Curs valutar

20-Oct-2019

1 EURO = 4.7556 RON  
1 USD = 4.2732 RON  

Etichete
fibra opticaswitchrouterrouter wirelessswitch gigabitpoez-wavestabilizator de tensiunecablu utpswitch cu managementcabinetgigabitstatie radiostatie radio autostatie radio cb19"rackapceilingtavancamerasfpplanetpolitatemperaturesensorhumidityantene satelitlightwallmountstabilizator trifazicsmartvu+ahdhikvisionturbohdtvifibarocontrollersnmppdushelfgatewaywirelessterouter wireless routerindustrialplugprizaac routerraspberry piaudiovideocable4 contactrcajackunifiraspberry pi 2 model btkb4kamiko3kmxsfpddmmountableantene 24ghzenergyraftsolo802.3atdoor phone720pmetercomutatormicro switchperetemountwdm1000mswitch poeinjectormobila3000rtl8370-grconectorconectorirapidelectricdateelectricicablu ftpraspberrygertduinoarduinoaeotecsfp+10ghdmisolarserverfixas2ip66cutie15002200turnfanvent3g4grouter gigabitvu+ tuner dvb-c/t/t2raspberry pi 2 model b+ kitgiga 850nm mc high wualityraspberry pi 3 model bsippopprazberry100mhdcabluinoxsirendoor lockcomboa4fbcstacking sfpcat5patchinverter22u27u37u42ulcdmetalic4ksemeshoutdoor650ups120060001000010kvaepscentrala5ghzfemaleethernetmiraextenderom1baterielaptopdelld630d-630acumulatorbanana pibanana provu+ solo2vu+ duo2duo 2duo2ab cryptobox 600hdcablu alimentarebalungeponusb stickwifipirmotionvideo interfonvera plusgascoaxialtvcamewradvr4ch150mftpmonturadoor sensorwindow sensormicroswitchflood sensorsmoke sensorrelay switchrgbwdimmerwallsocketblindunotesterconvertortermostatplcvgatrifazicinvertor47usinrepeterw2ventilatiepigtailapcsasiu60085010501300sinus900gamingusb20kva1000ftthwmt60pcisplitergigahd826548pl80l45l60repetorfast750giga 850nm mc high qualitymetalac1200litatstrandedom1.m0148vtelefonic20kmsvclte

ANPC

 » Solutii TDM - EOC si PON



Gigabit EPON Terminal

Gigabit EPON Terminal

Tenda - E101

Compatibil IEEE802.3ah, E101 este compatibil la nivel global cu orice distribuitor de servicii de internet. Viteza de transmitere a datelor al lui E101 este de 1Gbps pe port RJ45. Deasemenea, E101 este plug&play, nefiind nevoie de configurare la fața locului, totul putând fi facut de la distanța iar distanța de transmitere maxima este de pâna la 20 de kilometri.

Alte imagini:
Gigabit EPON TerminalGigabit EPON Terminal
Pret fara TVA:
90.36 RON

Pret cu TVA :
107,52 RON

Disponibilitate :
Sunati

 >> Compatibil cu IEEE 802.3, IEEE 802.3u, IEEE 802.3ab, IEEE 802.3ah
>> Viteza de pâna la 1.25Gbps
>> OAM remote management
>> Gigabit LAN
>> Management la distanța
>> Consumator mic de energie
>> Intergața familiara
>> Compatibil cu toți funizorii de servicii

Standard & Protocol
 
IEEE 802.3ah
 
Port
1 10/100 / 1000M auto-negotiation RJ45 port (Auto MDI / MDIX) 
 
Antena
Not Support
 
Buton
1 * Power, 1 * Reset, 1 * LED, 1 * WPS
 
Power
9V 600mA
 
Dimensiuni
142 mm * 92 mm * 31 mm (L * W * H)
 
Indicator
POWER PON LOS LAN
 
Viteza Wireless
Not Support
 
Frecventa
Not Support
 
Functii de baza
Not Support
 
Securitate Wireless
Not Support
 
Tipul de conexiune WAN
EPON ONT
 
Mod de operare
Bridge Mode
 
Configurare DHCP
Not Support
 
Server virtual
Not Support
 
Securitate
Support
 
PN pass-through
Not Support
 
Altele
Optical Power Monitor
 
Temperatura
Operating Temperature: 0 ℃ ~ 40 ℃
Storage Temperature: -40 ℃ ~ 70 ℃ 
 
Umiditate
Operating Humidity: 10% to 90% RH non-condensing
Humidity: 5% to 90% RH non-condensing 
 
Setari
IP address: 192.168.1.1
 
Certificare
CCC Certification
 
Produse asociate
E302, G103
Continut pachet
1 * ethernet cable, 1 * phone cable, 1 * quick installation guide, 1 * power adpter
Utilizăm cookie-uri pentru a îmbunătăți experiența site-ului și pentru a analiza traficul și publicul pe site. Continuând să navigați pe site-ul nostru, sunteți de acord cu acceptarea utilizării cookie-urilor în conformitate cu Politica de utilizare a cookie-urilor, de acord cu Politica de prelucrare a datelor personale și ați notat Notă de procesare a informațiilor personale. Accept