Curs valutar

17-Oct-2019

1 EURO = 4.7537 RON  
1 USD = 4.3082 RON  

Etichete
fibra opticaswitchrouterrouter wirelessswitch gigabitpoez-wavestabilizator de tensiunecablu utpswitch cu managementcabinetgigabitstatie radiostatie radio autostatie radio cb19"rackapceilingtavancamerasfpplanetpolitatemperaturesensorhumidityantene satelitlightwallmountstabilizator trifazicsmartvu+ahdhikvisionturbohdtvifibarocontrollersnmppdushelfgatewaywirelessterouter wireless routerindustrialplugprizaac routerraspberry piaudiovideocable4 contactrcajackunifiraspberry pi 2 model btkb4kamiko3kmxsfpddmmountableantene 24ghzenergyraftsolo802.3atdoor phone720pmetercomutatormicro switchperetemountwdm1000mswitch poeinjectormobila3000rtl8370-grconectorconectorirapidelectricdateelectricicablu ftpraspberrygertduinoarduinoaeotecsfp+10ghdmisolarserverfixas2ip66cutie15002200turnfanvent3g4grouter gigabitvu+ tuner dvb-c/t/t2raspberry pi 2 model b+ kitgiga 850nm mc high wualityraspberry pi 3 model bsippopprazberry100mhdcabluinoxsirendoor lockcomboa4fbcstacking sfpcat5patchinverter22u27u37u42ulcdmetalic4ksemeshoutdoor650ups120060001000010kvaepscentrala5ghzfemaleethernetmiraextenderom1baterielaptopdelld630d-630acumulatorbanana pibanana provu+ solo2vu+ duo2duo 2duo2ab cryptobox 600hdcablu alimentarebalungeponusb stickwifipirmotionvideo interfonvera plusgascoaxialtvcamewradvr4ch150mftpmonturadoor sensorwindow sensormicroswitchflood sensorsmoke sensorrelay switchrgbwdimmerwallsocketblindunotesterconvertortermostatplcvgatrifazicinvertor47usinrepeterw2ventilatiepigtailapcsasiu60085010501300sinus900gamingusb20kva1000ftthwmt60pcisplitergigahd826548pl80l45l60repetorfast750giga 850nm mc high qualitymetalac1200litatstrandedom1.m0148vtelefonic20kmsvclte

ANPC

Media Convertoare GIGA Ethernet (10/100/1000M)

 
  Descriere Pret
Media Converter Gigabit Braun GroupMedia Converter Gigabit slot SFP-host 1000/100/10 Braun Group - XTR1000 (XTR1001) SFP

Media convertor Gigabit pentru modul SFP miniGbic, 1000/100/10 Base-T automatic fall back.
Accepta module standard SFP 1.25G (miniGbic) pe fibra SM sau MM
*Necesita modul SFP gigabit ( modulul nu este inclus in pret)*
produse similare:  MC220 TP-Link ( 1000 base T )
vezi si:
GTR2002= bridge Media converter gigabit cu 2*RJ45 ( 10/100/1000) & 2 slot SFP giga

Pret : 85.57 RON
*) Pretul nu contine TVA
cuTVA: 101.82 RON
Disponibilitate : Sunati
Media Convertor Gigabit TP-Link MC210CSMedia Convertor Gigabit TP-Link - MC210CS

Media Converter gigabit, 2 fibre, Single Mode 15Km, convertor de la cupru 1000BASE-TX la fibra SC single mode 1000Base-FX , full-duplex, sursa in comutatie, montabil in sasiu

Pret : 138.00 RON
*) Pretul nu contine TVA
cuTVA: 164.22 RON
Disponibilitate : Sunati
Media Convertor Gigabit TP-Link MC220LMedia Convertor Gigabit TP-Link - MC220L

Sasiu media convertor pentru modul SFP Gigabit, SM/MM, 0.55km - MM, 10km - SM, 1000Mbps in mod Full-Duplex atat pt portul TX si cel FX, FX port support hot-swappable. *Necesita modul SFP gigabit

Pret : 78.00 RON
*) Pretul nu contine TVA
cuTVA: 92.82 RON
Disponibilitate : In stoc
MC-FN-net 850nmGigabit MultiMode MediaConvertor 850nm, 10/100/1000, 550mt, 2* SC. Braun Group - XTR1000MM (FHC1110)

