Curs valutar

21-Jan-2020

1 EURO = 4.7788 RON  
1 USD = 4.3105 RON  

Etichete
fibra opticaswitchrouterrouter wirelessswitch gigabitpoecablu utpz-wavestabilizator de tensiunegigabitswitch cu managementcabinetstatie radiostatie radio autostatie radio cb19"rackapceilingtavancamerasfpplanetpolitatemperaturesensorhumidityantene satelitlightsmartwallmountstabilizator trifazicvu+ahdhikvisionturbohdtvifibarocontrollersnmppdushelfgatewaywirelessterouter wireless routerindustrialplugprizaac routerraspberry piaudiovideocable4 contactrcajackunifiraspberry pi 2 model btkb4kamiko3kmxsfpddmmountableantene 24ghz802.3atenergyraftsolo10gdoor phone720pmetercomutatormicro switchperetemountwdm1000mswitch poeinjectormobila3000rtl8370-grconectorconectorirapidelectricdateelectricicablu ftpraspberrygertduinoarduinoaeotecsfp+hdmisolarserverfixas2ip66cutie15002200turnfanvent3g4gmanagementrouter gigabitvu+ tuner dvb-c/t/t2raspberry pi 2 model b+ kitgiga 850nm mc high wualityraspberry pi 3 model bsippopprazberry100mhdcabluinoxsirendoor lockcomboa4fbcstacking sfpcat5patchinverter22u27u37u42ulcdmetalic4ksemeshoutdoor650ups120060001000010kvaepscentrala5ghzfemaleethernetmiraextenderom1svcstackingbaterielaptopdelld630d-630acumulatorbanana pibanana provu+ solo2vu+ duo2duo 2duo2ab cryptobox 600hdcablu alimentarebalungeponusb stickwifipirmotionvideo interfonvera plusgascoaxialtvcamewradvr4ch150mftpmonturadoor sensorwindow sensormicroswitchflood sensorsmoke sensorrelay switchrgbwdimmerwallsocketblindunotesterconvertortermostatplcvgatrifazicinvertor47usinrepeterw2ventilatiepigtailapcsasiu60085010501300sinus900gamingusb20kva1000ftthwmt60pcisplitergigahd826548pl80l45l60repetorfast750giga 850nm mc high qualitymetalac1200litatstrandedom1.m0148vtelefonic20kmltecasetacyberpowervlanean:

ANPC

 » Mini/Micro Cabluri de fibra optica Single Mode



Cablu optic FTTH de exterior 1 fibra G652D cu sufa metalica

Cablu optic FTTH de exterior 1 fibra G652D cu sufa metalica

Braun Group - FTTH DROP MES GJYXFCH-1B1

GJYXFCH-1B1 Cablu optic FTTH de exterior 1 fibra G652D cu sufa metalica. Diametru cablu: 5,3/2mm, greutate: 21,7kg/km, Tensiune de intindere: 700N. manta LSZH, 2 elemente de rezistenta non-metalice,
*** SE VINDE DOAR LA TAMBUR DE 2000m ***

Alte imagini:
Cablu optic FTTH de exterior 1 fibra G652D cu sufa metalica
Pret fara TVA:
0.34 RON

Pret cu TVA :
0,41 RON

Disponibilitate :
Sunati

FTTH outdoor drop cable with steel messinger 1 fibers G652D

This cable utilizes two parallel non-metallic strength members protected optical fiber unit, and with a LSZH jacket and an additional messenger wire.

Applications:
Used in indoor cabling;
Used as drop cable.

Features:
Compact and light weight, low purchasing and construction costs;
Easy connect without splicing, fast and convenient;
Excellent tensile and crush performance, the span distance for self-support type can be up to 50 meters;
Non-metallic strength member is Kevlar fiber reinforced plastic known as K-FRP;
Soft and flexible, good bending performance;
Flame retardant LSZH jacket meets relevant fire protection requirements in indoor environment;
Optical fiber meets standard ITU-T G652;
High carbon steel messenger wire enables the self-support type has excellent tensile strength.

 
Technical Parameters (Typical Values):
Fiber count 1
Dimension (mm) 5.3x2.0
Tensile strength Short Term (N) 700N
Tensile strength Long Term (N) 350N
Crush Short Term (N/100m) 2000
Crush Long Term (N/100m) 700
Min Bending Radius Dynamic (mm) 240
Min Bending Radius Static (mm) 120
Cable Weight (kg/km) 21.7
* Specificatiile pot fi schimbate fara preaviz
Utilizăm cookie-uri pentru a îmbunătăți experiența site-ului și pentru a analiza traficul și publicul pe site. Continuând să navigați pe site-ul nostru, sunteți de acord cu acceptarea utilizării cookie-urilor în conformitate cu Politica de utilizare a cookie-urilor, de acord cu Politica de prelucrare a datelor personale și ați notat Notă de procesare a informațiilor personale. Accept