Curs valutar

16-Sep-2019

1 EURO = 4.7340 RON  
1 USD = 4.2803 RON  

Etichete
fibra opticaswitchrouterrouter wirelessswitch gigabitpoez-wavestabilizator de tensiunecablu utpswitch cu managementcabinetgigabitstatie radiostatie radio autostatie radio cb19"rackapceilingtavancamerasfpplanetpolitatemperaturesensorhumidityantene satelitlightwallmountstabilizator trifazicsmartvu+ahdhikvisionturbohdtvifibarocontrollersnmppdushelfgatewaywirelessterouter wireless routerindustrialplugprizaac routerunifiraspberry pi 2 model btkb4kamiko3kmxsfpddmmountableantene 24ghzenergyraftraspberry piaudiovideocable4 contactrcajacksolo802.3atdoor phone720pmetercomutatormicro switchperetemountwdm1000mswitch poeinjectormobila3000rtl8370-grconectorconectorirapidelectricdateelectricicablu ftpraspberrygertduinoarduinoaeotecsfp+10ghdmisolarserverfixas2ip66cutie15002200turnfanvent3g4grouter gigabitvu+ tuner dvb-c/t/t2raspberry pi 2 model b+ kitraspberry pi 3 model bsippopprazberry100mhdcabluinoxsirendoor lockcomboa4fbcstacking sfpcat5patchinverter22u27u37u42ulcdmetalic4ksemeshoutdoor650ups120060001000010kvaepscentrala5ghzfemaleethernetmiraextenderom1baterielaptopdelld630d-630acumulatorbanana pibanana provu+ solo2vu+ duo2duo 2duo2ab cryptobox 600hdcablu alimentarebalungiga 850nm mc high wualitygeponusb stickwifipirmotionvideo interfonvera plusgascoaxialtvcamewradvr4ch150mftpmonturadoor sensorwindow sensormicroswitchflood sensorsmoke sensorrelay switchrgbwdimmerwallsocketblindunotesterconvertortermostatplcvgatrifazicinvertor47usinrepeterw2ventilatiepigtailapcsasiu60085010501300sinus900gamingusb20kva1000ftthwmt60pcisplitergigahd826548pl80l45l60repetorfast750giga 850nm mc high qualitymetalac1200litatstrandedom1.m0148vtelefonic20kmsvclte

ANPC

Cutii distributie fibra optica din plastic (FDB, FTB)

 
  Descriere Pret
FTTH Fiber Terminal Box, etans pt exteriorFTTH Fiber Terminal Box, etans pt exterior Braun Group - FTB-104C

FTTH fiber terminal box, etansa de exterior, 1 IN 4 OUT (drop cable), echipata cu 4 adaptori SC/PC, caseta 4 suduri si 4 tuburi protectie suduri, temperatura de operare : -20+80 grade Celsius, grad de protectie : IP55, dimensiuni : 212mm(inaltime) x 142mm(latime) x 40mm(grosime)

Pret vechi 47.34 RON
Pret nou
33.14 RON
*) Pretul nu contine TVA
cuTVA: 39.43 RON
Disponibilitate : Sunati
FDB208Cutie jonctiuni optice pentru exterior Braun Group - FDB-208A

FTTH Fiber Distribution Box, pt exterior, montaj pe perete/stalp, cutie high impact plastic anti-UV, 2 intrari cu presetupe, 8 iesiri cablu drop, echipata cu 8 adaptori SC/PC (sau SC/APC), caseta pentru 8 suduri optice, posibilitate instalare splitere optice mini PLC 1x4, 1x8, dimensiuni 181x207x45mm, greutate 0,85kg

Pret vechi 80.48 RON
Pret nou
71.01 RON
*) Pretul nu contine TVA
cuTVA: 84.50 RON
Disponibilitate : Sunati
Cutie jonctiune optica tip casetaCutie jonctiune optica tip caseta Braun Group - GP-ZD

Cutie jonctiuni optice pt interior, 2 intrari, 24 iesiri drop, o caseta pentru 6 suduri optice,cu posibilitate upgrade pana la 4 casete si 24 suduri, carcasa ABS, culoare gri, dimensiuni 255 x 180 x 55 mm

Pret : 47.34 RON
*) Pretul nu contine TVA
cuTVA: 56.33 RON
Disponibilitate : Indisponibil
Cutie jonctiuni optice pentru interiorCutie jonctiuni optice 2 in-16 out Braun Group - FDB-216B

