Curs valutar

28-Mar-2020

1 EURO = 4.8332 RON  
1 USD = 4.3890 RON  

Etichete
fibra opticaswitchrouterrouter wirelessswitch gigabitpoecablu utpz-wavestabilizator de tensiunegigabitswitch cu managementcabinetstatie radiostatie radio autostatie radio cb19"rackapceilingtavansfpcameraplanetpolitatemperaturesensorhumidityantene satelitlightsmartwallmountstabilizator trifazicvu+ahdhikvisionturbohdtvipdufibarocontrollersnmpshelfgatewaywirelessterouter wireless routerindustrialplugprizaraspberry piaudiovideocable4 contactrcajackac routeramikounifiraspberry pi 2 model btkb4k3kmxsfpddmmountableantene 24ghz802.3atenergyraftsolo10gdoor phone720pmetercomutatormicro switchperetemountwdm1000mswitch poeinjectormobila3000ventrtl8370-grconectorconectorirapidelectricdateelectricicablu ftpraspberrygertduinoarduinoaeotecsfp+combohdmisolarserverfixas2ip66cutie15002200turnfan3g4gmanagementrg6router gigabitvu+ tuner dvb-c/t/t2raspberry pi 2 model b+ kitgiga 850nm mc high wualityraspberry pi 3 model bsippopprazberry100mhdcablucoaxialinoxsirendoor locka4fbcstacking sfpcat5patchinverter22u27u37u42ulcdmetalic4ksemeshoutdoor650ups120060001000010kvaepscentrala5ghzfemalegigaethernetmiraextenderom1svcstackingcoaxvflbaterielaptopdelld630d-630acumulatorbanana pibanana provu+ solo2vu+ duo2duo 2duo2ab cryptobox 600hdcablu alimentarebalungeponusb stickwifipirmotionvideo interfonvera plusgastvcamewradvr4ch150mftpmonturadoor sensorwindow sensormicroswitchflood sensorsmoke sensorrelay switchrgbwdimmerwallsocketblindunotesterconvertortermostatplcvgatrifazicinvertor47usinrepeterw2ventilatiepigtailapcsasiu60085010501300sinus900gamingusb20kva1000ftthwmt60pcispliterhd826548pl80l45l60repetorfast750giga 850nm mc high qualitymetalac1200litatstrandedom1.m0148vtelefonic20kmltecasetacyberpowervlanean:f669lsnhbg0530w12v7ah12v9

ANPC

Emitatoare optice Laser pentru retele CATV montabile in rack 19"

 
  Descriere Pret
Emitator Optic nextraCOM CG8626BPEmitator Optic Ortel 31mW nextraCOM - OT8631BP

Emitator laser ORTEL, putere 31mW (14,9dBm), 1310nm+/-20nm, conector SC/APC, intrare RF 47-862MHz, nivel intrare 72-88dB,AGC, 2 hibrizi Philips, alimentare comutatie 110-250V, consum 30W, temperatura operare 0-45°C

Pret : 4,032.34 RON
*) Pretul nu contine TVA
cuTVA: 4,798.48 RON
Disponibilitate : Sunati
Emitator Optic DFB 10mWEmitator Optic DFB 10mW Braun_Group - MW-1000(OT)-10MT

Emitator optic, laser DFB coaxial, putere 10mW (10dBm), 1310nm +/- 20nm, conector SC/APC, intrare RF 45-860 MHz, nivel intrare 75-85dBmV, alimentare 100-260V in comutatie

Pret : 1,393.89 RON
*) Pretul nu contine TVA
cuTVA: 1,658.73 RON
Disponibilitate : Sunati
Emitator Optic Maiwei MW-98(OT)-2FPEmitator Optic Braun_Group - MW-98(OT)-2FP

Emitator optic, laser FP, putere 2mW (3dBm), 1310nm +/- 40nm, conector SC/APC, intrare RF 45-450 MHz, nivel intrare 75-85dBmV, alimentare 100-260V in comutatie

Pret : 796.51 RON
*) Pretul nu contine TVA
cuTVA: 947.85 RON
Disponibilitate : Sunati
Emitator Optic nextraCOM CG8624BPEmitator Optic Ortel 24mW nextraCOM - OT8624BP

Emitator laser ORTEL, putere 24mW (13,8dBm), 1310nm+/-20nm, conector SC/APC, intrare RF 47-862MHz, nivel intrare 72-88dB,AGC, 2 hibrizi Philips, alimentare comutatie 110-250V, consum 30W, temperatura operare 0-45°C

Pret : 3,385.17 RON
*) Pretul nu contine TVA
cuTVA: 4,028.36 RON
Disponibilitate : Sunati
Emitator Optic Maiwei MW-1000(OT)-10mWEmitator Optic Braun_Group - MW-1000(OT)-10mW

Emitator laser ORTEL 1688, putere 10mW (10dBm), 1310nm+/-20nm, conector SC/APC, intrare RF 45-870 MHz / nivel intrare 75-85dBmV, 2 hibrizi Philips power-double, cu circuit pre-distorsion, cu APC, cu ATC, alimentare comutatie 100-260V

