Curs valutar

20-Sep-2019

1 EURO = 4.7432 RON  
1 USD = 4.2921 RON  

Etichete
fibra opticaswitchrouterrouter wirelessswitch gigabitpoez-wavestabilizator de tensiunecablu utpswitch cu managementcabinetgigabitstatie radiostatie radio autostatie radio cb19"rackapceilingtavancamerasfpplanetpolitatemperaturesensorhumidityantene satelitlightwallmountstabilizator trifazicsmartvu+ahdhikvisionturbohdtvifibarocontrollersnmppdushelfgatewaywirelessterouter wireless routerindustrialplugprizaac routerunifiraspberry pi 2 model btkb4kamiko3kmxsfpddmmountableantene 24ghzenergyraftraspberry piaudiovideocable4 contactrcajacksolo802.3atdoor phone720pmetercomutatormicro switchperetemountwdm1000mswitch poeinjectormobila3000rtl8370-grconectorconectorirapidelectricdateelectricicablu ftpraspberrygertduinoarduinoaeotecsfp+10ghdmisolarserverfixas2ip66cutie15002200turnfanvent3g4grouter gigabitvu+ tuner dvb-c/t/t2raspberry pi 2 model b+ kitraspberry pi 3 model bsippopprazberry100mhdcabluinoxsirendoor lockcomboa4fbcstacking sfpcat5patchinverter22u27u37u42ulcdmetalic4ksemeshoutdoor650ups120060001000010kvaepscentrala5ghzfemaleethernetmiraextenderom1baterielaptopdelld630d-630acumulatorbanana pibanana provu+ solo2vu+ duo2duo 2duo2ab cryptobox 600hdcablu alimentarebalungiga 850nm mc high wualitygeponusb stickwifipirmotionvideo interfonvera plusgascoaxialtvcamewradvr4ch150mftpmonturadoor sensorwindow sensormicroswitchflood sensorsmoke sensorrelay switchrgbwdimmerwallsocketblindunotesterconvertortermostatplcvgatrifazicinvertor47usinrepeterw2ventilatiepigtailapcsasiu60085010501300sinus900gamingusb20kva1000ftthwmt60pcisplitergigahd826548pl80l45l60repetorfast750giga 850nm mc high qualitymetalac1200litatstrandedom1.m0148vtelefonic20kmsvclte

ANPC

Echipamente pasive pentru Fibra Optica: Adaptori, casete de sudura, spliteri optici, tuburi termo

 
  Descriere Pret

Conectori

FAST conector SC/APCFAST conector SC/APC Braun Group - FAST conector SC/APC

Fast connectors SC/APC, insertion loss <0,5dB, return loss <45dB, cable diameter 3mm
se vinde la cutie de 10buc (pretul este pe o buc).

Pentru 100buc/comanda pretul este - 0,99 Euro/buc

Tool-ul din fotografii se livreaza la fiecare cutie de 100 buc.

 

Pret : 5.69 RON
*) Pretul nu contine TVA
cuTVA: 6.77 RON
Disponibilitate : Sunati
FAST conector SC/PCFAST conector SC/UPC blue- conectori rapizi de inalta calitate Braun Group - Fast SC/PC

Conector mecanic pentru sertizare rapida pe fibra single mode SM 9/ 125um. ( este necesar stripper fibra & cleaver).
Fast connectors SC/uPC, insertion loss <0,5dB, return loss <45dB, cable diameter 3mm/ 2mm/ 0.9mm
Se vinde la blister de 10buc (pretul este pe o buc) impreuna cu instructiuni de folosire  sertizare  cu stripper /cleaver pe fibra.