FTTH Fiber Distribution Box, pt exterior, montaj pe perete/stalp, cutie high impact plastic anti-UV, cu incuietoare, 2 intrari cu presetupe, 24 iesiri cablu drop, echipata cu 16 adaptori SC/PC (posibilitate upgrade pana la 24 adaptori), caseta pentru max 24 suduri optice, posibilitate instalare splitere optice mini PLC 1x4, 1x8, 1x12, 1x24, temperaturi de functionare -40+60 grade Celsius, umiditate max 93%, dimensiuni 265x340x115mm, greutate 1,35kg

Pret vechi 151.49 RON
Pret nou
104.15 RON
*) Pretul nu contine TVA
cuTVA: 123.94 RON
Disponibilitate : Indisponibil
FTB-104BCutie jonctiuni optice pentru interior Braun Group - FTB-104B

FTTH fiber terminal box, pt interior, 4 suduri, pentru 4 adaptori SC, echipata cu 4 adaptori SC/PC, carcasa din PC+ABS, culoare alb, dimensiuni : 150mm(latime) x 110mm(inaltime) x 30mm(grosime), temperatura de operare : -25+40 grade Celsius

Pret vechi 21.30 RON
Pret nou
16.57 RON
*) Pretul nu contine TVA
cuTVA: 19.72 RON
Disponibilitate : Sunati
FDB-208BFDB208B Cutie jonctiuni optice ODF Exterior/ interior12fibre echipata 8*SC Braun Group - FDB-208B

FTTH Fiber Distribution Box, pt instalatie la exterior/ interior, montaj pe perete/stalp, cutie high impact plastic protectie anti-UV, cu incuietoare, 2 intrari cu presetupe, 12 iesiri cablu drop, echipata cu 8 adaptori SC/PC (posibilitate upgrade pana la 12 adaptori), caseta pentru max 12 suduri optice, posibilitate instalare splitere optice mini PLC 1x4, 1x8, 1x12, temperaturi de functionare -40+60 grade Celsius, umiditate max 93%, dimensiuni 200x233x62mm, greutate 0,71kg

Pret : 80.48 RON
*) Pretul nu contine TVA
cuTVA: 95.77 RON
Disponibilitate : Indisponibil
FDB-208ECutie jonctiuni optice pentru interior cu 8 adaptoare SC Braun Group - FDB-208E

FTTH Fiber Distribution Box, pentru interior, montaj pe perete, 2 intrari cu presetupe, 8 iesiri cablu drop, echipata cu 8 adaptori SC/PC, caseta pentru 8 suduri optice, posibilitate instalare splitere optice mini PLC 1x4, 1x8, dimensiuni 205x210x45mm, varianta ECONOMICA

EAN 5949022105216

Pret vechi 52.07 RON
Pret nou
40.24 RON
*) Pretul nu contine TVA
cuTVA: 47.88 RON
Disponibilitate : Sunati
DIN-12-SC-UPCTerminal Box Braun Group - DIN-12-SC-UPC

Cutie Terminala fibra optica, DIN RAIL mount, carcasa high quality Flame Retardant ABS plastic, IN-OUT cu presetupe, echipata cu faceplate metalic cu 12 adaptori SC/UPC, cu caseta sudura pt 12 suduri, dimensiuni 133x130x35mm, optional se poate comanda rack 19” cu DIN RAIL pentru montare 12 buc cutii DIN-12-SC-UPC

Pret : 61.54 RON
*) Pretul nu contine TVA
cuTVA: 73.23 RON
Disponibilitate : Sunati
FDB-216ACutie jonctiuni optice 2 in-16 out Braun Group - FDB-216A

FTTH Fiber Distribution Box, pt exterior, montaj pe perete/stalp, cutie high impact plastic anti-UV, 2 intrari cu presetupe, 16 iesiri cablu drop, echipata cu 16 adaptori SC/PC (sau SC/APC), caseta pentru 16 suduri optice, posibilitate instalare splitere optice mini PLC 1x4, 1x8, 1x16, dimensiuni 220x300x80mm, greutate 1,85kg

Pret vechi 151.49 RON
Pret nou
113.62 RON
*) Pretul nu contine TVA
cuTVA: 135.20 RON
Disponibilitate : Sunati
FDB-224BCutie jonctiuni optice 2 in-24 out Braun Group - FDB-224B

