Curs valutar

16-Feb-2019

1 EURO = 4.7383 RON  
1 USD = 4.2016 RON  

Etichete
fibra opticaswitchrouterrouter wirelessswitch gigabitpoez-wavestabilizator de tensiunecablu utpswitch cu managementcabinetstatie radio cbstatie radio autostatie radio19"rackapceilingtavangigabitcamerapolitaplanettemperaturehumiditysensorantene satelitlightstabilizator trifazicwallmountsfptviturbohdahdhikvisionvu+fibarosmartcontrollershelfpdusnmptegatewayprizarouter wireless routerplugindustrialunifi4kraspberry pi 2 model bamiko3kmtkbddmxsfpenergy4ghzjackrcaantene 2cablevideoaudioraspberry piraft4 contactmountablemobila30001000minjectorswitch poecomutatormicro switchsolomountpereteac router802.3atdoor phonemeter720pturnrapidelectricsfp+dateelectrici2200fanventconectoriconectors2fixartl8370-grserversolarhdmi150010gcutiecablu ftpaeotecraspberrywdmgertduinoarduinoip665ghzinverterlcd27u22umesh600010000650outdoorcomborazberrycat5sipdoor lockupsstacking sfpfbc1200a410kva37ucablu100mmirapoppextendervu+ tuner dvb-c/t/t2raspberry pi 2 model b+ kitfemalecentralaepsrouter gigabitsireninoxhd42uraspberry pi 3 model bl454ksepigtailsasiuapc600l80d-630l608501000ftthhd8265delllaptopwmrepetorethernetpcigigabaterie20kva1050t601300d630sinus900gamingusb48psplitervideo interfoncamewraduo2duo 2vu+ duo2dvr4chvu+ solo2banana pro150mftpbanana piab cryptobox 600hdcablu alimentarebalunwirelessvera plusmotionpirwifigasusb stickcoaxialtvgepongiga 850nm mc high wualitymonturadoor sensorplcvgapatchtrifazicinvertor47usinrepeterw2ventilatieacumulatortermostatconvertortesterwindow sensormicroswitchflood sensorsmoke sensorrelay switchrgbwdimmerwallsocketblindunometalic

ANPC

 » Media Convertoare GIGA Ethernet (10/100/1000M)



XTR1000WDMA-20km

Media Converter Gigabit WDM single fiber, 1000/100/10, Tx1310nm/ Rx1550nm SC, GTR20WA

Braun Group - XTR1000WDMA-20km

WDM Media convertor Gigabit 1000/100/10 Base-T; modul optic 20Km, Single Mode, Tx=1310nm/ Rx=1550nm, SC/PC connector. Sursa alimentare externa in comutiatie 100V-240Vac, 5V/1A, compatibil cu MC1400 -5V rack. Lucreaza in pereche cu GTR20WB ( Rx1310/Tx1550)
Viteza 1,25GBps pe fibra, modul optic fiind incorporat.
compatibile SFP gigabit Single mode -single fiber  1310/1550 nm , 1.25G instalate pe switch

 


 


Pret vechi:
175,32 RON fara TVA


Pret nou:
142,15 RON

*) Pretul nu contine TVA

Disponibilitate :
In stoc

BRAUN GROUP- Gigabit Ethernet Media Converter

 • Comply with  IEEE 802.3u 10/100/1000Base-TX and 1000Base-FX;
 • Extend fiber distance up to  20km for single-mode fiber; Tx= 1310nm/ Rx=1550nm
 • FX port support hot-swappable

  • Provide switch configuration of Half-Duplex / Full-Duplex transfer mode for FX port
  • Link Fault Pass through and Far End Fault minimize the loss caused by link failure timely
  • 10/100/1000M Auto-Negotiation &  auto MDI/MDIX for TX port
Description
   The XTR1000-SFP is a media converter designed to convert 1000BASE-FX fiber to 10/100/1000Base-TX and 10/100/1000Base-T copper media or vice versa. Designed under IEEE 802.3u 10/100/1000Base-TX and 1000Base-FX standards, the XTR1000WDM is designed for use with  single-mode fiber cable utilizing the SC -Type connector.. using just a single fiber.
Features
 • Comply with  IEEE 802.3u 10/100/1000Base-TX and 1000Base-FX
 • Provide one SC fiber connector and one RJ45 connector.
 • Work at 1000Mbps in Full-Duplex mode for both TX port and FX port.
 • Support auto MID/MID-X for TX port.
 • FX port support hot-swappable
  • Extend fiber distance up to  20km for single-mode fiber
 • Easy-to-view LED indicators provide status to monitor network activity easily.
 • External power supply. (DC5V/ aA)    ///////////////////////////////////////////////////// Do not use other voltage !!!
SPECIFICATIONS
Standards IEEE 802.3u 10/100/1000Base-TX and 1000Base-FX
Connector 1 SC fiber optic; 1 RJ45 jack
6 LED for status
Max. Distance Twisted Pair (Cat.5E/ cat6/ cat7): 100 m 
Single-mode Fiber Optic: 20 km  
Power External Power Adapter. (DC 5V / 1A)
Temperature Operation: -10° to 65°C
Storage: -40° to 85°C
Dimensions 94x70x25mm  == universal standard housing
* Specificatiile pot fi schimbate fara preaviz
Utilizăm cookie-uri pentru a îmbunătăți experiența site-ului și pentru a analiza traficul și publicul pe site. Continuând să navigați pe site-ul nostru, sunteți de acord cu acceptarea utilizării cookie-urilor în conformitate cu Politica de utilizare a cookie-urilor, de acord cu Politica de prelucrare a datelor personale și ați notat Notă de procesare a informațiilor personale. Accept