Pentru 100buc /comanda pretul este - 0,80 Euro/buc

Pret : 5.22 RON
*) Pretul nu contine TVA
cuTVA: 6.21 RON
Disponibilitate : Sunati

Adaptori

adaptor SC/APCAdaptor SC/APC Braun_Group - AD-SCS-APC

Adaptor SC/APC-SC/APC, SM, simplex, pentru TERMINAL BOX / PATCH PANEL

Pret vechi 2.85 RON
Pret nou
1.90 RON
*) Pretul nu contine TVA
cuTVA: 2.26 RON
Disponibilitate : Sunati
Adaptor SC/PC SM Simplex Braun Group SCA-SMAdaptor SC/PC SM Simplex Braun Group - AD-SCS-PC

Adaptor SC SingleMode pentru patch panel fibra optica

Pret vechi 2.85 RON
Pret nou
1.90 RON
*) Pretul nu contine TVA
cuTVA: 2.26 RON
Disponibilitate : Sunati
Adaptor LC/PC SingleMode duplex Braun Group LCA-SMAdaptor LC/PC SingleMode duplex Braun Group - AD-LCD-PC

Adaptor LC/PC SingleMode duplex

Pret vechi 9.49 RON
Pret nou
4.74 RON
*) Pretul nu contine TVA
cuTVA: 5.64 RON
Disponibilitate : Sunati
Adaptor SC Multimode Braun Group SCA-MMAdaptor SC Multimode Braun Group - AD-SCS-MM

Adaptor SC  MultiMode pentru patch panel fibra optica

Pret vechi 2.85 RON
Pret nou
1.90 RON
*) Pretul nu contine TVA
cuTVA: 2.26 RON
Disponibilitate : Sunati
Adaptor LC/PC MultiMode duplex Braun Group LCA-MMAdaptor LC/PC MultiMode duplex Braun Group - AD-LCD-MM

Adaptor LC/PC MultiMode duplex

Pret vechi 9.49 RON
Pret nou
4.74 RON
*) Pretul nu contine TVA
cuTVA: 5.64 RON
Disponibilitate : Sunati
Adaptor E2000/APCAdaptor E2000/APC Braun Group - E2000/APC-E2000/APC

Adaptor E2000/APC-E2000/APC, SM, simplex, pentru TERMINAL BOX / PATCH PANEL

Pret : 17.08 RON
*) Pretul nu contine TVA
cuTVA: 20.32 RON
Disponibilitate : Sunati
Adaptor ST MM Simplex Braun Group STA-MMAdaptor ST MM Simplex Braun Group - AD-ST-MM

ST Adapter MultiMode for optical fiber patch panel

Pret vechi 2.85 RON
Pret nou
1.90 RON
*) Pretul nu contine TVA
cuTVA: 2.26 RON
Disponibilitate : Sunati
Keystone jack adaptor SC SM simplexKeystone jack adaptor SC SM simplex Braun Group - KJ-SCA-SM

Keystone jack adaptor SC SM simplex /PC(albastru) sau /APC(verde)

Pret vechi 4.74 RON
Pret nou
2.85 RON
*) Pretul nu contine TVA
cuTVA: 3.39 RON
Disponibilitate : Sunati
Adaptor FC/PC SingleMode simplex Braun Group FCA-SMAdaptor FC/PC SingleMode simplex Braun Group - AD-FC-PC

Adaptor FC/PC SingleMode simplex

Pret vechi 2.85 RON
Pret nou
1.90 RON
*) Pretul nu contine TVA
cuTVA: 2.26 RON
Disponibilitate : Sunati
BI-ASCKeystone jack adaptor SC simplex Braun Group - BI-ASC

Adaptor AMP ptr mufa SC ( Keystone neechipat ) 

Pret : 0.71 RON
*) Pretul nu contine TVA
cuTVA: 0.85 RON
Disponibilitate : Sunati
AKI-JF-WHKeystone jack adaptor mufa F Braun Group - AKI-JF-WH

Adaptor AMP ptr mufa F ( Keystone neechipat ) 

Pret : 0.71 RON
*) Pretul nu contine TVA
cuTVA: 0.85 RON
Disponibilitate : Sunati
AD-SC-APC-DAdaptor SC/APC Braun_Group - AD-SCD-APC

