Curs valutar

01-Apr-2020

1 EURO = 4.8246 RON  
1 USD = 4.4133 RON  

Etichete
fibra opticaswitchrouterrouter wirelessswitch gigabitpoecablu utpz-wavestabilizator de tensiunegigabitswitch cu managementcabinetstatie radiostatie radio autostatie radio cb19"rackapceilingtavansfpcameraplanetpolitatemperaturesensorhumidityantene satelitlightsmartwallmountstabilizator trifazicvu+ahdhikvisionturbohdtvipdufibarocontrollersnmpshelfgatewaywirelessterouter wireless routerindustrialplugprizaraspberry piaudiovideocable4 contactrcajackac routeramikounifiraspberry pi 2 model btkb4k3kmxsfpddmmountableantene 24ghz802.3atenergyraftsolo10gdoor phone720pmetercomutatormicro switchperetemountwdm1000mswitch poeinjectormobila3000ventrtl8370-grconectorconectorirapidelectricdateelectricicablu ftpraspberrygertduinoarduinoaeotecsfp+combohdmisolarserverfixas2ip66cutie15002200turnfan3g4gmanagementrg6router gigabitvu+ tuner dvb-c/t/t2raspberry pi 2 model b+ kitgiga 850nm mc high wualityraspberry pi 3 model bsippopprazberry100mhdcablucoaxialinoxsirendoor locka4fbcstacking sfpcat5patchinverter22u27u37u42ulcdmetalic4ksemeshoutdoor650ups120060001000010kvaepscentrala5ghzfemalegigaethernetmiraextenderom1svcstackingcoaxvflbaterielaptopdelld630d-630acumulatorbanana pibanana provu+ solo2vu+ duo2duo 2duo2ab cryptobox 600hdcablu alimentarebalungeponusb stickwifipirmotionvideo interfonvera plusgastvcamewradvr4ch150mftpmonturadoor sensorwindow sensormicroswitchflood sensorsmoke sensorrelay switchrgbwdimmerwallsocketblindunotesterconvertortermostatplcvgatrifazicinvertor47usinrepeterw2ventilatiepigtailapcsasiu60085010501300sinus900gamingusb20kva1000ftthwmt60pcispliterhd826548pl80l45l60repetorfast750giga 850nm mc high qualitymetalac1200litatstrandedom1.m0148vtelefonic20kmltecasetacyberpowervlanean:f669lsnhbg0530w12v7ah12v9

ANPC

Accesorii optice: atenuatoare optice, patchcord optic, spliter optic, tuburi termoretractabile, caseta de sudura optica

 
  Descriere Pret
CS-8-16Caseta de Sudura Braun Group - CS-8-16

Caseta sudura optica, pentru 8-16 suduri, dimensiuni 180x110x14 mm, culoare negru, cu capac

Pret vechi 6.65 RON
Pret nou
6.14 RON
*) Pretul nu contine TVA
cuTVA: 7.31 RON
Disponibilitate : Sunati
Tuburi termoretractabile 45 mm pentru protectie suduri opticeTuburi termoretractabile 40/45 mm protectie sudura fibra optica Braun Group - TUB TERMO 40/45 shrink tu

Protectori sudura 40/45mm (ambalare 100 buc/pachet)/
Tuburi termoretractabile 40/45 mm pentru protectie suduri optice ( folosite in casetele de sudura optica ), ambalare la pungi de 100buc.

Pretul este pe bucata !

 

Pret vechi 0.46 RON
Pret nou
0.15 RON
*) Pretul nu contine TVA
cuTVA: 0.18 RON
Disponibilitate : Sunati
Tuburi termoretractabile 60 mm pentru protectie suduri opticeTuburi termoretractabile 60 mm pentru protectie suduri optice Braun Group - TUB TERMO 60 shrink tubin

Tuburi termoretractabile 60 mm pentru protectie suduri optice ( folosite in casetele de sudura optica ), ambalare la pungi de 100buc

Pretul este pe bucata !

