Curs valutar

18-Jun-2019

1 EURO = 4.7228 RON  
1 USD = 4.1899 RON  

Etichete
fibra opticaswitchrouterrouter wirelessswitch gigabitpoestabilizator de tensiunez-wavecablu utpswitch cu managementcabinetgigabitstatie radiostatie radio autostatie radio cb19"rackapceilingtavancamerasfpplanetpolitatemperaturesensorhumidityantene satelitlightstabilizator trifazicsmartwallmountvu+ahdhikvisionturbohdtvifibarocontrollersnmppdushelfgatewayterouter wireless routerindustrialplugprizaunifiac routerraspberry pi 2 model bwirelesstkb4kamiko3kmxsfpddmmountableantene 24ghzenergyraftraspberry piaudiovideocable4 contactrcajacksolo802.3atdoor phone720pmetercomutatormicro switchperetemount1000mswitch poeinjectormobila3000rtl8370-grconectorconectorirapidelectricdateelectricicablu ftpraspberrygertduinoarduinoaeotecwdmsfp+10ghdmisolarserverfixas2ip66cutie15002200turnfanventrouter gigabitvu+ tuner dvb-c/t/t2raspberry pi 2 model b+ kitraspberry pi 3 model bsippopprazberry100mhdcabluinoxsirendoor lockcomboa4fbcstacking sfpcat5inverter22u27u37u42ulcd4ksemeshoutdoor650ups120060001000010kvaepscentrala5ghzfemaleethernetmiraextenderbaterielaptopdelld630d-630acumulatorbanana pibanana provu+ solo2vu+ duo2duo 2duo2ab cryptobox 600hdcablu alimentarebalungiga 850nm mc high wualitygeponusb stickwifipirmotionvideo interfonvera plusgascoaxialtvcamewradvr4ch150mftpmonturadoor sensorwindow sensormicroswitchflood sensorsmoke sensorrelay switchrgbwdimmerwallsocketblindunotesterconvertortermostatplcvgapatchtrifazicinvertor47usinrepeterw2ventilatiemetalicpigtailapcsasiu60085010501300sinus900gamingusb20kva1000ftthwmt60pcisplitergigahd826548pl80l45l60repetorfast750giga 850nm mc high qualitymetalac1200

ANPC

 » Switch-uri si injectoare PoE



S3300-10-PWR-M

IPCOM-10port WEB Smart PoE Switch 8-Port POE+ 2 combo Gigabit TP/SFP

IP-COM - S3300-10-PWR-M

S3300-10-PWR-M este un Switch PoE Smart cu 8 porturi ,10/100 Mbps + 2 porturi uplink Gigabit cupru /gigabit SFP (combo).
Acesta oferŃ 8 porturi RJ45 10/100Base-TX, 2 porturi RJ45 10/100/1000 Base-T și 2 combinații 1000Base-X SFP.Puterea totala a iesirii este de 123W.Prin utilizarea Cat.5 dispozitivul poate furniza date si putere AP-uri,camere IP.Prin utilizare Cat.5e Ethernet distanta de transmisie a datelor si a puterii poate fi de pana la 250 de metri.

 

Pret: 429.77 RON
*) Pretul nu contine TVA
Disponibilitate :
In stoc

Hardware Feature
Standard and protocol supported IEEE 802.3、 IEEE 802.3u、IEEE 802.3z、IEEE 802.3ab、IEEE 802.3x、IEEE 802.1D、IEEE 802.1W、IEEE 802.1Q、IEEE 802.3af、IEEE 802.3at
MTBF 100,000hours
Indicator LEDs Link/Act, PoE Status,System, Power,PoE Max
Fixed Ports 8 10/100Base-TX ports
2 10/100/1000Base-T ports
2 1000Base-X SFP ports Combo)
lightning protection ≥6KV
Store and forward Yes
Exchange capacity 5.6 Gbit/s
MAC address entries 4K MAC
Power supply module Providing 8 ports under IEEE 802.3af(15.4W) or 4 ports under IEEE 802.3at(30W)
PoE through pin 1 2 4 5 +,3 6 7 8 -
Voltage input range AC:100-240V~ 50/60Hz
Dimension(L×W×H) 294mm*178.8mm*44mm
Weight ≤5kg
Total power consumption

<150

WPoE consumption up to 130W

perating temperature 0 ℃~40 ℃
Storage temperature -40 ℃~70 ℃
Relative humidity(Operational) 10%~95%(noncondensing)
Relative humidity(Storage) 10%~95%(noncondensing)
Software Feature
PoE management Support setup of PoE
Support power adjustable by priority
Support over temperature protection for PoE module
VLAN Support VLAN(4K) based on ports
Support 802.1QVLAN
Mirroring Support local mirror image
Link aggregation Support LACP, manual link aggregation
Support up to 6 link aggregation groups and up to 8 GE ports per group
QoS Support message transmission for ports and limitation of speed
Support SP & WRR
Layer 2 ring network protocol Support STP/RSTP and looped Network for devices
Certification FCC/CE/RoHS

 

Highlights

● 8 10/100Base-TX RJ45 ports, 2 10/100/1000Base-T RJ45 ports and 2 100/1000Base-X SFP combos.
● 8 10/100Base-TX RJ45 ports support PoE power supply. The total power output is up to 123W and the maximum output of a single port is 40W.
● Powerful port management functions, including port mirroring, speed limit, trunk, etc.
● Supports IEEE 802.3Q Tag VLAN.  
● Supports Web, SNMP management and network diagnostics maintenance methods.

Utiliz─âm cookie-uri pentru a ├«mbun─ât─â╚Ťi experien╚Ťa site-ului ╚Öi pentru a analiza traficul ╚Öi publicul pe site. Continu├ónd s─â naviga╚Ťi pe site-ul nostru, sunte╚Ťi de acord cu acceptarea utiliz─ârii cookie-urilor ├«n conformitate cu Politica de utilizare a cookie-urilor, de acord cu Politica de prelucrare a datelor personale ╚Öi a╚Ťi notat Not─â de procesare a informa╚Ťiilor personale. Accept