Curs valutar

22-Sep-2020

1 EURO = 4.8583 RON  
1 USD = 4.1224 RON  

Etichete
fibra opticaswitchrouterrouter wirelessswitch gigabitpoegigabitcablu utpz-wavestabilizator de tensiuneswitch cu managementcabinetstatie radiostatie radio autostatie radio cb19"rackapsfpceilingtavancameraplanetpolitatemperaturesensorhumidityantene satelitlightsmartwallmountstabilizator trifazicvu+ahdhikvisionturbohdtviindustrialpdufibarocontrollersnmpshelfac routergatewayplugprizawirelessterouter wireless routerraspberry piaudiovideocable4 contactrcajackamikounifiraspberry pi 2 model benergytkb4k3kmxsfpddmmountableantene 24ghz802.3atmeterraftsolo10gplc2plc4door phone720pcomutatormicro switchperetemountwdm1000mswitch poeinjectormobilamesh3000ventmanagementplc8rtl8370-grconectorconectorirapidelectricdateelectriciraspberrygertduinoarduinoaeotecsfp+combohdmisolarserverfixas2ip66cutie15002200turnfanextender3g4grg6plc16router gigabitvu+ tuner dvb-c/t/t2raspberry pi 2 model b+ kitgiga 850nm mc high wualityraspberry pi 3 model bsippopprazberry100mhdcoaxialinoxsirendoor locka4fbcstacking sfpcat5patchinverter22u27u37u42ulcdmetalic4kseoutdoor650ups120060001000010kvausbepscentrala5ghzfemalegigaethernetmiraac1200om1svcstackingcoaxvflsmbgftp5plc8-absbaterielaptopdelld630d-630acumulatorbanana pibanana provu+ solo2vu+ duo2duo 2duo2cablu ftpab cryptobox 600hdcablu alimentarebalungeponusb stickwifipirmotionvideo interfonvera plusgascablutvcamewradvr4ch150mmonturadoor sensorwindow sensormicroswitchflood sensorsmoke sensorrelay switchrgbwdimmerwallsocketblindunotesterconvertortermostatvgatrifazicinvertor47usinrepeterw2ventilatiepigtailapcsasiu60085010501300sinus900gaming20kva1000ftthwmt60pcispliterhd826548pl80l45l60repetorfast750giga 850nm mc high qualitymetallitatstrandedom1.m0148vtelefonic20kmltecasetacyberpowervlanean:f669lsnhbg0530w12v7ah12v9twin bgftp6bgftp6pebgutp5bgutp6bgutp3bgutp5pebgftp5pebgutp6lszhbgutp6pebgutp5lszhbgsf/utp5lsnhbgftp5lszhbgftp6lszhbgf/ftp6abgf/ftp6apebgftp6alszhtooless>qrg11>xtrg11cu-mxtrg6uxtrg6mxtrg11mxtprg11cupextrg11pvcxtrg6m/txtrg6/txtrg11m/txtrg6u100xtrg6lszhxtrg11/tbgrg6ubgrg6/tbgrg6mbgrg6m/tbgrg11mbgrg11m/tbgrg6lszhbgrg6/tlszh802.3btplc4-absplc16apcbgkutp5bgkutp5pbgkutp5pem>bgkftp5>bgkftp5pem

ANPC

Aparate de masura fibra optica

 
  Descriere Pret
NF-900OPTICAL POWER METER/multimeter Braun Group - NF-900 portabil

Multimetru optic
Powermetru optic portabil, lungimi de unda 850nm, 1300nm, 1310nm, 1490nm, 1550nm, 1625nm, rezolutie 0,01dB, interval de masura -70+10dBm, adaptoare interschimbabile SC/ST/FC, temperatura de lucru -20+70 grade Celsius, dimensiuni 160x75x32mm, greutate 205g(fara baterii), alimentare: 3 baterii de 1,5V, timp de operare baterii 240h.

Pret vechi 386.23 RON
Pret nou
218.62 RON
*) Pretul nu contine TVA
cuTVA: 260.16 RON
Disponibilitate : Sunati
AV6418OTDR - Aparat de masura fibra optica CETC - AV6418-2103

AV6418 OTDR with 2103 module (1310/1550nm, 37/35dB) is a high performance measuring instrument with multifunction designed for testing FTTx network. It's mainly used to measure the physical characteristics of optical fiber under test, such as the length、the transmission loss and the splice loss etc.. It can also locate the faults or breaks of optical fiber. It's widely applied in the manufacture, construction and maintenance in optical fiber communication system.

Pret : 21,173.35 RON
*) Pretul nu contine TVA
cuTVA: 25,196.28 RON
Disponibilitate : Sunati
Preturile nu contin TVA
Utilizăm cookie-uri pentru a îmbunătăți experiența site-ului și pentru a analiza traficul și publicul pe site. Continuând să navigați pe site-ul nostru, sunteți de acord cu acceptarea utilizării cookie-urilor în conformitate cu Politica de utilizare a cookie-urilor, de acord cu Politica de prelucrare a datelor personale și ați notat Notă de procesare a informațiilor personale. Accept