Pret vechi 0.46 RON
Pret nou
0.15 RON
*) Pretul nu contine TVA
cuTVA: 0.18 RON
Disponibilitate : Sunati
plc_1x8Spliter optic PLC 1x8 SC/PC Braun Group - SO-PLC ABS 1x8SC

Spliter optic PLC (planar lightware circuit) 1 in * 8 out, 1260-1650nm, ABS box 100x80x10mm, 
ABS box 100x80x10mm,  patch fibra 2mm -150cm, conectori SC/UPC 


Pret vechi 138.20 RON
Pret nou
122.84 RON
*) Pretul nu contine TVA
cuTVA: 146.18 RON
Disponibilitate : Sunati
PLC 1 x2 SC/APCSpliter optic PLC 1x2 SC/APC Braun Group - SO-PLC ABS 1x2-SC/APC

Spliter optic PLC (planar lightware circuit) 1x2, 1260-1620nm, ABS box 100x80x10mm,  patch fibra diametru 2mm, lunginme 150cm, conectori SC/APC, BRAUN GROUP

Pret vechi 58.86 RON
Pret nou
48.63 RON
*) Pretul nu contine TVA
cuTVA: 57.87 RON
Disponibilitate : Sunati
Spliter Optic 2 caiSpliter Optic Braun_Group - SO2FC

Spliter optic 2 cai fara conectori, 1310/1550 +/-40nm, 2m, 50/50, 55/45, 60/40, 65/35, 67/33, 70/30, 75/25, 80/20, 85/15, 90/10, 95/05%.

Pret vechi 46.07 RON
Pret nou
30.71 RON
*) Pretul nu contine TVA
cuTVA: 36.54 RON
Disponibilitate : Sunati
Atenuator optic SC/APCAtenuator optic SC/PC sau SC/APC Braun Group - AO-SC-PC

Atenuator optic SC/PC (albastru) sau SC/APC (verde) tip adaptor mama - tata sau mama - mama 3dB / 5dB / 7dB / 10dB …

Pret : 30.71 RON
*) Pretul nu contine TVA
cuTVA: 36.55 RON
Disponibilitate : Sunati
plc 1x4 symetricalSpliter optic PLC 1x4 SC/APC Braun Group - SO-PLC ABS 1x4-SC/APC

Spliter optic PLC (planar lightware circuit) 1x4, 1260-1620nm, ABS box 100x80x10mm,  patch fibra diametru 2mm, lunginme 150cm, conectori SC/APC, BRAUN GROUP

Pret vechi 71.66 RON
Pret nou
56.30 RON
*) Pretul nu contine TVA
cuTVA: 67.00 RON
Disponibilitate : Sunati
PLC1la 8 SCAPCSpliter optic PLC1:8 SC/APC, 0.9mm, 1.5m pigtails -8 culori, Hengtong premium, blister, test report Braun Group - SO-PLC1x8-SC/APC

Spliter optic PLC 1:8, carcasa metalica mini (4x7x50mm), fibra SM 0,9mm, intrare culoare alba, pigtails 0.9 mm, iesiri in culori diferite, lungime fibra 1,5m, iesiri in ratie egala, conectorizate cu conectori SC/APC pe linie robotizata Hengtong, Calitate premium, ambalare la blister

Test report inclus in cutie.
se exemplifica cu ODF si mini-ODF pentru montare

Se vand ca set de 2 buc/blister.

Pretul este pe bucata.

Pret vechi 76.78 RON
Pret nou
40.43 RON
*) Pretul nu contine TVA
cuTVA: 48.12 RON
Disponibilitate : Sunati
Cutie distributie optica Braun Group -AWM03-24SCCutie distributie fibra optica Braun Group - AWM03-24SC

Cutie distributie fibra optica pentru exterior, 24 conexiuni

Pret : 357.78 RON
*) Pretul nu contine TVA
cuTVA: 425.76 RON
Disponibilitate : Indisponibil
spliter plc 1x4Spliter optic PLC 1x4 SC Braun Group - SO-PLC ABS 1x4SC

