Curs valutar

16-Dec-2019

1 EURO = 4.7786 RON  
1 USD = 4.2746 RON  

Etichete
fibra opticaswitchrouterrouter wirelessswitch gigabitpoecablu utpz-wavestabilizator de tensiunegigabitswitch cu managementcabinetstatie radiostatie radio autostatie radio cb19"rackapceilingtavancamerasfpplanetpolitatemperaturesensorhumidityantene satelitlightsmartwallmountstabilizator trifazicvu+ahdhikvisionturbohdtvifibarocontrollersnmppdushelfgatewaywirelessterouter wireless routerindustrialplugprizaac routerraspberry piaudiovideocable4 contactrcajackunifiraspberry pi 2 model btkb4kamiko3kmxsfpddmmountableantene 24ghz802.3atenergyraftsolo10gdoor phone720pmetercomutatormicro switchperetemountwdm1000mswitch poeinjectormobila3000rtl8370-grconectorconectorirapidelectricdateelectricicablu ftpraspberrygertduinoarduinoaeotecsfp+hdmisolarserverfixas2ip66cutie15002200turnfanvent3g4gmanagementrouter gigabitvu+ tuner dvb-c/t/t2raspberry pi 2 model b+ kitgiga 850nm mc high wualityraspberry pi 3 model bsippopprazberry100mhdcabluinoxsirendoor lockcomboa4fbcstacking sfpcat5patchinverter22u27u37u42ulcdmetalic4ksemeshoutdoor650ups120060001000010kvaepscentrala5ghzfemaleethernetmiraextenderom1svcstackingbaterielaptopdelld630d-630acumulatorbanana pibanana provu+ solo2vu+ duo2duo 2duo2ab cryptobox 600hdcablu alimentarebalungeponusb stickwifipirmotionvideo interfonvera plusgascoaxialtvcamewradvr4ch150mftpmonturadoor sensorwindow sensormicroswitchflood sensorsmoke sensorrelay switchrgbwdimmerwallsocketblindunotesterconvertortermostatplcvgatrifazicinvertor47usinrepeterw2ventilatiepigtailapcsasiu60085010501300sinus900gamingusb20kva1000ftthwmt60pcisplitergigahd826548pl80l45l60repetorfast750giga 850nm mc high qualitymetalac1200litatstrandedom1.m0148vtelefonic20kmltecasetacyberpowervlan

ANPC

Cabluri de fibra optica Multi Mode TKF

  PARAMETRI OPTICI AI FIBRELOR TKF MULTI-MODE MATCHED-CLADDING
Tip Fibra Diametru miez
conductor optic
Diametru acoperire
optica cu
fibra sticla
Diametru fibra
cu invelis acrilic
Lungimea
de unda
Atenuare
maxima db/km
Latimea de banda Performanta Ethernet
in m
1 GBE 10 GBE
62,5/125 OM1 62,5 µm ±3 125 µm ±2 250 µm ±15 850 nm
1300 nm
<2,9 dB/km
<0,8 dB/km
> 200 MHz x km
> 500 MHz x km
220
550
33
300
50/125 OM2 50 µm ±3 125 µm ±2 250 µm ±15 850 nm
1300 nm
<2,7 dB/km
<0,8 dB/km
> 500 MHz x km
> 500 MHz x km
600
600
83
300
50/125 OM3 50 µm ±3 125 µm ±2 250 µm ±15 850 nm