FTTH Fiber Distribution Box, pt exterior perete/stalp, interfata utilizator la standard industrial, 2 intrari cu presetupe, 24 iesiri cablu drop, 24adaptori SC/PC, se pot instala splitere mini PLC 1x4, 1x8, 1x16, 2 x spliter box, echipata cu caseta sudura pentru 24 suduri, 24 tuburi protectie sudura, carcasa ABS plastic, dimensiuni: 274,3x313,4x114,1mm

Pret : 132.55 RON
*) Pretul nu contine TVA
cuTVA: 157.74 RON
Disponibilitate : Sunati
SB-FDB-224Spliter box 8+1 SC/UPC pentru FDB-224B Braun Group - SB-FDB-224

Spliter box 8+1 SC/UPC adapters, fara spliter PLC, dimensiuni 126,8x100,9x25mm

Pret : 17.99 RON
*) Pretul nu contine TVA
cuTVA: 21.41 RON
Disponibilitate : Sunati
DIN-12-LCCutie jonctiuni optice pentru interior Braun Group - DIN-12-LC-UPC

Cutie Terminala fibra optica, DIN RAIL mount, carcasa high quality Flame Retardant ABS plastic, IN-OUT cu presetupe, echipata cu faceplate metalic cu 12 adaptori LC/UPC simplex, cu caseta sudura pt 12 suduri, dimensiuni 133x130x35mm, optional se poate comanda rack 19” cu DIN RAIL pentru montare 12 buc cutii DIN-12-SC-UPC

Pret : 61.54 RON
*) Pretul nu contine TVA
cuTVA: 73.23 RON
Disponibilitate : Sunati
FDB-216CCutie jonctiuni optice 2 in-16 out Braun Group - FDB-216C

FTTH Fiber Distribution Box, pt exterior perete/stalp, interfata utilizator la standard industrial, 2 intrari cu presetupe, 16 iesiri cablu drop, 16 adaptori SC/PC, se pot instala splitere mini PLC 1x4, 1x8, 1x16, , echipata cu caseta sudura pentru 16 suduri, 16 tuburi protectie sudura, carcasa high quality ABS plastic, dimensiuni: 304,1x236,5x104,3mm

Pret : 123.08 RON
*) Pretul nu contine TVA
cuTVA: 146.47 RON
Disponibilitate : Sunati
DIN-12-SC-UPC-FrameTerminal Box Braun Group - Rack 19" DIN

Rrack 19" DIN RAIL mount pentru montare 12 buc cutii DIN-12-SC-UPC

Pret : La cerere
*) Pretul nu contine TVA
Disponibilitate : Sunati
FDB-208JCutie jonctiuni optice pentru interior cu 8 adaptoare SC Braun Group - FDB-208J

FTTH Fiber Distribution Box, pt exterior, montaj pe perete/stalp, cutie high impact plastic anti-UV, 2 intrari cu presetupe, 8 iesiri cablu drop, locas pentru 8 adaptori SC/LC (nu include adaptori) , caseta pentru 8 suduri optice, posibilitate instalare splitere optice mini PLC 1x4, 1x8, dimensiuni 190x210x60mm, greutate 0,50kg

Pret : 42.61 RON
*) Pretul nu contine TVA
cuTVA: 50.70 RON
Disponibilitate : Sunati
FDB-212BECutie jonctiuni optice 2 in-16 out Braun Group - FDB-212BE

FTTH Fiber Distribution Box, pt instalatie la exterior/ interior, montaj pe perete/stalp, cutie plastic anti UV, culoare gri, cu incuietoare, 2 intrari cu locas pentru presetupe, 12 iesiri cablu drop, cu suport pentru 12 adaptori SC/PC (sau SC/APC) – fara adaptori, caseta pentru max 12 suduri optice, cu 12 tuburi termo pt protectie suduri optice, posibilitate instalare splitere optice mini PLC 1x4, 1x8, 1x12, dimensiuni 210x233x62mm, greutate 0,56kg, varianta economica

EAN 5949022105223

Pret : 47.34 RON
*) Pretul nu contine TVA
cuTVA: 56.33 RON
Disponibilitate : In asteptare
FDB-224BECutie jonctiuni optice 2 in-24 out Braun Group - FDB-224BE

