 10km, SFP+10G, TX1330Rx1270 Braun Group - SFP-10G-TX1330Rx1270-L2

Modul SFP+ Single-Mode 10G/ps,  10km , TX1330nm    Rx1270nm , conector LC, brand: Braun Group,
compatibil slot SFP+ switch 10G, garantie 3 ani
singleLC,single fiber SM

Functioneaza impreuna cu - SFP-10G-TX1270Rx1330-L2

Pret : 215.65 RON
*) Pretul nu contine TVA
cuTVA: 256.62 RON
Disponibilitate : Sunati
XSFP-MM850-10G-IModul SFP10G MM 10xGigabit, SFP+10G 8500nm Industrial (-40+85 grade Celsius) Braun Group - XSFP-MM850-10G-I

Modul SFP+ industrial ,10Gb/s, 2 fibre MM, 850nm, 2 conectori LC, compatibil Cisco, temperaturi de lucru -40+85 grade Celsius

Pret vechi 147.87 RON
Pret nou
133.49 RON
*) Pretul nu contine TVA
cuTVA: 158.86 RON
Disponibilitate : Sunati
XSFP-MM850-10GModul SFP10G MM 10xGigabit, SFP+10G 850nm -data center Braun Group - XSFP-MM850-10G

Modul SFP+, 10Gb/s, 2 fibre MM, 850nm, 2 conectori LC, compatibil Cisco, temperaturi de lucru -5+70 grade Celsius

Pret vechi 112.96 RON
Pret nou
87.28 RON
*) Pretul nu contine TVA
cuTVA: 103.87 RON
Disponibilitate : Sunati
Preturile nu contin TVA
Utilizăm cookie-uri pentru a îmbunătăți experiența site-ului și pentru a analiza traficul și publicul pe site. Continuând să navigați pe site-ul nostru, sunteți de acord cu acceptarea utilizării cookie-urilor în conformitate cu Politica de utilizare a cookie-urilor, de acord cu Politica de prelucrare a datelor personale și ați notat Notă de procesare a informațiilor personale. Accept