1300 nm
<2,5 dB/km
<0,7 dB/km
> 1500 MHz x km
> 500 MHz x km
1000
550
300
300
50/125 OM4 50 µm ±2,5 125 µm ±2 250 µm ±7 850 nm
1300 nm
<2,7 dB/km
<1,0 dB/km
> 3500 MHz x km
> 500 MHz x km
1100
550
550
300
 
Numar Fibre x Tip fibra TKF Part number Diametru Cablu Greutate Tensiune intindere pe termen scurt/lung Temperatura
de operare
Lungime
rola
Pret
RON/m
  CTC 1,6KN - A-DQ(ZN)B2Y - UNI TUBE, gel filled, metalfree, outdoor duct cable, longitudinal water protected, protectie ultraviolete, protectie rozatoare, halogen free
4 fibre x 62.5/125 OM1 75012 6,8 mm 43 kg/km 1,6/0,5 KN -30~+70 4km 2.51
6 fibre x 62.5/125 OM1 75013 6,8 mm 43 kg/km 1,6/0,5 KN -30~+70 4km 2.95
8 fibre x 62.5/125 OM1 75014 6,8 mm 43 kg/km 1,6/0,5 KN -30~+70 4km 3.40
12 fibre x 62.5/125 OM1 75015 6,8 mm 43 kg/km 1,6/0,5 KN -30~+70 4km 4.43
24 fibre x 62.5/125 OM1 75097 7,4 mm 57 kg/km 1,6/0,5 KN -30~+70 4km 8.27
4 fibre x 50/125 OM2 75002 6,8 mm 43 kg/km 1,6/0,5 KN -30~+70 4km 1.87
6 fibre x 50/125 OM2 75003 6,8 mm 43 kg/km 1,6/0,5 KN -30~+70 4km 2.26
8 fibre x 50/125 OM2 75004 6,8 mm 43 kg/km 1,6/0,5 KN -30~+70 4km 2.71
12 fibre x 50/125 OM2 75005 6,8 mm 43 kg/km 1,6/0,5 KN -30~+70 4km 3.45
24 fibre x 50/125 OM2 75030 7,4 mm 57 kg/km 1,6/0,5 KN -30~+70 4km 5.46
4 fibre x 50/125 OM3 75031 6,8 mm 43 kg/km 1,6/0,5 KN -30~+70 4km 2.90
6 fibre x 50/125 OM3 75088 6,8 mm 43 kg/km 1,6/0,5 KN -30~+70 4km 3.69
8 fibre x 50/125 OM3 75032 6,8 mm 43 kg/km 1,6/0,5 KN -30~+70 4km 4.58
12 fibre x 50/125 OM3 75033 6,8 mm 43 kg/km 1,6/0,5 KN -30~+70 4km 5.81
24 fibre x 50/125 OM3 75034 7,4 mm 57 kg/km 1,6/0,5 KN -30~+70 4km 10.88
4 fibre x 50/125 OM4 75416 6,8 mm 43 kg/km 1,6/0,5 KN -30~+70 4km 4.33
6 fibre x 50/125 OM4 75502 6,8 mm 43 kg/km 1,6/0,5 KN -30~+70 4km 5.81
8 fibre x 50/125 OM4   6,8 mm 43 kg/km 1,6/0,5 KN -30~+70 4km 7.48
12 fibre x 50/125 OM4 75478 6,8 mm 43 kg/km 1,6/0,5 KN -30~+70 4km 9.50
24 fibre x 50/125 OM4 75485 7,4 mm 47 kg/km 1,6/0,5 KN -30~+70 4km 17.92
  CTC LSZH 1,6KN - U-DQ(ZN)BH -, UNI TUBE, gel filled, metalfree, universal (interior/exterior), duct cable, longitudinal water protected, protectie ultraviolete, protectie rozatoare, Low Smoke, Zero halogen
4 fibre x 62,5/125 OM1 74747 7,0 mm 50 kg/km 1,6/0,5 KN -30~+70 4km 2.61
6 fibre x 62,5/125 OM1 74755 7,0 mm 50 kg/km 1,6/0,5 KN -30~+70 4km 3.10
8 fibre x 62,5/125 OM1 74749 7,0 mm 50 kg/km 1,6/0,5 KN -30~+70 4km 3.54