Spliter optic PLC (planar lightware circuit) 1x4, 1260-1620nm, ABS box 100x80x10mm, fibra 2mm, conectori SC/UPC

Pret : 99.81 RON
*) Pretul nu contine TVA
cuTVA: 118.77 RON
Disponibilitate : Sunati
plc 1x8  symetrical SC/APC markersSpliter optic PLC 1x8 SC/APC Braun Group - SO-PLC ABS 1x8-SC/APC

Spliter optic PLC (planar lightware circuit) 1x8, 1260-1620nm, ABS box 100x80x10mm,  patch fibra diametru 2mm, lunginme 150cm, conectori SC/APC, BRAUN GROUP

Pret vechi 97.25 RON
Pret nou
79.34 RON
*) Pretul nu contine TVA
cuTVA: 94.41 RON
Disponibilitate : Sunati
SO-PLC1x4-SC/APC-MINISpliter optic PLC 1x4 SC/APC, 0.9mm, 1.5m Braun Group - SO-PLC1x4-SC/APC

Spliter optic PLC 1x4, carcasa metalica mini (4x7x50mm), fibra SM 0,9mm, intrare culoare alba, iesiri in culori diferite, lungime fibra 1,5m, iesiri in ratie egala, conectorizate cu conectori SC/APC
Test report inclus in cutie.

Pret vechi 65.52 RON
Pret nou
32.25 RON
*) Pretul nu contine TVA
cuTVA: 38.37 RON
Disponibilitate : Sunati
SO-PLC1x8-SC/PC-MINISpliterOptic PLC 1x8 SC/PC, 0.9mm, 1.5m pigtails -8 culori, Hengtong premium, blister, test report Braun Group - SO-PLC1x8-SC/PC

Spliter optic PLC 1x8, carcasa metalica mini (4x7x50mm), fibra SM 0,9mm, intrare culoare alba, iesiri in culori diferite, lungime fibra 1,5m, iesiri in ratie egala, conectorizate cu conectori SC/PC
Test report inclus in cutie.

Pret vechi 76.78 RON
Pret nou
40.43 RON
*) Pretul nu contine TVA
cuTVA: 48.12 RON
Disponibilitate : Sunati
Spliter Optic 8 cai fara conectoriSpliter Optic 8 cai fara conectori Braun_Group - SO8FC

Spliter optic 8 cai fara conectori, 1310/1550 +/-40nm, 1IN/8OUT iesiri egale, aten.9,4dB, fibra SM G652D grosime 2-3mm, lungime 2m

Pret : 255.92 RON
*) Pretul nu contine TVA
cuTVA: 304.55 RON
Disponibilitate : Sunati
Spliter Optic Braun_Group - SO3FC

Spliter optic 3 cai fara conectori, 1310/1550 +/-40nm, 1IN/3OUT iesiri egale, aten.4,9dB, fibra SM G652D grosime 2-3mm, lungime 2m

Pret : 81.89 RON
*) Pretul nu contine TVA
cuTVA: 97.45 RON
Disponibilitate : Sunati
Spliter optic 4 cai fara conectoriSpliter optic 4 cai fara conectori Braun_Group - SO4FC

Spliter optic 4 cai fara conectori, 1310/1550 +/-40nm, 1IN/4OUT iesiri egale, aten.6,2dB, fibra SM G652D grosime 2-3mm, lungime 2m

Pret : 127.96 RON
*) Pretul nu contine TVA
cuTVA: 152.27 RON
Disponibilitate : Sunati
AD-FC-PCAdaptor FC/PC Braun_Group - AD-FC-PC

Adaptor FC/PC-FC/PC, SM, simplex, pentru TERMINAL BOX / PATCH PANEL

Pret vechi 3.07 RON
Pret nou
2.05 RON
*) Pretul nu contine TVA
cuTVA: 2.43 RON
Disponibilitate : Sunati
Spliter Optic 24 cai fara conectoriSpliter Optic 24 cai fara conectori Braun_Group - SO24FC