Adaptor SC/APC-SC/APC, SM, duplex, pentru TERMINAL BOX / PATCH PANEL

Pret vechi 5.69 RON
Pret nou
1.90 RON
*) Pretul nu contine TVA
cuTVA: 2.26 RON
Disponibilitate : Sunati
SC/APC - FC/APCAdaptor FC/PC SingleMode simplex Braun Group - SC/APC - FC/APC

Adaptor SC/APC - FC/APC SingleMode simplex

Pret : 2.85 RON
*) Pretul nu contine TVA
cuTVA: 3.39 RON
Disponibilitate : Sunati

Casete sudura

CS-8-16Caseta de Sudura Braun Group - CS-8-16

Caseta sudura optica, pentru 8-16 suduri, dimensiuni 180x110x14 mm, culoare negru, cu capac

Pret vechi 6.17 RON
Pret nou
5.69 RON
*) Pretul nu contine TVA
cuTVA: 6.77 RON
Disponibilitate : Sunati
FP-102Cutie distributie FP102 Fibra Optica mini ODF faceplate 2*SC optical connectors 86*86mm Braun Group - FP-102J

Panou cu capac, pentru 2 suduri optice. Poate fi echipat cu 2 adaptori SC (adaptorii nu sunt inclusi). Aplicatii FTTH, end user, material ABS plastic, culoare alb, dimensiuni 86x86x24,2mm, montaj interior.
pret 0.37 EUR/ buc pt 100 buc
Conectorii nu sint inclusi in pret.
indoor use, FTTH end user aplications, ABS plastic, white color, size 86x86x24,2mm,

Pret : 2.13 RON
*) Pretul nu contine TVA
cuTVA: 2.54 RON
Disponibilitate : Sunati
FTTH Splice ProtectorCutie protectie sudura FTTH Braun Group - FTTH Splice Protector

Cutie protectie sudura optica pentru cabluri DROP FTTH (nu include tubul termoretractabil)

Pret : 0.28 RON
*) Pretul nu contine TVA
cuTVA: 0.34 RON
Disponibilitate : Sunati
FTTH waterproof boxCutie protectie imbinare FTTH Braun Group - FTTH waterproof box

Cutie protectie imbinare conectori optici pentru cabluri DROP FTTH (nu include adaptorul optic)

Pret : 2.37 RON
*) Pretul nu contine TVA
cuTVA: 2.82 RON
Disponibilitate : Sunati

Tuburi Termoretractabile

Tuburi termoretractabile 45 mm pentru protectie suduri opticeTuburi termoretractabile 40/45 mm protectie sudura fibra optica Braun Group - TUB TERMO 40/45 shrink tu

Protectori sudura 40/45mm (ambalare 100 buc/pachet)/
Tuburi termoretractabile 40/45 mm pentru protectie suduri optice ( folosite in casetele de sudura optica ), ambalare la pungi de 100buc.

Pretul este pe bucata !

 

Pret vechi 0.43 RON
Pret nou
0.14 RON
*) Pretul nu contine TVA
cuTVA: 0.17 RON
Disponibilitate : Sunati
Tuburi termoretractabile 60 mm pentru protectie suduri opticeTuburi termoretractabile 60 mm pentru protectie suduri optice Braun Group - TUB TERMO 60 shrink tubin

Tuburi termoretractabile 60 mm pentru protectie suduri optice ( folosite in casetele de sudura optica ), ambalare la pungi de 100buc

Pretul este pe bucata !