12 fibre x 62,5/125 OM1 74751 7,0 mm 50 kg/km 1,6/0,5 KN -30~+70 4km 4.58
24 fibre x 62,5/125 OM1 74753 7,6 mm 59 kg/km 1,6/0,5 KN -30~+70 4km 8.42
4 fibre x 50/125 OM2 74748 7,0 mm 50 kg/km 1,6/0,5 KN -30~+70 4km 2.07
6 fibre x 50/125 OM2 74756 7,0 mm 50 kg/km 1,6/0,5 KN -30~+70 4km 2.41
8 fibre x 50/125 OM2 74750 7,0 mm 50 kg/km 1,6/0,5 KN -30~+70 4km 2.90
12 fibre x 50/125 OM2 74752 7,0 mm 50 kg/km 1,6/0,5 KN -30~+70 4km 3.64
24 fibre x 50/125 OM2 74754 7,6 mm 59 kg/km 1,6/0,5 KN -30~+70 4km 5.61
4 fibre x 50/125 OM3 75046 7,0 mm 50 kg/km 1,6/0,5 KN -30~+70 4km 3.10
6 fibre x 50/125 OM3 75099 7,0 mm 50 kg/km 1,6/0,5 KN -30~+70 4km 3.89
8 fibre x 50/125 OM3 75040 7,0 mm 50 kg/km 1,6/0,5 KN -30~+70 4km 4.68
12 fibre x 50/125 OM3 75035 7,0 mm 50 kg/km 1,6/0,5 KN -30~+70 4km 5.91
24 fibre x 50/125 OM3 75036 7,6 mm 59 kg/km 1,6/0,5 KN -30~+70 4km 10.98
4 fibre x 50/125 OM4 75078 7,0 mm 50 kg/km 1,6/0,5 KN -30~+70 4km 4.48
6 fibre x 50/125 OM4 75412 7,0 mm 50 kg/km 1,6/0,5 KN -30~+70 4km 5.91
8 fibre x 50/125 OM4 75079 7,0 mm 50 kg/km 1,6/0,5 KN -30~+70 4km 7.63
12 fibre x 50/125 OM4 75080 7,0 mm 50 kg/km 1,6/0,5 KN -30~+70 4km 9.55
24 fibre x 50/125 OM4 75081 7,6 mm 59 kg/km 1,6/0,5 KN -30~+70 4km 18.11
  LTC LSZH 2,5KN - U-DQ(ZN)H -, MULTI TUBE (Loose tube gel filled), metalfree, universal (interior/exterior), duct cable, longitudinal water protected, protectie ultraviolete, Low Smoke, Zero halogen
24 fibre 62,5/125 OM1 (2x12) 76104 11,1 mm 96 kg/km 2,5/1,5 KN -40~+70 4km 10.39
48 fibre 62,5/125 OM1 (4x12) 76106 11,1 mm 98 kg/km 2,5/1,5 KN -40~+70 4km 17.42
96 fibre 62,5/125 OM1 (8x12)   12,7 mm 128 kg/km 3,0/2,0 KN -40~+70 4km 32.04
96 fibre 62,5/125 OM1 (8x12) 76111 16,1 mm 202 kg/km 3,5/2,0 KN -40~+70 4km 50.30
24 fibre 50/125 OM2 (2x12) 76116 11,1 mm 96 kg/km 2,5/1,5 KN -40~+70 4km 7.58
48 fibre 50/125 OM2 (4x12) 76118 11,1 mm 98 kg/km 2,5/1,5 KN -40~+70 4km 12.06
72 fibre 50/125 OM2 (6x12) 76120 11,1 mm 100 kg/km 2,5/1,5 KN -40~+70 4km 16.98
96 fibre 50/125 OM2 (8x12) 76121 12,7 mm 128 kg/km 3,0/2,0 KN -40~+70 4km 22.54
144 fib 50/125 OM2 (12x12) 76123 16,1 mm 202 kg/km 3,5/2,0 KN -40~+70 4km 32.98
24 fibre 50/125 OM3 (2x12) 76128 11,1 mm 96 kg/km 2,5/1,5 KN -40~+70 4km 14.03
48 fibre 50/125 OM3 (4x12) 76130 11,1 mm 98 kg/km 2,5/1,5 KN -40~+70 4km 23.77
72 fibre 50/125 OM3 (6x12) 76132 11,1 mm 100 kg/km 2,5/1,5 KN -40~+70 4km 36.18
