Curs valutar

22-Apr-2019

1 EURO = 4.7584 RON  
1 USD = 4.2306 RON  

Etichete
fibra opticaswitchrouterrouter wirelessswitch gigabitpoestabilizator de tensiunez-wavecablu utpswitch cu managementcabinetgigabitstatie radiostatie radio autostatie radio cb19"rackapceilingtavancamerasfpplanetpolitatemperaturesensorhumidityantene satelitlightstabilizator trifazicsmartwallmountvu+ahdhikvisionturbohdtvifibarocontrollersnmppdushelfgatewayterouter wireless routerindustrialplugprizaunifiraspberry pi 2 model btkb4kamiko3kmxsfpddmmountableantene 24ghzac routerenergywirelessraftraspberry piaudiovideocable4 contactrcajacksolo802.3atdoor phone720pmetercomutatormicro switchperetemount1000mswitch poeinjectormobila3000rtl8370-grconectorconectorirapidelectricdateelectricicablu ftpraspberrygertduinoarduinoaeotecwdmsfp+10ghdmisolarserverfixas2ip66cutie15002200turnfanventrouter gigabitvu+ tuner dvb-c/t/t2raspberry pi 2 model b+ kitraspberry pi 3 model bsippopprazberry100mhdcabluinoxsirendoor lockcomboa4fbcstacking sfpcat5inverter22u27u37u42ulcd4ksemeshoutdoor650ups120060001000010kvaepscentrala5ghzfemaleethernetmiraextenderbaterielaptopdelld630d-630acumulatorbanana pibanana provu+ solo2vu+ duo2duo 2duo2ab cryptobox 600hdcablu alimentarebalungiga 850nm mc high wualitygeponusb stickwifipirmotionvideo interfonvera plusgascoaxialtvcamewradvr4ch150mftpmonturadoor sensorwindow sensormicroswitchflood sensorsmoke sensorrelay switchrgbwdimmerwallsocketblindunotesterconvertortermostatplcvgapatchtrifazicinvertor47usinrepeterw2ventilatiemetalicpigtailapcsasiu60085010501300sinus900gamingusb20kva1000ftthwmt60pcisplitergigahd826548pl80l45l60repetorfast750giga 850nm mc high quality

ANPC

 » Adaptori, casete de sudura, spliteri optici, tuburi termo



FAST conector SC/PC

FAST conector SC/UPC blue- conectori rapizi de inalta calitate

Braun Group - Fast SC/PC

Conector mecanic pentru sertizare rapida pe fibra single mode SM 9/ 125um. ( este necesar stripper fibra & cleaver).
Fast connectors SC/uPC, insertion loss <0,5dB, return loss <45dB, cable diameter 3mm/ 2mm/ 0.9mm
Se vinde la blister de 10buc (pretul este pe o buc) impreuna cu instructiuni de folosire  sertizare  cu stripper /cleaver pe fibra.

Pentru 100buc /comanda pretul este - 0,80 Euro/buc

Alte imagini:
FAST conector SC/PCFAST conector SC/PC
Pret: 5.23 RON
*) Pretul nu contine TVA
Disponibilitate :
In stoc

Utilizăm cookie-uri pentru a îmbunătăți experiența site-ului și pentru a analiza traficul și publicul pe site. Continuând să navigați pe site-ul nostru, sunteți de acord cu acceptarea utilizării cookie-urilor în conformitate cu Politica de utilizare a cookie-urilor, de acord cu Politica de prelucrare a datelor personale și ați notat Notă de procesare a informațiilor personale. Accept