Curs valutar

17-Jul-2019

1 EURO = 4.7340 RON  
1 USD = 4.2129 RON  

Etichete
fibra opticaswitchrouterrouter wirelessswitch gigabitpoestabilizator de tensiunez-wavecablu utpswitch cu managementcabinetgigabitstatie radiostatie radio autostatie radio cb19"rackapceilingtavancamerasfpplanetpolitatemperaturesensorhumidityantene satelitlightstabilizator trifazicsmartwallmountvu+ahdhikvisionturbohdtvifibarocontrollersnmppdushelfgatewayterouter wireless routerindustrialplugprizaunifiac routerraspberry pi 2 model bwirelesstkb4kamiko3kmxsfpddmmountableantene 24ghzenergyraftraspberry piaudiovideocable4 contactrcajacksolo802.3atdoor phone720pmetercomutatormicro switchperetemount1000mswitch poeinjectormobila3000rtl8370-grconectorconectorirapidelectricdateelectricicablu ftpraspberrygertduinoarduinoaeotecwdmsfp+10ghdmisolarserverfixas2ip66cutie15002200turnfanventrouter gigabitvu+ tuner dvb-c/t/t2raspberry pi 2 model b+ kitraspberry pi 3 model bsippopprazberry100mhdcabluinoxsirendoor lockcomboa4fbcstacking sfpcat5patchinverter22u27u37u42ulcd4ksemeshoutdoor650ups120060001000010kvaepscentrala5ghzfemaleethernetmiraextenderom1baterielaptopdelld630d-630acumulatorbanana pibanana provu+ solo2vu+ duo2duo 2duo2ab cryptobox 600hdcablu alimentarebalungiga 850nm mc high wualitygeponusb stickwifipirmotionvideo interfonvera plusgascoaxialtvcamewradvr4ch150mftpmonturadoor sensorwindow sensormicroswitchflood sensorsmoke sensorrelay switchrgbwdimmerwallsocketblindunotesterconvertortermostatplcvgatrifazicinvertor47usinrepeterw2ventilatiemetalicpigtailapcsasiu60085010501300sinus900gamingusb20kva1000ftthwmt60pcisplitergigahd826548pl80l45l60repetorfast750giga 850nm mc high qualitymetalac1200litatstrandedom1.m0148vtelefonic

ANPC

 » Aparate de sudura fibra optica



TLD1565B_2

Detector optic - Visual fault locator 5mW

Braun Group - TLD1565

Optical Fiber checker - Detector defectiune pentru  fibra optica Single Mode/ Multi Mode- sursa de lumina rosie - lungime de unda 650nm, putere 5mW  
SC/LC/FC connector ; carcasa de aluminiu - Alluminum body;

Alte imagini:
TLD1565BTLD1565B_1TLD1565B_3
Pret fara TVA:
142.02 RON

Pret cu TVA :
169,00 RON

Disponibilitate :
Sunati

Type TLD1565
Light source F-P LD
Wavelength  635nm
output power >-3dBm
The way of Light Output
Continuous output 1Hz modulation output
Optical Interface
Universal Interface(FC,SC,ST)
Work range ≥5KM
Power Supply
2 x  batteries
Operating Temperature
-10~+50°C
Storage Temperature
-20~+80°C

Battery Operating Time
15h
Size L:190 mm          ø :25 mm
Weight 140g
Utilizăm cookie-uri pentru a îmbunătăți experiența site-ului și pentru a analiza traficul și publicul pe site. Continuând să navigați pe site-ul nostru, sunteți de acord cu acceptarea utilizării cookie-urilor în conformitate cu Politica de utilizare a cookie-urilor, de acord cu Politica de prelucrare a datelor personale și ați notat Notă de procesare a informațiilor personale. Accept