96 fibre 50/125 OM3 (8x12) 76133 12,7 mm 128 kg/km 3,0/2,0 KN -40~+70 4km 47.89
144 fib 50/125 OM3 (12x12) 76135 16,1 mm 202 kg/km 3,5/2,0 KN -40~+70 4km 72.35
24 fibre 50/125 OM4 (2x12)   11,1 mm 96 kg/km 2,5/1,5 KN -40~+70 4km 22.00
48 fibre 50/125 OM4 (4x12)   11,1 mm 98 kg/km 2,5/1,5 KN -40~+70 4km 26.82
72 fibre 50/125 OM4 (6x12)   11,1 mm 100 kg/km 2,5/1,5 KN -40~+70 4km 60.29
96 fibre 50/125 OM4 (8x12)   12,7 mm 128 kg/km 3,0/2,0 KN -40~+70 4km 76.83
144 fib 50/125 OM4 (12x12)   16,1 mm 202 kg/km 3,5/2,0 KN -40~+70 4km 120.59
  CTC CS 1,6KN - A-DQ(ZN)B2YSR2Y - ARMAT, DIRECT INGROPABIL, Unitub, gel filled, manta interioara LDPE, armat cu manta metalica (corugated steel tape), manta exterioara HDPE, protectie excelenta la rozatoare
4 fibre x 62.5/125 OM1 75143 12,1 mm 139 kg/km 1,6/0,5 KN -10~+50 4km 3.94
6 fibre x 62.5/125 OM1 75144 12,1 mm 140 kg/km 1,6/0,5 KN -10~+50 4km 4.33
8 fibre x 62.5/125 OM1 75145 12,1 mm 139 kg/km 1,6/0,5 KN -10~+50 4km 4.73
12 fibre x 62.5/125 OM1 75146 12,1 mm 140 kg/km 1,6/0,5 KN -10~+50 4km 5.51
24 fibre x 62.5/125 OM1 75148 12,7 mm 139 kg/km 1,6/0,5 KN -10~+50 4km 8.27
4 fibre x 50/125 OM2 75115 12,1 mm 139 kg/km 1,6/0,5 KN -10~+50 4km 4.38
6 fibre x 50/125 OM2 75116 12,1 mm 139 kg/km 1,6/0,5 KN -10~+50 4km 5.17
8 fibre x 50/125 OM2 75117 12,1 mm 139 kg/km 1,6/0,5 KN -10~+50 4km 5.71
12 fibre x 50/125 OM2 75118 12,1 mm 139 kg/km 1,6/0,5 KN -10~+50 4km 6.89
24 fibre x 50/125 OM2 75120 12,7 mm 159 kg/km 1,6/0,5 KN -10~+50 4km 11.12
4 fibre x 50/125 OM3 75129 12,1 mm 139 kg/km 1,6/0,5 KN -10~+50 4km 5.17
6 fibre x 50/125 OM3   12,1 mm 139 kg/km 1,6/0,5 KN -10~+50 4km 6.05
8 fibre x 50/125 OM3 75131 12,1 mm 140 kg/km 1,6/0,5 KN -10~+50 4km 7.14
12 fibre x 50/125 OM3 75132 12,1 mm 140 kg/km 1,6/0,5 KN -10~+50 4km 9.11
24 fibre x 50/125 OM3 75134 12,7 mm 159 kg/km 1,6/0,5 KN -10~+50 4km 15.50
4 fibre x 50/125 OM4   12,1 mm 139 kg/km 1,6/0,5 KN -10~+50 4km 6.35
6 fibre x 50/125 OM4   12,1 mm 139 kg/km 1,6/0,5 KN -10~+50 4km 7.78
8 fibre x 50/125 OM4   12,1 mm 140 kg/km 1,6/0,5 KN -10~+50 4km 9.30
12 fibre x 50/125 OM4   12,1 mm 140 kg/km 1,6/0,5 KN -10~+50 4km 12.55
24 fibre x 50/125 OM4 75134 12,7 mm 159 kg/km 1,6/0,5 KN -10~+50 4km 22.39
  CTC CS LSZH 3,8KN - U-DQ(ZN)H(SR)H - ARMAT, DIRECT INGROPABIL, Unitub, gel filled, manta int. LDPE, armat cu manta metalica (CST), manta ext. LSZH, prot. excelenta la rozatoare, Low Smoke, Zero Halogen.
