Curs valutar

22-Nov-2019

1 EURO = 4.7808 RON  
1 USD = 4.3144 RON  

Etichete
fibra opticaswitchrouterrouter wirelessswitch gigabitpoez-wavecablu utpstabilizator de tensiuneswitch cu managementcabinetgigabitstatie radiostatie radio autostatie radio cb19"rackapceilingtavancamerasfpplanetpolitatemperaturesensorhumidityantene satelitlightwallmountstabilizator trifazicsmartvu+ahdhikvisionturbohdtvifibarocontrollersnmppdushelfgatewaywirelessterouter wireless routerindustrialplugprizaac routerraspberry piaudiovideocable4 contactrcajackunifiraspberry pi 2 model btkb4kamiko3kmxsfpddmmountableantene 24ghz802.3atenergyraftsolodoor phone720pmetercomutatormicro switchperetemountwdm1000mswitch poeinjectormobila3000rtl8370-grconectorconectorirapidelectricdateelectricicablu ftpraspberrygertduinoarduinoaeotecsfp+10ghdmisolarserverfixas2ip66cutie15002200turnfanvent3g4grouter gigabitvu+ tuner dvb-c/t/t2raspberry pi 2 model b+ kitgiga 850nm mc high wualityraspberry pi 3 model bsippopprazberry100mhdcabluinoxsirendoor lockcomboa4fbcstacking sfpcat5patchinverter22u27u37u42ulcdmetalic4ksemeshoutdoor650ups120060001000010kvaepscentrala5ghzfemaleethernetmiraextenderom1svcbaterielaptopdelld630d-630acumulatorbanana pibanana provu+ solo2vu+ duo2duo 2duo2ab cryptobox 600hdcablu alimentarebalungeponusb stickwifipirmotionvideo interfonvera plusgascoaxialtvcamewradvr4ch150mftpmonturadoor sensorwindow sensormicroswitchflood sensorsmoke sensorrelay switchrgbwdimmerwallsocketblindunotesterconvertortermostatplcvgatrifazicinvertor47usinrepeterw2ventilatiepigtailapcsasiu60085010501300sinus900gamingusb20kva1000ftthwmt60pcisplitergigahd826548pl80l45l60repetorfast750giga 850nm mc high qualitymetalac1200litatstrandedom1.m0148vtelefonic20kmltecasetacyberpower

ANPC

Cablu de date SFTP, STP, ISTP categoria 5, 5e, 6, 6A, 7, 7A, 8

Toate cablurile Belden si TKF au Certificat de calitate ISO9001 si ISO9002.

  Descriere Pret
1886ELVCABLU S/FTP cat7A LSNH CPR:B2ca 1200MHz AWG23 Belden - 1886ELV

Cablu S/FTP cat7A, 1200MHz, LSNH, AWG23, 100% cupru solid, fiecare pereche ecranata individual cu folie AL, ecran general cu tresa cu-stanat, manta exterioara FRNC/LSZH, clasa de reactie la foc CPR Euroclass : B2ca-s1,d1,a1, diametru exterior 7,7mm, culoare gri, role de 500m, temperaturi operare : -30+60 grade Celsius, tensiune max de operare 72 VDC.
Support current and future Category 6A, 7 and 7A applications, such as: 10GBase-T (10 Gigabit Ethernet), 1000Base-T (Gigabit Ethernet), 100 Base-T, 10 Base-T, FDDI, ATM

Pret : 8.32 RON
*) Pretul nu contine TVA
cuTVA: 9.90 RON
Disponibilitate : La comanda
1885ELVCABLU S/FTP cat7 LSNH CPR:B2ca 1000MHz AWG23 Belden - 1885ELV

Cablu S/FTP cat7, 1000MHz, LSNH, AWG23, 100% cupru solid, fiecare pereche ecranata individual cu folie AL, ecran general cu tresa cu-stanat, manta exterioara FRNC/LSZH, clasa de reactie la focCPR Euroclass : B2ca-s1,d1,a1 , diametru exterior 7,6mm, culoare gri/portocaliu/negru, role de 500m/1000m, temperaturi operare : -30+60 grade Celsius, tensiune max de operare 72 VDC.
Support current and future Category 6A and 7 applications, such as: 10GBase-T (10 Gigabit Ethernet), 1000Base-T (Gigabit Ethernet), 100 Base-T, 10 Base-T, FDDI, ATM.