Media converter gigabit Multi Mode fiber -850nm, SC conector, 550mt,  10/100/1000M auto negotiation, code: FHC111/ FHX1110 
compliant IEEE802.3,802.3u, 802.3x; 802.3ab, 802.3E


Pret vechi 164.00 RON
Pret nou
106.96 RON
*) Pretul nu contine TVA
cuTVA: 127.28 RON
Disponibilitate : Sunati
Media Convertor Gigabit TP-Link MC200CMMedia Convertor MM Gigabit 850nm TP-Link - MC200CM 850nmMM

Media Converter gigabit, Multi Mode, 550m, convertor de la cupru 1000BASE-TX la fibra SC multi mode 1000Base-FX , full-duplex, sursa in comutatie, montabil in sasiu.
850nm laser module.

Pret : 138.00 RON
*) Pretul nu contine TVA
cuTVA: 164.22 RON
Disponibilitate : Sunati
XTR1000WDMA-20kmMedia Converter Gigabit WDM single fiber, 1000/100/10, Tx1310nm/ Rx1550nm Braun Group - GTR20WA (XTR1000WDMA-20)

WDM Media convertor Gigabit 1000/100/10 Base-T; modul optic 20Km, Single Mode, Tx=1310nm/ Rx=1550nm, SC/PC connector. Sursa alimentare externa in comutiatie 100V-240Vac, 5V/1A, compatibil cu MC1400 -5V rack. Lucreaza in pereche cu GTR20WB ( Rx1310/Tx1550)

 


 

Pret vechi 175.89 RON
Pret nou
142.61 RON
*) Pretul nu contine TVA
cuTVA: 169.71 RON
Disponibilitate : Sunati
XTR1000WDMB-20kmMedia Converter WDM Gigabit 1000/100/10, Tx15500nm SC, GTR20WB Braun Group - GTR20WB (XTR1000WDMB-20)

WDM Media convertor Gigabit - 1 port x 1000/100/10 Base-T + 1 x port FO WDM 20Km, Single Mode, Tx=1550nm/ Rx=1310nm, SC/PC connector. Sursa alimentare externa in comutiatie 100V-240Vac, 5V/1A, compatibil cu MC1400 -5V rack.

Lucreaza in pereche cu GTR20WA ( Rx1550/Tx1310)

 

Pret vechi 175.89 RON
Pret nou
142.61 RON
*) Pretul nu contine TVA
cuTVA: 169.71 RON
Disponibilitate : Sunati
optic switch gigabit 4Port/ Bridge Media Converter  2port SFP 1.25G + 2*RJ45 gigabitSwitch gigabit 4Port (Bridge Media Converter) 2port SFP 1.25G + 2*RJ45 gigabit Braun Group - GTR2002

(Switch gigabit compact 4 port )
Media convertor Gigabit  2 *modul SFP miniGbic + 2 port RJ45 gigabit 10/100/1000M.
Accepta module standard SFP 1.25G (miniGbic) pe fibra SM sau MM.
*Necesita module SFP gigabit ( modulul nu este inclus in pret)*
 

Pret : 190.15 RON
*) Pretul nu contine TVA
cuTVA: 226.28 RON
Disponibilitate : Sunati
Media converter gigabit Multi Mode fiber -1310nm, SC conector, 2km,  10/100/1000MMedia converter gigabit Multi Mode fiber -1310nm, SC conector, 2km, 10/100/1000M Braun Group - XTR1000-MM1310-2km-SC

Media converter gigabit Multi Mode fiber -1310nm, SC conector, 2km, 10/100/1000M auto negotiation,
compliant IEEE802.3,802.3u, 802.3x; 802.3ab, 802.3E

Pret : 107.50 RON
*) Pretul nu contine TVA
cuTVA: 127.93 RON
Disponibilitate : Sunati
Preturile nu contin TVA
Utilizăm cookie-uri pentru a îmbunătăți experiența site-ului și pentru a analiza traficul și publicul pe site. Continuând să navigați pe site-ul nostru, sunteți de acord cu acceptarea utilizării cookie-urilor în conformitate cu Politica de utilizare a cookie-urilor, de acord cu Politica de prelucrare a datelor personale și ați notat Notă de procesare a informațiilor personale. Accept