Curs valutar

20-Oct-2019

1 EURO = 4.7556 RON  
1 USD = 4.2732 RON  

Etichete
fibra opticaswitchrouterrouter wirelessswitch gigabitpoez-wavestabilizator de tensiunecablu utpswitch cu managementcabinetgigabitstatie radiostatie radio autostatie radio cb19"rackapceilingtavancamerasfpplanetpolitatemperaturesensorhumidityantene satelitlightwallmountstabilizator trifazicsmartvu+ahdhikvisionturbohdtvifibarocontrollersnmppdushelfgatewaywirelessterouter wireless routerindustrialplugprizaac routerraspberry piaudiovideocable4 contactrcajackunifiraspberry pi 2 model btkb4kamiko3kmxsfpddmmountableantene 24ghzenergyraftsolo802.3atdoor phone720pmetercomutatormicro switchperetemountwdm1000mswitch poeinjectormobila3000rtl8370-grconectorconectorirapidelectricdateelectricicablu ftpraspberrygertduinoarduinoaeotecsfp+10ghdmisolarserverfixas2ip66cutie15002200turnfanvent3g4grouter gigabitvu+ tuner dvb-c/t/t2raspberry pi 2 model b+ kitgiga 850nm mc high wualityraspberry pi 3 model bsippopprazberry100mhdcabluinoxsirendoor lockcomboa4fbcstacking sfpcat5patchinverter22u27u37u42ulcdmetalic4ksemeshoutdoor650ups120060001000010kvaepscentrala5ghzfemaleethernetmiraextenderom1baterielaptopdelld630d-630acumulatorbanana pibanana provu+ solo2vu+ duo2duo 2duo2ab cryptobox 600hdcablu alimentarebalungeponusb stickwifipirmotionvideo interfonvera plusgascoaxialtvcamewradvr4ch150mftpmonturadoor sensorwindow sensormicroswitchflood sensorsmoke sensorrelay switchrgbwdimmerwallsocketblindunotesterconvertortermostatplcvgatrifazicinvertor47usinrepeterw2ventilatiepigtailapcsasiu60085010501300sinus900gamingusb20kva1000ftthwmt60pcisplitergigahd826548pl80l45l60repetorfast750giga 850nm mc high qualitymetalac1200litatstrandedom1.m0148vtelefonic20kmsvclte

ANPC

 » Instrumente de masura speciale - Tahometru, Estimator distanta, termometru digital, umidometru, luxmetru



TC601+

Ethernet Backhaul Service Tester

Deviser - TC601+

  • 5 inch TFT LCD touch screen (800x480)
  • Complete solution for activating, verifying & fault-diagnosing Ethernet service from 10Mbit/s to 1Gbit/s quickly and easily
  • Supports one 10/100/1000Base-T electrical interface and one 1000Base-X optical interface
  • Integrates multiple software tools for field measurement,ensuring high cost-performance
  • Stream traffic generation and analysis up to 10 streams
  • Professional PDF and CSV data report generation
Alte imagini:
TC601+TC601+





Pret vechi fara TVA :
8.250,97 RON


Pret nou fara TVA :
6.229,84 RON

Pret nou cu TVA :
7.413,50 RON

Disponibilitate :
Sunati

 

Optical Port
SFP port x 1, supports 1GigE
Available Wavelength 850nm, 1310nm & 1550nm (see below)
  1000Base-SX 1000Base-LX 1000Base-ZX
Wavelength (nm) 850 1310 1550
Tx Level (dBm) -9 ~ -3 -9 ~ -3 0 ~ +5
Rx Level Sensitivity (dBm) -20 -22 -22
Transmission Distance 550m 10Km 80Km
Transmission Bit Rate (Gbit/s) 1.25
Receiving Bit Rate (Gbit/s) 1.25
Tx Working Wavelength Range (nm) 830 ~ 860 1270 ~ 1360 1540 ~ 1570
Test Accuracy
Frequency (ppm) ±4.6
Optical Power (dB) ±2
Jitter Compliance IEEE802.3
Ethernet Type IEEE802.3
Connector LC
Transceiver Type SFP
Electrical Port
Single port: 10/100/1000 Base-T Full duplex
Auto/manually detecting straight-through/cross cable
  10Base-T 100Base-TX 1000Base-T
Tx Bit Rate 10Mbit/s 100Mbit/s 1Gbit/s
Tx Accuracy (ppm) ±4.6 ±4.6 ±4.6
Rx Bit Rate 10Mbit/s 100Mbit/s 1Gbit/s
Rx Test Accuracy (ppm) ±4.6 ±4.6 ±4.6
Duplex Mode Full duplex Full duplex Full duplex
Jitter Compliance IEEE802.3 IEEE802.3 IEEE802.3
Connector RJ-45 RJ-45 RJ-45
Max. Distance (m) 100 100 100
General
Size (HxWxD) 179mm x 145mm x 56mm (7.0" x 5.7" x 2.2")
Display 5" 800x480 color LCD touchscreen
Weight (with battery) 0.8kg (1.8lbs)
Working Temperature -10ºC ~ 50ºC
Storage Temperature -20ºC ~70ºC
Relative Humidity 0% to 95% (non-condensation)
External Port USB, Ethernet port
Working Time ~6 hrs
Charging Time 5h from fully discharged to fully charged
Language English, Chinese
 

 

 
Utilizăm cookie-uri pentru a îmbunătăți experiența site-ului și pentru a analiza traficul și publicul pe site. Continuând să navigați pe site-ul nostru, sunteți de acord cu acceptarea utilizării cookie-urilor în conformitate cu Politica de utilizare a cookie-urilor, de acord cu Politica de prelucrare a datelor personale și ați notat Notă de procesare a informațiilor personale. Accept