Spliter optic 24 cai fara conectori, 1310/1550 +/-40nm, 1IN/24OUT iesiri egale, aten.14,5dB, fibra SM G652D grosime 2-3mm, lungime 2m

Pret : 614.21 RON
*) Pretul nu contine TVA
cuTVA: 730.91 RON
Disponibilitate : Sunati
Spliter optic 32 cai fara conectoriSpliter optic 32 cai fara conectori Braun_Group - SO32FC

Spliter optic 32 cai fara conectori, 1310/1550 +/-40nm, 1IN/32OUT iesiri egale, aten.15,9dB, fibra SM G652D grosime 2-3mm, lungime 2m

Pret : 870.13 RON
*) Pretul nu contine TVA
cuTVA: 1,035.46 RON
Disponibilitate : Sunati
SO-PLC1x4-SC/PC-MINISpliter optic PLC 1x4 SC/PC, 0.9mm, 1.5m Braun Group - SO-PLC1x4-SC/PC

Spliter optic PLC 1x4, carcasa metalica mini (4x7x50mm), fibra SM 0,9mm, intrare culoare alba, iesiri in culori diferite, lungime fibra 1,5m, iesiri in ratie egala, conectorizate cu conectori SC/PC
Test report inclus in cutie.

Pret vechi 65.52 RON
Pret nou
32.25 RON
*) Pretul nu contine TVA
cuTVA: 38.37 RON
Disponibilitate : Sunati
Adaptor FC/APC Braun_Group - AD-FC-APC

Adaptor FC/APC-FC/APC, SM, simplex, pentru TERMINAL BOX / PATCH PANEL

Pret vechi 3.07 RON
Pret nou
2.05 RON
*) Pretul nu contine TVA
cuTVA: 2.43 RON
Disponibilitate : Sunati
Spliter Optic Braun_Group - SO16FC

Spliter optic 16 cai fara conectori, 1310/1550 +/-40nm, 1IN/16OUT iesiri egale, aten.12,8dB, fibra SM G652D grosime 2-3mm, lungime 2m

Pret : 409.47 RON
*) Pretul nu contine TVA
cuTVA: 487.27 RON
Disponibilitate : Sunati
SO-PLC ABS 1x16Spliter optic PLC 1x16 SC/APC Braun Group - SO-PLC ABS 1x16-SC/APC

Spliter optic PLC (planar lightware circuit) 1x16, 1260-1650nm, ABS box 100x80x10mm, fibra 2mm, conectori SC/APC;
ABS box 100x80x10mm,  patch fibra 2mm -150cm, conectori SC/APC, cu markeri de recunoastere 0 in -->  1; 2:3:4 ;5;6;7;8;9;10;11;12;13;14;15;16  out.
High quality optical splitters PLC  1 in --> 16 symetrical outputs
Serial number: -BRAUN GROUP
Aplicatii tipice: 10G/ gigabit GPON/EPON

Pret vechi 135.64 RON
Pret nou
116.70 RON
*) Pretul nu contine TVA
cuTVA: 138.88 RON
Disponibilitate : Sunati
SO-PLC1x2-SC/APCSpliter optic PLC 1x2 SC/APC, 0.9mm, 1.5m Braun Group - SO-PLC1x2-SC/APC

Spliter optic PLC 1x2, carcasa metalica mini (4x7x50mm), fibra SM 0,9mm, intrare culoare alba, iesiri in culori diferite, lungime fibra 1,5m, iesiri in ratie egala, conectorizate cu conectori SC/APC
Test report inclus in cutie.

Pret vechi 52.21 RON
Pret nou
25.59 RON
*) Pretul nu contine TVA
cuTVA: 30.46 RON
Disponibilitate : Sunati
SO-PLC Spliter mini 1x2Spliter optic PLC 1x2 Braun Group - SO-PLC Spliter mini 1x2

Micro PLC 1:2 splitter optic ( 50/50) 1260-1650nm, SM fiber G657A 0,9mm, capsula 4*7*50/60mm, HFl test report: 1310/1550nm, fara conectori

Pret vechi 40.95 RON
Pret nou
30.71 RON
*) Pretul nu contine TVA
cuTVA: 36.54 RON
Disponibilitate : Sunati
SO-PLC1x2Spliter optic PLC 1x2 SC/PC, 0.9mm, 1.5m Braun Group - SO-PLC1x2-SC/PC

Spliter optic PLC 1x2, carcasa metalica mini (4x7x50mm), fibra SM 0,9mm, intrare culoare alba, iesiri in culori diferite, lungime fibra 1,5m, iesiri in ratie egala, conectorizate cu conectori SC/PC
Test report inclus in cutie.