Pret vechi 0.43 RON
Pret nou
0.14 RON
*) Pretul nu contine TVA
cuTVA: 0.17 RON
Disponibilitate : Sunati

Spliteri optici

SO-PLC ABS 1x16Spliter optic PLC 1x16 SC/APC Braun Group - SO-PLC ABS 1x16-SC/APC

Spliter optic PLC (planar lightware circuit) 1x16, 1260-1650nm, ABS box 100x80x10mm, fibra 2mm, conectori SC/APC;
ABS box 100x80x10mm,  patch fibra 2mm -150cm, conectori SC/APC, cu markeri de recunoastere 0 in -->  1; 2:3:4 ;5;6;7;8;9;10;11;12;13;14;15;16  out.
High quality optical splitters PLC  1 in --> 16 symetrical outputs
Serial number: -BRAUN GROUP
Aplicatii tipice: 10G/ gigabit GPON/EPON

Pret vechi 125.69 RON
Pret nou
108.14 RON
*) Pretul nu contine TVA
cuTVA: 128.69 RON
Disponibilitate : Sunati
PLC 1 x2 SC/APCSpliter optic PLC 1x2 SC/APC Braun Group - SO-PLC ABS 1x2-SC/APC

Spliter optic PLC (planar lightware circuit) 1x2, 1260-1620nm, ABS box 100x80x10mm,  patch fibra diametru 2mm, lunginme 150cm, conectori SC/APC, BRAUN GROUP

Pret vechi 54.55 RON
Pret nou
45.06 RON
*) Pretul nu contine TVA
cuTVA: 53.62 RON
Disponibilitate : Sunati
plc 1x4 symetricalSpliter optic PLC 1x4 SC/APC Braun Group - SO-PLC ABS 1x4-SC/APC

Spliter optic PLC (planar lightware circuit) 1x4, 1260-1620nm, ABS box 100x80x10mm,  patch fibra diametru 2mm, lunginme 150cm, conectori SC/APC, BRAUN GROUP

Pret vechi 66.40 RON
Pret nou
52.18 RON
*) Pretul nu contine TVA
cuTVA: 62.09 RON
Disponibilitate : Sunati
spliter plc 1x4Spliter optic PLC 1x4 SC Braun Group - SO-PLC ABS 1x4SC

Spliter optic PLC (planar lightware circuit) 1x4, 1260-1620nm, ABS box 100x80x10mm, fibra 2mm, conectori SC/UPC

Pret : 92.49 RON
*) Pretul nu contine TVA
cuTVA: 110.07 RON
Disponibilitate : Sunati
plc 1x8  symetrical SC/APC markersSpliter optic PLC 1x8 SC/APC Braun Group - SO-PLC ABS 1x8-SC/APC

Spliter optic PLC (planar lightware circuit) 1x8, 1260-1620nm, ABS box 100x80x10mm,  patch fibra diametru 2mm, lunginme 150cm, conectori SC/APC, BRAUN GROUP

Pret vechi 90.12 RON
Pret nou
73.52 RON
*) Pretul nu contine TVA
cuTVA: 87.49 RON
Disponibilitate : Sunati
plc_1x8Spliter optic PLC 1x8 SC/PC Braun Group - SO-PLC ABS 1x8SC

Spliter optic PLC (planar lightware circuit) 1 in * 8 out, 1260-1650nm, ABS box 100x80x10mm, 
ABS box 100x80x10mm,  patch fibra 2mm -150cm, conectori SC/UPC 


Pret vechi 128.07 RON
Pret nou
113.84 RON
*) Pretul nu contine TVA
cuTVA: 135.47 RON
Disponibilitate : Sunati
SO-PLC Spliter mini 1x16Spliter optic PLC 1x16 Braun Group - SO-PLC Spliter mini 1x16

Micro PLC 1:16 splitter optic 1260-1950nm,capsula 4*4*40mm, SM fiber G657A bare 250um, HFl test report 1310/1550nm, fara conectori

Pret vechi 41.50 RON
Pret nou
32.73 RON
*) Pretul nu contine TVA
cuTVA: 38.95 RON
Disponibilitate : Sunati
SO-PLC Spliter mini 1x2Spliter optic PLC 1x2 Braun Group - SO-PLC Spliter mini 1x2

Micro PLC 1:2 splitter optic ( 50/50) 1260-1950nm, SM fiber G657A bare 250um, capsula 4*4*40mm, HFl test report: 1310/1550nm, fara conectori

