Curs valutar

24-Feb-2020

1 EURO = 4.8026 RON  
1 USD = 4.4462 RON  

Etichete
fibra opticaswitchrouterrouter wirelessswitch gigabitpoecablu utpz-wavestabilizator de tensiunegigabitswitch cu managementcabinetstatie radiostatie radio autostatie radio cb19"rackapceilingtavansfpcameraplanetpolitatemperaturesensorhumidityantene satelitlightsmartwallmountstabilizator trifazicvu+ahdhikvisionturbohdtvipdufibarocontrollersnmpshelfgatewaywirelessterouter wireless routerindustrialplugprizaraspberry piaudiovideocable4 contactrcajackac routeramikounifiraspberry pi 2 model btkb4k3kmxsfpddmmountableantene 24ghz802.3atenergyraftsolo10gdoor phone720pmetercomutatormicro switchperetemountwdm1000mswitch poeinjectormobila3000rtl8370-grconectorconectorirapidelectricdateelectricicablu ftpraspberrygertduinoarduinoaeotecsfp+combohdmisolarserverfixas2ip66cutie15002200turnfanvent3g4gmanagementrg6router gigabitvu+ tuner dvb-c/t/t2raspberry pi 2 model b+ kitgiga 850nm mc high wualityraspberry pi 3 model bsippopprazberry100mhdcablucoaxialinoxsirendoor locka4fbcstacking sfpcat5patchinverter22u27u37u42ulcdmetalic4ksemeshoutdoor650ups120060001000010kvaepscentrala5ghzfemalegigaethernetmiraextenderom1svcstackingcoaxbaterielaptopdelld630d-630acumulatorbanana pibanana provu+ solo2vu+ duo2duo 2duo2ab cryptobox 600hdcablu alimentarebalungeponusb stickwifipirmotionvideo interfonvera plusgastvcamewradvr4ch150mftpmonturadoor sensorwindow sensormicroswitchflood sensorsmoke sensorrelay switchrgbwdimmerwallsocketblindunotesterconvertortermostatplcvgatrifazicinvertor47usinrepeterw2ventilatiepigtailapcsasiu60085010501300sinus900gamingusb20kva1000ftthwmt60pcispliterhd826548pl80l45l60repetorfast750giga 850nm mc high qualitymetalac1200litatstrandedom1.m0148vtelefonic20kmltecasetacyberpowervlanean:f669lsnhbg0530w

ANPC

Cutii distributie fibra optica din metal

 
  Descriere Pret
Cutie distributie optica Braun Group - GP(05)A-24SCCutie distributie fibra optica Braun Group - GP(05)A-24SC

Cutie distributie fibra optica pentru interior, 24 conexiuni

Pret : 103.88 RON
*) Pretul nu contine TVA
cuTVA: 123.62 RON
Disponibilitate : In stoc
FTB-106GTerminal Box Metalic Braun Group - FTB-106G

Fiber Terminal Box FTB-106G metalic pentru 6 suduri optice, echipat cu 4 adaptori SC/PC, toate accesoriile incluse, inchidere cu cheie, si montare pe perete/desktop, dimensiuni : 152mm(inaltime) x 107mm(latime) x 31mm(grosime)

 

Pret : 46.99 RON
*) Pretul nu contine TVA
cuTVA: 55.92 RON
Disponibilitate : Sunati
Cutie distributie optica Braun Group - GP(05)D-24SCCutie distributie fibra optica Braun Group - GP(05)D-24SC

Cutie distributie fibra optica pentru interior, 24 conexiuni

Pret : 103.88 RON
*) Pretul nu contine TVA
cuTVA: 123.62 RON
Disponibilitate : Sunati
Terminal box Braun Group GPZ-WL-SC8-PCTerminal box Braun Group - GPZ-WL-SC8-PC

Terminal box, metalic desk top pentru 8 suduri optice echipat cu 8 adaptori SC/PC

Pret : 49.47 RON
*) Pretul nu contine TVA
cuTVA: 58.87 RON
Disponibilitate : Sunati
Terminal Box Braun Group GPZ-48A-SC12-PCTerminal Box Braun Group - GPZ-48A-SC12-PC

Terminal box metalic desk top pentru 12 suduri optice echipat cu 12 adaptori SC/PC

Pret : 89.04 RON
*) Pretul nu contine TVA
cuTVA: 105.96 RON
Disponibilitate : Indisponibil
Terminal box Braun Group GPZ-WL-SC8-APCTerminal box Braun Group - GPZ-WL-SC8-APC

Terminal box metalic desk top pentru 8 suduri optice echipat cu 8 adaptori SC/APC

Pret : 59.36 RON
*) Pretul nu contine TVA
cuTVA: 70.64 RON
Disponibilitate : Sunati
Terminal box Braun Group GPZ-48A-SC12-APCTerminal box Braun Group - GPZ-48A-SC12-APC

Terminal box metalic desk top pentru 12 suduri optice echipat cu 12 adaptori SC/APC

Pret : 98.93 RON
*) Pretul nu contine TVA
cuTVA: 117.73 RON
Disponibilitate : Sunati
Terminal box metalic Braun Group TERMBOX-24Terminal box metalic Braun Group - TERMBOX-24

Terminal box metalic desk top pentru 24 suduri optice / 24 orificii pt pigtailuri 3mm

Pret : 123.67 RON
*) Pretul nu contine TVA
cuTVA: 147.16 RON
Disponibilitate : Sunati
FDB-224MCutie jonctiuni optice 2 in-24 out, echipata cu 24 adaptoare SC, dulap cu doua sectiuni Braun Group - FDB-224M

Cutie distributie fibra optica pentru 24 conexiuni, metalica de interior, protectie IP54, doua usi cu incuietoare, montaj pe perete, 2 intrari cu presetupe, echipata cu 24 adaptori SC/PC, doua compartimente : unul cu caseta sudura pt 24 suduri si unul pentru management patch corduri optice, carcasa metalica vopsita gri, dimensiuni: 400x380x82mm, greutate 4kg.
( se pot oferta in acelasi pret cu conectori SC/UPC verzi, in loc de conectori albastri. )

Pret : 187.97 RON
*) Pretul nu contine TVA
cuTVA: 223.69 RON
Disponibilitate : In stoc
Preturile nu contin TVA
Utilizăm cookie-uri pentru a îmbunătăți experiența site-ului și pentru a analiza traficul și publicul pe site. Continuând să navigați pe site-ul nostru, sunteți de acord cu acceptarea utilizării cookie-urilor în conformitate cu Politica de utilizare a cookie-urilor, de acord cu Politica de prelucrare a datelor personale și ați notat Notă de procesare a informațiilor personale. Accept