Pret : 3,285.61 RON
*) Pretul nu contine TVA
cuTVA: 3,909.88 RON
Disponibilitate : Sunati
Emitator laser ORTEL putere 24mWEmitator laser ORTEL putere 24mW Braun_Group - MW-1000(OT)-24

Emitator laser ORTEL 1688, putere 24mW (13,8dBm), 1310nm+/-20nm, conector SC/APC, intrare RF 45-870 MHz / nivel intrare 75-85dBmV, 2 hibrizi Philips power-double, cu circuit pre-distorsion, cu APC, cu ATC, alimentare comutatie 100-260V

Pret : 3,385.17 RON
*) Pretul nu contine TVA
cuTVA: 4,028.36 RON
Disponibilitate : Sunati
Emitator Optic Maiwei MW-1000(OT)-20mWEmitator Optic Braun_Group - MW-1000(OT)-20mW

Emitator laser ORTEL 1688, putere 20mW (13dBm), 1310nm+/-20nm, conector SC/APC, intrare RF 45-870 MHz / nivel intrare 75-85dBmV, 2 hibrizi Philips power-double, cu circuit pre-distorsion, cu APC, cu ATC, alimentare comutatie 100-260V

Pret : 3,360.28 RON
*) Pretul nu contine TVA
cuTVA: 3,998.74 RON
Disponibilitate : Sunati
Emitator Optic Maiwei MW-1000(OT)-16mWEmitator Optic Braun_Group - MW-1000(OT)-16mW

Emitator laser ORTEL 1688, putere 16mW (12dBm), 1310nm+/-20nm, conector SC/APC, intrare RF 45-870 MHz / nivel intrare 75-85dBmV, 2 hibrizi Philips power-double, cu circuit pre-distorsion, cu APC, cu ATC, alimentare comutatie 100-260V

Pret : 3,335.39 RON
*) Pretul nu contine TVA
cuTVA: 3,969.12 RON
Disponibilitate : Sunati
Emitator Optic Maiwei MW-1000(OT)-12mWEmitator Optic Braun_Group - MW-1000(OT)-12mW

Emitator laser ORTEL 1688, putere 12mW (10,8dBm), 1310nm+/-20nm, conector SC/APC, intrare RF 45-870 MHz / nivel intrare 75-85dBmV, 2 hibrizi Philips power-double, cu circuit pre-distorsion, cu APC, cu ATC, alimentare comutatie 100-260V

Pret : 3,310.50 RON
*) Pretul nu contine TVA
cuTVA: 3,939.50 RON
Disponibilitate : Sunati
Emitator Optic Ortel 20mWEmitator Optic Ortel 20mW nextraCOM - OT8620BP

Emitator laser ORTEL, putere 20mW (13dBm), 1310nm+/-20nm, conector SC/APC, intrare RF 47-862MHz, nivel intrare 72-88dB,AGC, 2 hibrizi Philips, alimentare comutatie 110-250V, consum 30W, temperatura operare 0-45°C

Pret : 3,360.28 RON
*) Pretul nu contine TVA
cuTVA: 3,998.74 RON
Disponibilitate : Sunati
Emitator Optic Ortel 12mWEmitator Optic Ortel 12mW nextraCOM - OT8612BP

Emitator laser ORTEL, putere 12mW (10,8dBm), 1310nm+/-20nm, conector SC/APC, intrare RF 47-862MHz, nivel intrare 72-88dB,AGC, 2 hibrizi Philips, alimentare comutatie 110-250V, consum 30W, temperatura operare 0-45°C

Pret : 3,310.50 RON
*) Pretul nu contine TVA
cuTVA: 3,939.50 RON
Disponibilitate : Sunati
Emitator Optic Ortel 16mWEmitator Optic Ortel 16mW nextraCOM - OT8616BP

Emitator laser ORTEL, putere 16mW (12dBm), 1310nm+/-20nm, conector SC/APC, intrare RF 47-862MHz, nivel intrare 72-88dB,AGC, 2 hibrizi Philips, alimentare comutatie 110-250V, consum 30W, temperatura operare 0-45°C

Pret : 3,335.39 RON
*) Pretul nu contine TVA
cuTVA: 3,969.12 RON
Disponibilitate : Sunati
MW-1000(ORT)19"-23mWReleu Optic Braun Group Braun_Group - MW-1000(ORT)19"-23mW

Releu Optic pentru rack 19" (receptor optic cu modul Philips + emitator laser Ortel 23mW)
Nivel optic intrare -8+2dBm, intrare optica 1100-1600nm pe conector SC/APC, 2 iesiri RF 105dBuV cu mufe F, emitator laser Ortel 1310nm, nivel optic iesire 13,6dBm/23mW pe conector SC/APC, alimentare 220V, montabil in rack 19”.

Pret : 3,982.56 RON
*) Pretul nu contine TVA
cuTVA: 4,739.24 RON
Disponibilitate : Sunati
Preturile nu contin TVA
Utilizăm cookie-uri pentru a îmbunătăți experiența site-ului și pentru a analiza traficul și publicul pe site. Continuând să navigați pe site-ul nostru, sunteți de acord cu acceptarea utilizării cookie-urilor în conformitate cu Politica de utilizare a cookie-urilor, de acord cu Politica de prelucrare a datelor personale și ați notat Notă de procesare a informațiilor personale. Accept