Pret vechi 37.95 RON
Pret nou
28.46 RON
*) Pretul nu contine TVA
cuTVA: 33.87 RON
Disponibilitate : Sunati
SO-PLC Spliter mini PackSpliter optic PLC 1x2 6pack Braun Group - SO-PLC Spliter mini 1x2 P

Micro PLC 1:2 splitter optic ( 50/50) 1260-1950nm, SM fiber G657A bare 250um, capsula 4*4*40mm, HFl test report: 1310/1550nm, fara conectori, ambalat 6 buc/cutie = comanda minima

Pret vechi 35.57 RON
Pret nou
27.98 RON
*) Pretul nu contine TVA
cuTVA: 33.30 RON
Disponibilitate : Sunati
SO-PLC Spliter mini 1x4Spliter optic PLC 1x4 Braun Group - SO-PLC Spliter mini 1x4

Micro PLC 1:4 splitter optic 1260-1950nm, capsula 4*4*40mm, SM fiber G657A bare 250um, HFl test report 1310/1550nm, fara conectori

Se vand ca set de 2 buc/blister.

Pretul este pe bucata.

Pret vechi 40.32 RON
Pret nou
31.78 RON
*) Pretul nu contine TVA
cuTVA: 37.82 RON
Disponibilitate : Sunati
SO-PLC Spliter mini PackSpliter optic PLC 1x4 6pack Braun Group - SO-PLC Spliter mini 1x4 P

Micro PLC 1:4 splitter optic 1260-1950nm, capsula 4*4*40mm, SM fiber G657A bare 250um, HFl test report 1310/1550nm, fara conectori, ambalat 6 buc/cutie = comanda minima

Pret vechi 37.23 RON
Pret nou
29.41 RON
*) Pretul nu contine TVA
cuTVA: 35.00 RON
Disponibilitate : Sunati
SO-PLC Spliter mini 1x8Spliter optic PLC 1x8 Braun Group - SO-PLC Spliter mini 1x8

Micro PLC 1:8 splitter optic 1260-1950nm,capsula 4*4*40mm, SM fiber G657A bare 250um, HFl test report 1310/1550nm, fara conectori

Se vand ca set de 2 buc/blister.

Pretul este pe bucata.

Pret vechi 41.50 RON
Pret nou
32.97 RON
*) Pretul nu contine TVA
cuTVA: 39.23 RON
Disponibilitate : Sunati
SO-PLC Spliter mini PackSpliter optic PLC 1x8 4pack Braun Group - SO-PLC Spliter mini 1x8 P

Micro PLC 1:8 splitter optic 1260-1950nm,capsula 4*4*40mm, SM fiber G657A bare 250um, HFl test report 1310/1550nm, fara conectori, ambalat 4 buc/cutie = comanda minima

Pret vechi 38.42 RON
Pret nou
30.36 RON
*) Pretul nu contine TVA
cuTVA: 36.12 RON
Disponibilitate : Sunati
SO-PLC1x16Spliter optic PLC 1x16 SC/APC, 0.9mm, 1.5mm Braun Group - SO-PLC1x16-SC/APC

Spliter optic PLC 1x16, carcasa metalica mini (4x7x50mm), fibra SM 0,9mm, intrare culoare alba, iesiri in culori diferite, lungime fibra 1,5m, iesiri in ratie egala, conectorizate cu conectori SC/APC
Test report inclus in cutie.

Pret vechi 110.52 RON
Pret nou
94.86 RON
*) Pretul nu contine TVA
cuTVA: 112.89 RON
Disponibilitate : Sunati
SO-PLC1x16Spliter optic PLC 1x16 SC/PC, 0.9mm, 1.5m Braun Group - SO-PLC1x16-SC/PC

Spliter optic PLC 1x16, carcasa metalica mini (4x7x50mm), fibra SM 0,9mm, intrare culoare alba, iesiri in culori diferite, lungime fibra 1,5m, iesiri in ratie egala, conectorizate cu conectori SC/PC
Test report inclus in cutie.