Pret : 6.98 RON
*) Pretul nu contine TVA
cuTVA: 8.31 RON
Disponibilitate : La comanda
2202ELVCABLU S/FTP CAT6A LSNH CPR:B2ca 500MHz AWG23 Belden - 2202ELV

Cablu S/FTP cat6A, LSNH, 500MHz, AWG23, 100% cupru solid, fiecare pereche ecranata cu folie de AL, ecran general cu tresa cupru-stanat, manta exterioara FRNC/LSNH, clasa de reactie la foc CPR Euroclass : B2ca-s1,d1,a1, diametru exterior 7,5mm, culoare albastru, role de 500m, temperaturi operare : -30+60 grade Celsius, tensiune max de operare 72 VDC.
Support current and future Category 6A and 6 applications, such as: 10GBase-T (10 Gigabit Ethernet), 1000Base-T (Gigabit Ethernet), 100 Base-T, 10 Base-T, FDDI, ATM

Pret : 4.02 RON
*) Pretul nu contine TVA
cuTVA: 4.78 RON
Disponibilitate : La comanda
2202ENHCablu S/FTP cat6A LSNH AWG23 Belden - 2202ENH

Cablu S/FTP cat6A, 500MHz, LSNH, AWG23, 100% cupru solid, fiecare pereche ecranata individual cu folie AL, ecran general cu tresa cu-stanat, manta exterioara LSZH, clasa de reactie la foc conform EN50575 : Eca, diametru exterior 7,0mm, culoare albastru, role de 500m, temperaturi operare : -30+60 grade Celsius, tensiune max de operare 72 VDC.
Support current and future Category 6 and 6A applications, such as: 10GBase-T (10 Gigabit Ethernet), 1000Base-T (Gigabit Ethernet), 100 Base-T, 10 Base-T, FDDI, ATM

Pret : 2.34 RON
*) Pretul nu contine TVA
cuTVA: 2.79 RON
Disponibilitate : Sunati
1633PESS/FTP cat5E de exterior AWG24 Belden - 1633PES

Cablu S/FTP cat5E Outdoor, AWG24, ecran general : folie AL + tresa cu-stanat, manta exterioara PE, culoare negru, dimetru exterior 6,3mm, temperatura de operare -30+60 grade Celsius, role de 500m

Pret : 3.11 RON
*) Pretul nu contine TVA
cuTVA: 3.70 RON
Disponibilitate : La comanda
NEXTRA S/FTP cat7 LSNHCablu STP cat7 LSZH, AWG23 cupru solid, FLUKE PASS nextraCOM - NEXTRA S/FTP cat7 LSNH

Cablu S/FTP cat7, 600MHz, LSZH, AWG23 (4x2x0,56mm), 100% cupru solid, fiecare pereche ecranata individual cu folie AL, ecran general cu tresa cu-stanat, manta exterioara LSZH, clasa de reactie la foc conform EN50575-2014 : Cca-s1a,d1,a1 , diametru exterior 7,5mm, culoare albastru, role de 305m, CE, RoHS, cod EAN 5949022104547, FLUKE PASS

Pret : 2.25 RON
*) Pretul nu contine TVA
cuTVA: 2.67 RON
Disponibilitate : Sunati
NEXTRA S/FTP cat6A LSNHCablu STP cat6A LSZH blue jacket, AWG23 cupru solid 0.56mm, dublu ecran folie +tresa, FLUKE PASS nextraCOM - NEXTRA S/FTP cat6A LSNH

Cablu S/FTP cat6A, 500MHz, LSZH, AWG23 (4x2x0,56mm), 100% cupru solid, fiecare pereche ecranata individual cu folie AL, ecran general cu tresa cu-stanat, manta exterioara LSZH, clasa de reactie la foc conform EN50575-2014 : Cca-s1a,d1,a1 , diametru exterior 7,5mm, culoare albastru, role de 305m, CE, RoHS, cod EAN 5949022104530, FLUKE PASS

Oferta Black Friday este valabila doar cu plata pe loc.

Pret vechi 2.15 RON
Pret nou
1.67 RON
Reducere: 22%

*) Pretul nu contine TVA
cuTVA: 1.99 RON
Disponibilitate : Sunati
NEXTRA S/FTP cat6 LSNHCablu STP cat6 LSZH, AWG23 cupru solid 0.56mm, dublu ecran folie +tresa, FLUKE PASS nextraCOM - NEXTRA S/UTP cat6 LSNH

Cablu S/UTP cat6, 250MHz, LSZH, AWG23 (4x2x0,56mm), 100% cupru solid, ecran general cu folie AL + tresa cu-stanat, manta exterioara LSZH, clasa de reactie la foc conform EN50575-2014 : Eca, diametru exterior 7,5mm, culoare albastru, role de 305m, CE, RoHS, cod EAN 5949022104523, FLUKE PASS

Oferta Black Friday este valabila doar cu plata pe loc.

