Curs valutar

19-Dec-2018

1 EURO = 4.6478 RON  
1 USD = 4.0820 RON  

Etichete
fibra opticaswitchrouterrouter wirelessswitch gigabitstabilizator de tensiunepoez-wavecablu utpswitch cu managementcabinetstatie radio cbstatie radio autostatie radio19"rackapceilingtavangigabitcameraplanettemperaturehumiditysensorpolitaantene satelitlightwallmountsfpstabilizator trifazictviahdhikvisionturbohdsmartvu+fibarocontrollersnmppdushelfgatewayterouter wireless routerindustrialprizaplugunifiamikotkb4kxsfp3kmddmraspberry pi 2 model bmountableantene 24ghzenergyaudiojackrcaraspberry pivideocable4 contactraftperete802.3atcomutatormeterswitch poemicro switch720p3000door phone1000mmountsoloserverwdmhdmisfp+solar10gelectriciconectoriraspberryconectorventfanac routerrtl8370-gr2200turngertduinocablu ftpelectricaeotecdatefixas2rapidip661500cutiearduinofemalestacking sfpmobilafbcmiraa4combo22ucat5injector42u37u27umeshoutdoor650ups1200600010kvainverterepscentrala5ghzlcddoor locksirencabluraspberry pi 2 model b+ kitvu+ tuner dvb-c/t/t2popphd10000razberry100minoxrouter gigabitsipraspberry pi 3 model bgepon6004chgiga 850nm mc high wuality900banana pigamingbalunduo2sinus8501050baterieab cryptobox 600hdcablu alimentare1300duo 2usbpcisplitergigaethernetlaptophd826548pl80l45delld630d-63020kvavu+ duo2vu+ solo21000ftthbanana proacumulatorwmt60l60usb sticksmoke sensormonturaftptester150mconvertortermostatplcvgadvrflood sensorunorelay switchrgbwdimmerwallsocketblindmicroswitchwindow sensordoor sensorpatchtrifazicwirelessvideo interfonmotionmetalicpir4ksepigtailapcsasiuventilatiew2camewratvinvertorcoaxialgas47usinvera plusrepeterwifi

ANPC

 » AMPLIFICATOARE OPTICE LASER 1550nm EDFA



Amplificator optic EDFA Rack 19"

Amplificator optic EDFA 16dB

nextraCOM - EDFA 16DB

Amplificator EDFA 1550nm (erbium doped fibre amplifier equipped with JDSU pump), nivel optic intrare -3+10dB, nivel optic iesire 16dB, conectori SC/APC sau FC/APC, carcasa temperatura operate -40+60ºC (etansa pentru exterior) sau -5+55ºC (montabile in rack 19"), alimentare 220V sau 60V

Disponibil in rate prin Grenke
Pret: 2,509.81 RON
*) Pretul nu contine TVA
Disponibilitate :
La comanda