Curs valutar

25-Aug-2019

1 EURO = 4.7216 RON  
1 USD = 4.2706 RON  

Etichete
fibra opticaswitchrouterrouter wirelessswitch gigabitpoez-wavestabilizator de tensiunecablu utpswitch cu managementcabinetgigabitstatie radiostatie radio autostatie radio cb19"rackapceilingtavancamerasfpplanetpolitatemperaturesensorhumidityantene satelitlightstabilizator trifazicsmartwallmountvu+ahdhikvisionturbohdtvifibarocontrollersnmppdushelfgatewayterouter wireless routerindustrialplugprizaunifiac routerraspberry pi 2 model bwirelesstkb4kamiko3kmxsfpddmmountableantene 24ghzenergyraftraspberry piaudiovideocable4 contactrcajacksolo802.3atdoor phone720pmetercomutatormicro switchperetemountwdm1000mswitch poeinjectormobila3000rtl8370-grconectorconectorirapidelectricdateelectricicablu ftpraspberrygertduinoarduinoaeotecsfp+10ghdmisolarserverfixas2ip66cutie15002200turnfanventrouter gigabitvu+ tuner dvb-c/t/t2raspberry pi 2 model b+ kitraspberry pi 3 model bsippopprazberry100mhdcabluinoxsirendoor lockcomboa4fbcstacking sfpcat5patchinverter22u27u37u42ulcdmetalic4ksemeshoutdoor650ups120060001000010kvaepscentrala5ghzfemaleethernetmiraextenderom1baterielaptopdelld630d-630acumulatorbanana pibanana provu+ solo2vu+ duo2duo 2duo2ab cryptobox 600hdcablu alimentarebalungiga 850nm mc high wualitygeponusb stickwifipirmotionvideo interfonvera plusgascoaxialtvcamewradvr4ch150mftpmonturadoor sensorwindow sensormicroswitchflood sensorsmoke sensorrelay switchrgbwdimmerwallsocketblindunotesterconvertortermostatplcvgatrifazicinvertor47usinrepeterw2ventilatiepigtailapcsasiu60085010501300sinus900gamingusb20kva1000ftthwmt60pcisplitergigahd826548pl80l45l60repetorfast750giga 850nm mc high qualitymetalac1200litatstrandedom1.m0148vtelefonic20kmsvc

ANPC

AMPLIFICATOARE OPTICE LASER 1550nm EDFA+PON

 
  Descriere Pret
EDFA+PON 8xAmplificator optic EDFA+PON 8x24dB nextraCOM - EDFA+PON 8x24dB

Amplificator EDFA 1550nm , high end  professional, nivel optic intrare -5+10dB, nivel optic iesire 35,5dB (8x24dB), conectori SC/APC, 8 intrari PON 1310/1490nm, 8 iesiri combinate TV(1550nm)+PON(1310/1490nm), 2U pt rack 19", temperatura operare -10+42ºC, sursa dubla de alimentare 160-250VAC / 48VDC

Pret : La cerere
*) Pretul nu contine TVA0
Disponibilitate : La comanda
EDFA+PON 16xAmplificator optic EDFA 16x20dB 2U nextraCOM - EDFA+PON 16x20dB 2U

Amplificator EDFA 1550nm , high end professional, high power EDFA with JDSU high power pump, nivel optic intrare -5+10dB, nivel optic iesire 34,5dB (16x20dB), conectori SC/APC, 16 intrari PON 1310/1490nm, 16 iesiri combinate TV(1550nm)+PON(1310/1490nm), 2U pt rack 19", temperatura operare -10+42ºC, sursa dubla de alimentare 160-250VAC / 48VDC

Pret : La cerere
*) Pretul nu contine TVA0
Disponibilitate : La comanda
EDFA+PON 32Amplificator optic EDFA 32x21dB 2U nextraCOM - EDFA+PON 32x21dB 2U

Amplificator EDFA 1550nm , high end professional, high power EDFA with JDSU high power pump, nivel optic intrare -5+10dB, nivel optic iesire 38,5dB (32x21dB), conectori SC/APC, 32 intrari PON 1310/1490nm, 32 iesiri combinate TV(1550nm)+PON(1310/1490nm), 2U pt rack 19", temperatura operare -10+42ºC, sursa dubla de alimentare 160-250VAC / 48VDC

Pret : La cerere
*) Pretul nu contine TVA0
Disponibilitate : La comanda
EDFA+PON 32Amplificator optic EDFA 32x20dB 2U nextraCOM - EDFA+PON 32x20dB 2U

Amplificator EDFA 1550nm , high end professional, high power EDFA with JDSU high power pump, nivel optic intrare -5+10dB, nivel optic iesire 37,5dB (32x20dB), conectori SC/APC, 32 intrari PON 1310/1490nm, 32 iesiri combinate TV(1550nm)+PON(1310/1490nm), 2U pt rack 19", temperatura operare -10+42ºC, sursa dubla de alimentare 160-250VAC / 48VDC