Pret vechi 2.06 RON
Pret nou
1.53 RON
Reducere: 26%

*) Pretul nu contine TVA
cuTVA: 1.82 RON
Disponibilitate : Sunati
HSYZP5ECablu SF/UTP cat5E LSZH AWG24 Cupru solid, Fluke Pass Braun Group - HSYZP5E

Cablu STP cat5E, LSZH, 4x2xAWG24, 100% cupru solid, ecranat cu folie de aluminiu si tresa cupru stanat, manta LSZH, diametru exterior 6,8mm, culoare albastru, temperaturi de operare -15+60 grade Celsius, cutii unreel 305m, Clasa de reactie la foc conform EN50575 : Eca, CE, RoHS, cod EAN 5949022103595, FLUKE PASS

Pret : 2.20 RON
*) Pretul nu contine TVA
cuTVA: 2.62 RON
Disponibilitate : Sunati
1668E PLUSCablu BELDEN SF/UTP cat5E TWIN Belden - 1668E PLUS

Cablu BELDEN SF/UTP cat5E TWIN, 2 x (4x2xAWG24) cupru solid, manta exterioara PVC (Nu este LSNH), culoare gri, role de 50m

Pret vechi 3.92 RON
Pret nou
3.11 RON
*) Pretul nu contine TVA
cuTVA: 3.70 RON
Disponibilitate : Sunati
1886ENHCablu S/FTP cat7A 1200MHz LSNH AWG23 Belden - 1886ENH

Cablu S/FTP cat7A, 1200MHz, LSNH, AWG23, 100% cupru solid, fiecare pereche ecranata individual cu folie AL, ecran general cu tresa cu-stanat, manta exterioara LSZH, clasa de reactie la foc conform EN50575 : Eca, diametru exterior 7,5mm, culoare albastru/gri, role de 305m/500m, temperaturi operare : -30+60 grade Celsius, tensiune max de operare 72 VDC.
Support current and future Category 6A, 7 and 7A applications, such as: 10GBase-T (10 Gigabit Ethernet), 1000Base-T (Gigabit Ethernet), 100 Base-T, 10 Base-T, FDDI, ATM

Pret : 2.82 RON
*) Pretul nu contine TVA
cuTVA: 3.36 RON
Disponibilitate : Sunati
LEONI STP CAT8Cat8-1500Mhz SFTP, 4 pairs AWG22-ISTP Leoni - Leoni HomeNet MMC150
LEONI -KERPEN HomeNet MMC150 cat8 (1500MHz), S/FTP , 4 pairs copper conductor AWG22/ 1,  LSNH (Flame retardant), culoare verde,  role 1000m.
 
fisa tehnica disponibila la sectiunea "Donwload"
 
Pret vechi 3.30 RON
Pret nou
2.63 RON
*) Pretul nu contine TVA
cuTVA: 3.13 RON
Disponibilitate : Sunati
1888ENHCablu ISTP cat7 1200MHz LSNH AWG22 Belden - 1888ENH

Cablu S/FTP cat7A, 1200MHz, LSNH, AWG22, 100% cupru solid, fiecare pereche ecranata individual cu folie AL, ecran general cu tresa cu-stanat, manta exterioara LSZH, clasa de reactie la foc conform EN50575 : Dca-s2,d1,a1, diametru exterior 8,1mm, culoare gri/portocaliu, role de 500m, temperaturi operare : -30+60 grade Celsius, tensiune max de operare 72 VDC.
Support current and future Category 6A, 7 and 7A applications, such as: 10GBase-T (10 Gigabit Ethernet), 1000Base-T (Gigabit Ethernet), 100 Base-T, 10 Base-T, FDDI, ATM

Pret : 3.20 RON
*) Pretul nu contine TVA
cuTVA: 3.81 RON
Disponibilitate : Sunati
Cablu S-FTP cat.5e CCA Light Net - STP LN CCA-4035

