Curs valutar

24-Aug-2019

1 EURO = 4.7216 RON  
1 USD = 4.2706 RON  

Etichete
fibra opticaswitchrouterrouter wirelessswitch gigabitpoez-wavestabilizator de tensiunecablu utpswitch cu managementcabinetgigabitstatie radiostatie radio autostatie radio cb19"rackapceilingtavancamerasfpplanetpolitatemperaturesensorhumidityantene satelitlightstabilizator trifazicsmartwallmountvu+ahdhikvisionturbohdtvifibarocontrollersnmppdushelfgatewayterouter wireless routerindustrialplugprizaunifiac routerraspberry pi 2 model bwirelesstkb4kamiko3kmxsfpddmmountableantene 24ghzenergyraftraspberry piaudiovideocable4 contactrcajacksolo802.3atdoor phone720pmetercomutatormicro switchperetemountwdm1000mswitch poeinjectormobila3000rtl8370-grconectorconectorirapidelectricdateelectricicablu ftpraspberrygertduinoarduinoaeotecsfp+10ghdmisolarserverfixas2ip66cutie15002200turnfanventrouter gigabitvu+ tuner dvb-c/t/t2raspberry pi 2 model b+ kitraspberry pi 3 model bsippopprazberry100mhdcabluinoxsirendoor lockcomboa4fbcstacking sfpcat5patchinverter22u27u37u42ulcdmetalic4ksemeshoutdoor650ups120060001000010kvaepscentrala5ghzfemaleethernetmiraextenderom1baterielaptopdelld630d-630acumulatorbanana pibanana provu+ solo2vu+ duo2duo 2duo2ab cryptobox 600hdcablu alimentarebalungiga 850nm mc high wualitygeponusb stickwifipirmotionvideo interfonvera plusgascoaxialtvcamewradvr4ch150mftpmonturadoor sensorwindow sensormicroswitchflood sensorsmoke sensorrelay switchrgbwdimmerwallsocketblindunotesterconvertortermostatplcvgatrifazicinvertor47usinrepeterw2ventilatiepigtailapcsasiu60085010501300sinus900gamingusb20kva1000ftthwmt60pcisplitergigahd826548pl80l45l60repetorfast750giga 850nm mc high qualitymetalac1200litatstrandedom1.m0148vtelefonic20kmsvc

ANPC

 » Switch-uri si injectoare PoE



poe-164

Adaptor power over ethernet

Planet - POE-164

Adaptor POE, se conformeaza standardului IEEE 802.3at/af, maxim 30W/port, permite transfer de date si de energie pe acelasi cablu pana la 100m,

Pret fara TVA:
100.10 RON

Pret cu TVA :
119,12 RON

Disponibilitate :
Sunati

Hardware Specification
Interface “Data” Input Port: 1 x RJ-45 STP
“PoE (Data + Power)” Output Port: 1 x RJ-45 STP
AC Input power socket: 1
LED Indicator System: Power x 1 (Green)
PoE Port: Active, PoE ready/In Use x 1 (Green)
Network Cable 10Base-T: 2-Pair UTP Cat. 3, 4, 5, up to 100M (328ft)
100Base-TX: 2-Pair UTP Cat. 3, 4, 5, up to 100M (328ft)
EIA/TIA- 568 100-ohm STP (100m)
Data Rate 10/100Mbps
Dimensions (W x D x H) 115 x 62.5 x 31 mm
Weight 177g
Unit Output Voltage DC 53V, 0.6A
Power Requirements 100-240V AC, 50/60Hz, 0.75A
Power Consumption 30 watts max.
Number of devices that can be powered 1
Operating Temperature 0 ~ 50 degrees C
Storage Temperature -10 ~ 70 degrees C
Operating Humidity 5 ~ 95%, Relative Humidity, non-condensing
Storage Humidity 5 ~ 95%, Relative Humidity, non-condensing
Power over Ethernet
PoE Standard IEEE 802.3at Power over Ethernet Plus/PSE
PoE Power Output DC 53V/30 watts
PoE Power supply Type Mid-Span
Power Pin Assignment 4/5(+), 7/8(-)
Standards Conformance
Standards Compliance IEEE 802.3 10Base-T Ethernet
IEEE 802.3u 100Base-TX Fast Ethernet
IEEE 802.3at High Power over Ethernet
IEEE 802.3af Power over Ethernet
Regulation Compliance FCC Part 15 Class B, CE
Utilizăm cookie-uri pentru a îmbunătăți experiența site-ului și pentru a analiza traficul și publicul pe site. Continuând să navigați pe site-ul nostru, sunteți de acord cu acceptarea utilizării cookie-urilor în conformitate cu Politica de utilizare a cookie-urilor, de acord cu Politica de prelucrare a datelor personale și ați notat Notă de procesare a informațiilor personale. Accept