4 fibre x 62.5/125 OM1 75199 12,5 mm 165 kg/km 3,8/1,1 KN -10~+50 4km 5.12
6 fibre x 62.5/125 OM1 75200 12,5 mm 166 kg/km 3,8/1,1 KN -10~+50 4km 5.81
8 fibre x 62.5/125 OM1 75201 12,5 mm 165 kg/km 3,8/1,1 KN -10~+50 4km 6.35
12 fibre x 62.5/125 OM1 75202 12,5 mm 165 kg/km 3,8/1,1 KN -10~+50 4km 7.53
24 fibre x 62.5/125 OM1 75204 13,2 mm 178 kg/km 3,8/1,1 KN -10~+50 4km 12.21
4 fibre x 50/125 OM2 75171 12,5 mm 165 kg/km 3,8/1,1 KN -10~+50 4km 4.63
6 fibre x 50/125 OM2 75172 12,5 mm 166 kg/km 3,8/1,1 KN -10~+50 4km 5.02
8 fibre x 50/125 OM2 75173 12,5 mm 165 kg/km 3,8/1,1 KN -10~+50 4km 5.36
12 fibre x 50/125 OM2 75174 12,5 mm 165 kg/km 3,8/1,1 KN -10~+50 4km 6.10
24 fibre x 50/125 OM2 75176 13,2 mm 178 kg/km 3,8/1,1 KN -10~+50 4km 8.76
4 fibre x 50/125 OM3   12,5 mm 165 kg/km 3,8/1,1 KN -10~+50 4km 5.81
6 fibre x 50/125 OM3   12,5 mm 166 kg/km 3,8/1,1 KN -10~+50 4km 6.69
8 fibre x 50/125 OM3   12,5 mm 165 kg/km 3,8/1,1 KN -10~+50 4km 7.63
12 fibre x 50/125 OM3 75188 12,5 mm 165 kg/km 3,8/1,1 KN -10~+50 4km 9.79
24 fibre x 50/125 OM3   13,2 mm 178 kg/km 3,8/1,1 KN -10~+50 4km 16.00
4 fibre x 50/125 OM4   12,5 mm 165 kg/km 3,8/1,1 KN -10~+50 4km 7.04
6 fibre x 50/125 OM4   12,5 mm 166 kg/km 3,8/1,1 KN -10~+50 4km 8.61
8 fibre x 50/125 OM4   12,5 mm 165 kg/km 3,8/1,1 KN -10~+50 4km 10.14
12 fibre x 50/125 OM4   12,5 mm 165 kg/km 3,8/1,1 KN -10~+50 4km 13.44
24 fibre x 50/125 OM4   13,2 mm 178 kg/km 3,8/1,1 KN -10~+50 4km 23.08
Preturile nu contin TVA
Utilizăm cookie-uri pentru a îmbunătăți experiența site-ului și pentru a analiza traficul și publicul pe site. Continuând să navigați pe site-ul nostru, sunteți de acord cu acceptarea utilizării cookie-urilor în conformitate cu Politica de utilizare a cookie-urilor, de acord cu Politica de prelucrare a datelor personale și ați notat Notă de procesare a informațiilor personale. Accept