Cablu S-FTP cat.5e Light Net CCA AWG24, cutii 305m

Pret : 0.57 RON
*) Pretul nu contine TVA
cuTVA: 0.68 RON
Disponibilitate : Sunati
Leoni S-FTP FlexCablu S-FTP cat5E Leoni - SFTPcat5 Patch

Cablu S-FTP cat5E, 4x2xAWG26/7, Q-LINE LEONI/KERPEN, role diverse

Pret : 1.29 RON
*) Pretul nu contine TVA
cuTVA: 1.54 RON
Disponibilitate : Sunati
Cablu STP Belden 7860ENSCablu STP 250MHz LSNH AWG23 BONDED Belden - 7860ENS

Cablu STP cat6, 250MHz, LSNH, AWG23, 100% cupru solid, fiecare pereche este LIPITA, ecran general cu folie AL + tresa cu-stanat, manta exterioara LSZH, clasa de reactie la foc conform EN50575 : Dca-s3,d2,a1, diametru exterior 7,4mm, culoare gri/albastru, role de 500m, temperaturi operare : -30+60 grade Celsius, tensiune max de operare 72 VDC.
Support current and future Category 5E and 6 applications, such as: 1000Base-T (Gigabit Ethernet), 100 Base-T, 10 Base-T, FDDI, ATM

Pret : 4.40 RON
*) Pretul nu contine TVA
cuTVA: 5.23 RON
Disponibilitate : Sunati
1885ENHCablu ISTP-CAT7 1000Mhz AWG23 Belden - 1885ENH

Cablu S/FTP cat7, 1000MHz, LSNH, AWG23, 100% cupru solid, fiecare pereche ecranata individual cu folie AL, ecran general cu tresa cu-stanat, manta exterioara LSZH, clasa de reactie la foc conform EN50575 : Dca-s2,d1,a1 , diametru exterior 7,0mm, culoare gri/albastru/portocaliu/galben, role de 500m, temperaturi operare : -30+60 grade Celsius, tensiune max de operare 72 VDC.
Support current and future Category 6A and 7 applications, such as: 10GBase-T (10 Gigabit Ethernet), 1000Base-T (Gigabit Ethernet), 100 Base-T, 10 Base-T, FDDI, ATM

[ vedeti si cablul ISTP cat7 1200Mhz, ISTP cable Belden - 1888ENH ]


Pret : 2.49 RON
*) Pretul nu contine TVA
cuTVA: 2.96 RON
Disponibilitate : Sunati
Cablu STP categ.5E BeldenCablu STP cat5E 100MHz AWG24 Belden - 1633ES

Cablu STP cat5E, 100MHz, AWG24, 100% cupru solid, ecran general cu folie AL + tresa cu-stanat, manta exterioara PVC, clasa de reactie la foc conform EN50575 : Eca, diametru exterior 6,0mm, culoare gri, role de 305/500m, temperaturi operare : -30+60 grade Celsius, tensiune max de operare 72 VDC.
Support current and future Category 5E applications, such as: 1000Base-T (Gigabit Ethernet), 100 Base-T, 10 Base-T, FDDI, ATM



Pret : 2.29 RON
*) Pretul nu contine TVA
cuTVA: 2.73 RON
Disponibilitate : Sunati
Cablu STP Belden 1633E+Cablu SFTP cat5E 100MHz LSNH AWG24 Belden - 1633ENS

Cablu STP cat5E, 100MHz, LSNH, AWG24, 100% cupru solid, ecran general cu folie AL + tresa cu-stanat, manta exterioara LSZH, clasa de reactie la foc conform EN50575 : Dca-s1,d1,a1, diametru exterior 6,0mm, culoare gri/albastru, role de 305/500m, temperaturi operare : -30+60 grade Celsius, tensiune max de operare 72 VDC.
Support current and future Category 5E applications, such as: 1000Base-T (Gigabit Ethernet), 100 Base-T, 10 Base-T, FDDI, ATM

 

Pret : 2.34 RON
*) Pretul nu contine TVA
cuTVA: 2.79 RON
Disponibilitate : Sunati
Preturile nu contin TVA
Utilizăm cookie-uri pentru a îmbunătăți experiența site-ului și pentru a analiza traficul și publicul pe site. Continuând să navigați pe site-ul nostru, sunteți de acord cu acceptarea utilizării cookie-urilor în conformitate cu Politica de utilizare a cookie-urilor, de acord cu Politica de prelucrare a datelor personale și ați notat Notă de procesare a informațiilor personale. Accept