Curs valutar

18-Jan-2019

1 EURO = 4.6975 RON  
1 USD = 4.1192 RON  

Etichete
fibra opticaswitchrouterrouter wirelessswitch gigabitpoestabilizator de tensiunez-waveswitch cu managementcablu utpcabinetstatie radio autostatie radio cbstatie radio19"rackapceilingtavangigabitcamerapolitaplanettemperaturesensorhumidityantene satelitlightstabilizator trifazicsfpwallmountahdhikvisiontviturbohdfibarosmartvu+snmpcontrollershelfpdugatewayteprizaindustrialplugrouter wireless routerunifiraspberry pi 2 model bamiko3kmtkb4kxsfpddmmountableenergy4ghzantene 2raftjack4 contactcablevideoaudioraspberry pircadoor phonesoloperetemount3000720pmeter1000mcomutatormicro switch802.3atswitch poemobilahdmisfp+wdmsolar10gserverip66ventfan2200turncablu ftprtl8370-grac routerconectorconectorielectricdateelectriciraspberry1500s2cutiearduinofixagertduinoaeotecrapidfemale22ufbccombostacking sfpa4miralcdcat542u37u27umeshoutdoor650ups1200600010kvainverterepscentrala5ghzinjectordoor locksirencabluraspberry pi 2 model b+ kitvu+ tuner dvb-c/t/t2popphd10000razberry100minoxrouter gigabitsipraspberry pi 3 model bgepon6004chgiga 850nm mc high wuality900banana pigamingbalunduo2sinus8501050baterieab cryptobox 600hdcablu alimentare1300duo 2usbpcisplitergigaethernetlaptophd826548pl80l45delld630d-63020kvavu+ duo2vu+ solo21000ftthbanana proacumulatorwmt60l60usb sticksmoke sensormonturaftptester150mconvertortermostatplcvgadvrflood sensorunorelay switchrgbwdimmerwallsocketblindmicroswitchwindow sensordoor sensorpatchtrifazicwirelessvideo interfonmotionmetalicpir4ksepigtailapcsasiuventilatiew2camewratvinvertorcoaxialgas47usinvera plusrepeterwifi

ANPC

 » Solutii TDM - EOC si PON



1Port Gigabit GPON Terminal

Gigabit GPON ONU/client terminal Gigabit , easy setup, high stability

Tenda - G103 ONT

Easy setup, lucreaza in retele OLT gigabit GPON, compatibil cu majoritatea fabricantilor de OLT
Brand new with English firmware; Easy setup, high stability 2.5Gbps download speed 
Compatibil IEEE802.3ah, G103 este compatibil la nivel global cu orice distribuitor de servicii de internet si cu retele de supraveghere CCTV cu OLT GPON. Vezi user guide in sectiunea download.
Viteza de transmitere a datelor al lui G103 este de 1Gbps pe port RJ45.
De asemenea, G103 este plug & play, nefiind nevoie de configurare la fața locului, totul putând fi făcut de la distanță iar distanța de transmitere maximă este de până la 20 de kilometri.

Pretul promotional este disponibil in limita stocurilor.

 

Alte imagini:
1Port Gigabit GPON Terminal1Port Gigabit GPON Terminal1Port Gigabit GPON Terminal1Port Gigabit GPON Terminal
 
1Port Gigabit GPON Terminal


Pret nou:
55,00 RON

*) Pretul nu contine TVA

Disponibilitate :
In stoc

 

Standard&Protocol ITU-T G.984
Port 1 10/100/1000M auto-negotiation RJ45 port (Auto MDI/MDIX)
Antenna   Not Support
Button  1*Power, 1*Reset,1*LED
Power   9V 1A
Dimension 142mm*92mm*31mm (L*W*H)
Indicator  POWER PON LOS LAN
 
WAN Connection Type GPON ONT
Operating Mode Bridge Mode
 
Optical Power Monitor
Temperature
Operating Temperature: 0℃~40℃
Storage Temperature: -40℃~70℃ 
Humidity
Operating Humidity: 10%~90% RH non-condensing
Storage Humidity: 5%~90% RH non-condensing 
 
Default Settings
IP address : 192.168.1.1
 
Certification
 
CCC Certification
Associated Products
E302、G103
 
Package Content
1* ethernet cable, 1*quick installation guide,1* power adpter