Pret vechi 52.21 RON
Pret nou
25.59 RON
*) Pretul nu contine TVA
cuTVA: 30.46 RON
Disponibilitate : Sunati
SO-PLC Spliter mini 1x8Spliter optic PLC 1x8 Braun Group - SO-PLC Spliter mini 1x8

Micro PLC 1:8 splitter optic 1260-1650nm, SM fiber G657A 0,9mm, capsula 4*7*60mm, HFl test report: 1310/1550nm, fara conectori

Pret vechi 44.79 RON
Pret nou
35.57 RON
*) Pretul nu contine TVA
cuTVA: 42.33 RON
Disponibilitate : Sunati
SO-PLC1x16Spliter optic PLC 1x16 SC/PC, 0.9mm, 1.5m Braun Group - SO-PLC1x16-SC/PC

Spliter optic PLC 1x16, carcasa metalica mini (4x7x50mm), fibra SM 0,9mm, intrare culoare alba, iesiri in culori diferite, lungime fibra 1,5m, iesiri in ratie egala, conectorizate cu conectori SC/PC
Test report inclus in cutie.

Pret vechi 119.26 RON
Pret nou
69.10 RON
*) Pretul nu contine TVA
cuTVA: 82.23 RON
Disponibilitate : Sunati
SO-PLC1x16Spliter optic PLC 1x16 SC/APC, 0.9mm, 1.5mm Braun Group - SO-PLC1x16-SC/APC

Spliter optic PLC 1x16, carcasa metalica mini (4x7x50mm), fibra SM 0,9mm, intrare culoare alba, iesiri in culori diferite, lungime fibra 1,5m, iesiri in ratie egala, conectorizate cu conectori SC/APC
Test report inclus in cutie.

Pret vechi 119.26 RON
Pret nou
69.10 RON
*) Pretul nu contine TVA
cuTVA: 82.23 RON
Disponibilitate : Sunati
SO-PLC Spliter mini 1x16Spliter optic PLC 1x16 Braun Group - SO-PLC Spliter mini 1x16

Micro PLC 1:16 splitter optic 1260-1650nm, SM fiber G657A 0,9mm, capsula 4*7*60mm, HFl test report: 1310/1550nm, fara conectori

Pret vechi 44.79 RON
Pret nou
35.32 RON
*) Pretul nu contine TVA
cuTVA: 42.03 RON
Disponibilitate : Sunati
SO-PLC Spliter mini 1x4Spliter optic PLC 1x4 Braun Group - SO-PLC Spliter mini 1x4

Micro PLC 1:4 splitter optic 1260-1650nm, SM fiber G657A 0,9mm, capsula 4*7*50/60mm, HFl test report: 1310/1550nm, fara conectori

Pret vechi 43.51 RON
Pret nou
34.29 RON
*) Pretul nu contine TVA
cuTVA: 40.81 RON
Disponibilitate : Sunati
SO-PLC Spliter mini PackSpliter optic PLC 1x8 pack Braun Group - SO-PLC Spliter mini 1x8 P

Micro PLC 1:8 splitter optic 1260-1650nm, SM fiber G657A 0,9mm, capsula 4*7*60mm, HFl test report: 1310/1550nm, fara conectori, ambalat 2buc/blister sau 5buc/blister, comanda minima = unitatea de ambalare

Pret vechi 41.46 RON
Pret nou
32.76 RON
*) Pretul nu contine TVA
cuTVA: 38.98 RON
Disponibilitate : Sunati
SO-PLC Spliter mini PackSpliter optic PLC 1x2 pack Braun Group - SO-PLC Spliter mini 1x2 P