FTTH Fiber Distribution Box, pt exterior/interior, montaj pe perete/stalp, cutie plastic anti-UV, culoare gri, 2 intrari cu presetupe, 24 iesiri cablu drop, cu suport pentru 24adaptori SC/PC (sau SC/APC) – fara adaptori, echipata cu caseta sudura pentru 24 suduri, se pot instala splitere mini PLC 1x4, 1x8, 1x16, 2 x spliter box, dimensiuni: 260x345x100mm, greutate 1,13kg, varianta economica

EAN 5949022105230

Pret : 80.48 RON
*) Pretul nu contine TVA
cuTVA: 95.77 RON
Disponibilitate : In asteptare
FDB-208AECutie jonctiuni optice pentru exterior Braun Group - FDB-208AE

FTTH Fiber Distribution Box, pt instalare la exterior/interior, montaj pe perete/stalp, cutie plastic anti-UV, culoare gri, cu incuietoare, 2 intrari cu locas pentru presetupe, 8 iesiri cablu drop, cu suport pentru 8 adaptori SC/PC (sau SC/APC) – dar fara adaptori, caseta pentru 8 suduri optice, cu 8 tuburi termo pt protectie suduri optice, posibilitate instalare splitere optice mini PLC 1x4, 1x8, dimensiuni 215x207x50mm, greutate 0,51kg, varianta ECONOMICA

Pret : 40.24 RON
*) Pretul nu contine TVA
cuTVA: 47.88 RON
Disponibilitate : Sunati
FTB-104CEFTTH Fiber Terminal Box, etans pt exterior Braun Group - FTB-104CE

FTTH fiber terminal box, etansa de exterior/interior, montaj pe perete/stalp, cutie high impact plastic anti-UV, culoare alb, 1 IN 4 OUT (drop cable), cu suport pentru 4 adaptori SC/PC (sau SC/APC) – fara adaptori, caseta 4 suduri si 4 tuburi protectie suduri, grad de protectie : IP55, dimensiuni : 205mm(inaltime) x 135mm(latime) x 40mm(grosime), greutate 0,27kg, varianta economica.

EAN 5949022105278

Pret : 21.30 RON
*) Pretul nu contine TVA
cuTVA: 25.35 RON
Disponibilitate : Sunati
FTB-102BCutie jonctiuni optice pentru interior Braun Group - FTB-102B

FTTH fiber terminal box, pt interior, 2 suduri, pentru 2 adaptori SC, fara adapatori, carcasa din PC+ABS, culoare alb, dimensiuni: 105mm(lungime) x 82mm(latime) x 23mm(grosime), temperatura de operare : -25+40 grade Celsius

Pret : 5.68 RON
*) Pretul nu contine TVA
cuTVA: 6.76 RON
Disponibilitate : Sunati
FDB-216AECutie jonctiuni optice 2 in-16 out Braun Group - FDB-216AE

FTTH Fiber Distribution Box, pt exterior/interior, montaj pe perete/stalp, cutie high impact plastic anti-UV, culoare alba, 2 intrari cu presetupe, 16 iesiri cablu drop, cu suport pentru 16 adaptori SC/PC (sau SC/APC) – fara adaptori, caseta pentru 16 suduri optice, posibilitate instalare splitere optice mini PLC 1x4, 1x8, 1x16, dimensiuni 255x310x90mm, greutate 0,96kg, varianta economica

EAN 5949022105261

Pret : 53.02 RON
*) Pretul nu contine TVA
cuTVA: 63.09 RON
Disponibilitate : Sunati
FTB-104BSCutie jonctiuni optice pentru interior Braun Group - FTB-104BS

FTTH fiber terminal box, pt interior, 4 suduri, pentru 4 adaptori SC, fara adapatori, carcasa din PC+ABS, culoare alb, dimensiuni: 100mm(lungime) x 85mm(latime) x 30mm(grosime), temperatura de operare : -25+40 grade Celsius

Pret : 7.10 RON
*) Pretul nu contine TVA
cuTVA: 8.45 RON
Disponibilitate : Sunati
Preturile nu contin TVA
Utilizăm cookie-uri pentru a îmbunătăți experiența site-ului și pentru a analiza traficul și publicul pe site. Continuând să navigați pe site-ul nostru, sunteți de acord cu acceptarea utilizării cookie-urilor în conformitate cu Politica de utilizare a cookie-urilor, de acord cu Politica de prelucrare a datelor personale și ați notat Notă de procesare a informațiilor personale. Accept