Curs valutar

16-Feb-2019

1 EURO = 4.7383 RON  
1 USD = 4.2016 RON  

Etichete
fibra opticaswitchrouterrouter wirelessswitch gigabitpoez-wavestabilizator de tensiunecablu utpswitch cu managementcabinetstatie radio cbstatie radio autostatie radio19"rackapceilingtavangigabitcamerapolitaplanettemperaturehumiditysensorantene satelitlightstabilizator trifazicwallmountsfptviturbohdahdhikvisionvu+fibarosmartcontrollershelfpdusnmptegatewayprizarouter wireless routerplugindustrialunifi4kraspberry pi 2 model bamiko3kmtkbddmxsfpenergy4ghzjackrcaantene 2cablevideoaudioraspberry piraft4 contactmountablemobila30001000minjectorswitch poecomutatormicro switchsolomountpereteac router802.3atdoor phonemeter720pturnrapidelectricsfp+dateelectrici2200fanventconectoriconectors2fixartl8370-grserversolarhdmi150010gcutiecablu ftpaeotecraspberrywdmgertduinoarduinoip665ghzinverterlcd27u22umesh600010000650outdoorcomborazberrycat5sipdoor lockupsstacking sfpfbc1200a410kva37ucablu100mmirapoppextendervu+ tuner dvb-c/t/t2raspberry pi 2 model b+ kitfemalecentralaepsrouter gigabitsireninoxhd42uraspberry pi 3 model bl454ksepigtailsasiuapc600l80d-630l608501000ftthhd8265delllaptopwmrepetorethernetpcigigabaterie20kva1050t601300d630sinus900gamingusb48psplitervideo interfoncamewraduo2duo 2vu+ duo2dvr4chvu+ solo2banana pro150mftpbanana piab cryptobox 600hdcablu alimentarebalunwirelessvera plusmotionpirwifigasusb stickcoaxialtvgepongiga 850nm mc high wualitymonturadoor sensorplcvgapatchtrifazicinvertor47usinrepeterw2ventilatieacumulatortermostatconvertortesterwindow sensormicroswitchflood sensorsmoke sensorrelay switchrgbwdimmerwallsocketblindunometalic

ANPC

 » Adaptori, casete de sudura, spliteri optici, tuburi termo



FAST conector SC/PC

FAST conector SC/UPC blue- conectori rapizi de inalta calitate

Braun Group - Fast SC/PC

Conector mecanic pentru sertizare rapida pe fibra single mode SM 9/ 125um. ( este necesar stripper fibra & cleaver).
Fast connectors SC/uPC, insertion loss <0,5dB, return loss <45dB, cable diameter 3mm/ 2mm/ 0.9mm
Se vinde la blister de 10buc (pretul este pe o buc) impreuna cu instructiuni de folosire  sertizare  cu stripper /cleaver pe fibra.

Pentru 100buc /comanda pretul este - 0,80 Euro/buc

Alte imagini:
FAST conector SC/PCFAST conector SC/PC
Pret: 5.21 RON
*) Pretul nu contine TVA
Disponibilitate :
In stoc

Utilizăm cookie-uri pentru a îmbunătăți experiența site-ului și pentru a analiza traficul și publicul pe site. Continuând să navigați pe site-ul nostru, sunteți de acord cu acceptarea utilizării cookie-urilor în conformitate cu Politica de utilizare a cookie-urilor, de acord cu Politica de prelucrare a datelor personale și ați notat Notă de procesare a informațiilor personale. Accept