Micro PLC 1:2 splitter optic ( 50/50) 1260-1650nm, SM fiber G657A 0,9mm, capsula 4*7*50/60mm, HFl test report: 1310/1550nm, fara conectori, ambalat 6buc/cutie sau 5buc/blister, comanda minima = unitatea de ambalare

Pret vechi 38.39 RON
Pret nou
30.20 RON
*) Pretul nu contine TVA
cuTVA: 35.93 RON
Disponibilitate : Sunati
SO-PLC Spliter mini PackSpliter optic PLC 1x4 pack Braun Group - SO-PLC Spliter mini 1x4 P

Micro PLC 1:4 splitter optic 1260-1650nm, SM fiber G657A 0,9mm, capsula 4*7*50/60mm, HFl test report: 1310/1550nm, fara conectori, ambalat 2buc/blister sau 5buc/blister, comanda minima = unitatea de ambalare

Pret vechi 40.18 RON
Pret nou
31.74 RON
*) Pretul nu contine TVA
cuTVA: 37.77 RON
Disponibilitate : Sunati
FTTH Splice ProtectorCutie protectie sudura FTTH Braun Group - FTTH Splice Protector

Cutie protectie sudura optica pentru cabluri DROP FTTH (nu include tubul termoretractabil)

Pret : 0.31 RON
*) Pretul nu contine TVA
cuTVA: 0.37 RON
Disponibilitate : Sunati
FTTH waterproof boxCutie protectie imbinare FTTH Braun Group - FTTH waterproof box

Cutie protectie imbinare conectori optici pentru cabluri DROP FTTH (nu include adaptorul optic)

Pret : 2.56 RON
*) Pretul nu contine TVA
cuTVA: 3.05 RON
Disponibilitate : Sunati
SO-PLC BOX 1x4 SC/APCSpliter box 1x4 SC/APC Braun Group - SO-PLC BOX 1x4 SC/APC

Spliter optic PLC 1x4, in cutie SPLITER BOX (slot box/module box), prevazut cu 4 conectori SC/APC si 4 adaptori SC/APC pe panoul frontal, iesiri in ratie egala, dimensiuni : 128x110,9x24mm

Pret : 38.39 RON
*) Pretul nu contine TVA
cuTVA: 45.68 RON
Disponibilitate : In stoc
SO-PLC BOX 1x8 SC/APCSpliter box 1x8 SC/APC Braun Group - SO-PLC BOX 1x8 SC/APC

Spliter optic PLC 1x8, in cutie SPLITER BOX (slot box/module box), prevazut cu 8 conectori SC/APC si 8 adaptori SC/APC pe panoul frontal, iesiri in ratie egala, dimensiuni box: 128x110,9x24mm

Pret : 48.11 RON
*) Pretul nu contine TVA
cuTVA: 57.25 RON
Disponibilitate : In stoc
sle3Tub termo contractabil, Protection sleeves diam (rece): 3mm, Heat Shrinkable 125 grC, negru, rola 200m. Braun Group - P-SLE3mm-200

Diametrul interior rece 3.00mm, 1-2mm la 125grad C. Se foloseste pentru izolare / consolidare cabluri electrice sau optice (protectie sudura cabluri optice),  
Material nou si nu reciclat (E321827), inscriptionat, rola de 200mt

 

Pret vechi 159.02 RON
Pret nou
149.08 RON
pret per bucata
*) Pretul nu contine TVA
cuTVA: 177.41 RON
Disponibilitate : In stoc
Preturile nu contin TVA
Utilizăm cookie-uri pentru a îmbunătăți experiența site-ului și pentru a analiza traficul și publicul pe site. Continuând să navigați pe site-ul nostru, sunteți de acord cu acceptarea utilizării cookie-urilor în conformitate cu Politica de utilizare a cookie-urilor, de acord cu Politica de prelucrare a datelor personale și ați notat Notă de procesare a informațiilor personale. Accept