Pret vechi 110.52 RON
Pret nou
94.86 RON
*) Pretul nu contine TVA
cuTVA: 112.89 RON
Disponibilitate : Sunati
SO-PLC1x2-SC/APCSpliter optic PLC 1x2 SC/APC, 0.9mm, 1.5m Braun Group - SO-PLC1x2-SC/APC

Spliter optic PLC 1x2, carcasa metalica mini (4x7x50mm), fibra SM 0,9mm, intrare culoare alba, iesiri in culori diferite, lungime fibra 1,5m, iesiri in ratie egala, conectorizate cu conectori SC/APC
Test report inclus in cutie.

Pret vechi 48.38 RON
Pret nou
40.32 RON
*) Pretul nu contine TVA
cuTVA: 47.98 RON
Disponibilitate : Sunati
SO-PLC1x2Spliter optic PLC 1x2 SC/PC, 0.9mm, 1.5m Braun Group - SO-PLC1x2-SC/PC

Spliter optic PLC 1x2, carcasa metalica mini (4x7x50mm), fibra SM 0,9mm, intrare culoare alba, iesiri in culori diferite, lungime fibra 1,5m, iesiri in ratie egala, conectorizate cu conectori SC/PC
Test report inclus in cutie.

Pret vechi 48.38 RON
Pret nou
40.32 RON
*) Pretul nu contine TVA
cuTVA: 47.98 RON
Disponibilitate : Sunati
SO-PLC1x4-SC/APC-MINISpliter optic PLC 1x4 SC/APC, 0.9mm, 1.5m Braun Group - SO-PLC1x4-SC/APC

Spliter optic PLC 1x4, carcasa metalica mini (4x7x50mm), fibra SM 0,9mm, intrare culoare alba, iesiri in culori diferite, lungime fibra 1,5m, iesiri in ratie egala, conectorizate cu conectori SC/APC
Test report inclus in cutie.

Pret vechi 60.71 RON
Pret nou
46.48 RON
*) Pretul nu contine TVA
cuTVA: 55.32 RON
Disponibilitate : Sunati
SO-PLC1x4-SC/PC-MINISpliter optic PLC 1x4 SC/PC, 0.9mm, 1.5m Braun Group - SO-PLC1x4-SC/PC

Spliter optic PLC 1x4, carcasa metalica mini (4x7x50mm), fibra SM 0,9mm, intrare culoare alba, iesiri in culori diferite, lungime fibra 1,5m, iesiri in ratie egala, conectorizate cu conectori SC/PC
Test report inclus in cutie.

Pret vechi 60.71 RON
Pret nou
46.48 RON
*) Pretul nu contine TVA
cuTVA: 55.32 RON
Disponibilitate : Sunati
PLC1la 8 SCAPCSpliter optic PLC1:8 SC/APC, 0.9mm, 1.5m pigtails -8 culori, Hengtong premium, blister, test report Braun Group - SO-PLC1x8-SC/APC

Spliter optic PLC 1:8, carcasa metalica mini (4x7x50mm), fibra SM 0,9mm, intrare culoare alba, pigtails 0.9 mm, iesiri in culori diferite, lungime fibra 1,5m, iesiri in ratie egala, conectorizate cu conectori SC/APC pe linie robotizata Hengtong, Calitate premium, ambalare la blister

Test report inclus in cutie.
se exemplifica cu ODF si mini-ODF pentru montare

Se vand ca set de 2 buc/blister.

Pretul este pe bucata.

Pret vechi 71.15 RON
Pret nou
46.96 RON
*) Pretul nu contine TVA
cuTVA: 55.88 RON
Disponibilitate : Sunati
SO-PLC1x8-SC/PC-MINISpliterOptic PLC 1x8 SC/PC, 0.9mm, 1.5m pigtails -8 culori, Hengtong premium, blister, test report Braun Group - SO-PLC1x8-SC/PC

Spliter optic PLC 1x8, carcasa metalica mini (4x7x50mm), fibra SM 0,9mm, intrare culoare alba, iesiri in culori diferite, lungime fibra 1,5m, iesiri in ratie egala, conectorizate cu conectori SC/PC
Test report inclus in cutie.

Pret vechi 71.15 RON
Pret nou
44.11 RON
*) Pretul nu contine TVA
cuTVA: 52.49 RON
Disponibilitate : Sunati
Spliter Optic Braun_Group - SO16FC

Spliter optic 16 cai fara conectori, 1310/1550 +/-40nm, 1IN/16OUT iesiri egale, aten.12,8dB, fibra SM G652D grosime 2-3mm, lungime 2m

Pret : 379.46 RON
*) Pretul nu contine TVA
cuTVA: 451.55 RON
Disponibilitate : Sunati
Spliter Optic 24 cai fara conectoriSpliter Optic 24 cai fara conectori Braun_Group - SO24FC

Spliter optic 24 cai fara conectori, 1310/1550 +/-40nm, 1IN/24OUT iesiri egale, aten.14,5dB, fibra SM G652D grosime 2-3mm, lungime 2m

Pret : 569.18 RON
*) Pretul nu contine TVA
cuTVA: 677.33 RON
Disponibilitate : Sunati
Spliter Optic 2 caiSpliter Optic Braun_Group - SO2FC

Spliter optic 2 cai fara conectori, 1310/1550 +/-40nm, 2m, 50/50, 55/45, 60/40, 65/35, 67/33, 70/30, 75/25, 80/20, 85/15, 90/10, 95/05%.

Pret vechi 42.69 RON
Pret nou
28.46 RON
*) Pretul nu contine TVA
cuTVA: 33.87 RON
Disponibilitate : Sunati
Spliter Optic Braun_Group - SO3FC

Spliter optic 3 cai fara conectori, 1310/1550 +/-40nm, 1IN/3OUT iesiri egale, aten.4,9dB, fibra SM G652D grosime 2-3mm, lungime 2m

Pret : 75.89 RON
*) Pretul nu contine TVA
cuTVA: 90.31 RON
Disponibilitate : Sunati
Spliter optic 4 cai fara conectoriSpliter optic 4 cai fara conectori Braun_Group - SO4FC

Spliter optic 4 cai fara conectori, 1310/1550 +/-40nm, 1IN/4OUT iesiri egale, aten.6,2dB, fibra SM G652D grosime 2-3mm, lungime 2m

Pret : 118.58 RON
*) Pretul nu contine TVA
cuTVA: 141.11 RON
Disponibilitate : Sunati
Spliter Optic 8 cai fara conectoriSpliter Optic 8 cai fara conectori Braun_Group - SO8FC

Spliter optic 8 cai fara conectori, 1310/1550 +/-40nm, 1IN/8OUT iesiri egale, aten.9,4dB, fibra SM G652D grosime 2-3mm, lungime 2m

Pret : 237.16 RON
*) Pretul nu contine TVA
cuTVA: 282.22 RON
Disponibilitate : Sunati

Atenuatori optici

Atenuator optic SC/APCAtenuator optic SC/PC sau SC/APC Braun Group - AO-SC-PC

Atenuator optic SC/PC (albastru) sau SC/APC (verde) tip adaptor mama - tata sau mama - mama 3dB / 5dB / 7dB / 10dB …

Pret : 28.46 RON
*) Pretul nu contine TVA
cuTVA: 33.87 RON
Disponibilitate : Sunati
Preturile nu contin TVA
Utilizăm cookie-uri pentru a îmbunătăți experiența site-ului și pentru a analiza traficul și publicul pe site. Continuând să navigați pe site-ul nostru, sunteți de acord cu acceptarea utilizării cookie-urilor în conformitate cu Politica de utilizare a cookie-urilor, de acord cu Politica de prelucrare a datelor personale și ați notat Notă de procesare a informațiilor personale. Accept