Pret : La cerere
*) Pretul nu contine TVA0
Disponibilitate : La comanda
EDFA+PON 32Amplificator optic EDFA 32x19dB 2U nextraCOM - EDFA+PON 32x19dB 2U

Amplificator EDFA 1550nm , high end professional, high power EDFA with JDSU high power pump, nivel optic intrare -5+10dB, nivel optic iesire 36,5dB (32x19dB), conectori SC/APC, 32 intrari PON 1310/1490nm, 32 iesiri combinate TV(1550nm)+PON(1310/1490nm), 2U pt rack 19", temperatura operare -10+42ºC, sursa dubla de alimentare 160-250VAC / 48VDC

Pret : La cerere
*) Pretul nu contine TVA0
Disponibilitate : La comanda
EDFA+PON 32Amplificator optic EDFA 32x18dB 2U nextraCOM - EDFA+PON 32x18dB 2U

Amplificator EDFA 1550nm , high end professional, high power EDFA with JDSU high power pump, nivel optic intrare -5+10dB, nivel optic iesire 35,5dB (32x18dB), conectori SC/APC, 32 intrari PON 1310/1490nm, 32 iesiri combinate TV(1550nm)+PON(1310/1490nm), 2U pt rack 19", temperatura operare -10+42ºC, sursa dubla de alimentare 160-250VAC / 48VDC

Pret : La cerere
*) Pretul nu contine TVA0
Disponibilitate : La comanda
EDFA+PON 8x22dB 2UAmplificator optic EDFA+PON 8x22dB nextraCOM - EDFA+PON 8x22dB 2U

Amplificator EDFA 1550nm , high end  professional, nivel optic intrare -5+10dB, nivel optic iesire 33,5dB (8x22dB), conectori SC/APC, 8 intrari PON 1310/1490nm, 8 iesiri combinate TV(1550nm)+PON(1310/1490nm), 2U pt rack 19", temperatura operare -10+42ºC, sursa dubla de alimentare 160-250VAC / 48VDC

Pret : 6,756.61 RON
*) Pretul nu contine TVA
cuTVA: 8,040.37 RON
Disponibilitate : La comanda
EDFA+PON 8x20dB 2UAmplificator optic EDFA+PON 8x20dB nextraCOM - EDFA+PON 8x20dB 2U

Amplificator EDFA 1550nm , high end  professional, nivel optic intrare -5+10dB, nivel optic iesire 31,5dB (8x20dB), conectori SC/APC, 8 intrari PON 1310/1490nm, 8 iesiri combinate TV(1550nm)+PON(1310/1490nm), 2U pt rack 19", temperatura operare -10+42ºC, sursa dubla de alimentare 160-250VAC / 48VDC

Pret : La cerere
*) Pretul nu contine TVA0
Disponibilitate : La comanda
EDFA+PON 4x24dB 1UAmplificator optic EDFA+PON 4x24dB nextraCOM - EDFA+PON 4x24dB 1U

Amplificator EDFA 1550nm , high end  professional, nivel optic intrare -5+10dB, nivel optic iesire 31,5dB (4x24dB), conectori SC/APC, 4 intrari PON 1310/1490nm, 4 iesiri combinate TV(1550nm)+PON(1310/1490nm), 1U pt rack 19", temperatura operare -10+42ºC, sursa dubla de alimentare 160-250VAC / 48VDC

Pret : La cerere
*) Pretul nu contine TVA0
Disponibilitate : La comanda
EDFA+PON 4x22dBAmplificator optic EDFA+PON 4x22dB nextraCOM - EDFA+PON 4x22dB 1U

Amplificator EDFA 1550nm , high end  professional, nivel optic intrare -5+10dB, nivel optic iesire 29,5dB (4x22dB), conectori SC/APC, 4 intrari PON 1310/1490nm, 4 iesiri combinate TV(1550nm)+PON(1310/1490nm), 1U pt rack 19", temperatura operare -10+42ºC, sursa dubla de alimentare 160-250VAC / 48VDC

Pret : La cerere
*) Pretul nu contine TVA0
Disponibilitate : La comanda
EDFA+PON 4x20dB 1UAmplificator optic EDFA+PON 4x20dB nextraCOM - EDFA+PON 4x20dB 1U

Amplificator EDFA 1550nm, high end professional, nivel optic intrare -5+10dB, nivel optic iesire 27,5dB (4x20dB), conectori SC/APC, 4 intrari PON 1310/1490nm, 4 iesiri combinate TV(1550nm)+PON(1310/1490nm), 1U pt rack 19", temperatura operare -10+42ºC, sursa dubla de alimentare 160-250VAC / 48VDC

Pret : La cerere
*) Pretul nu contine TVA0
Disponibilitate : La comanda
Preturile nu contin TVA
Utilizăm cookie-uri pentru a îmbunătăți experiența site-ului și pentru a analiza traficul și publicul pe site. Continuând să navigați pe site-ul nostru, sunteți de acord cu acceptarea utilizării cookie-urilor în conformitate cu Politica de utilizare a cookie-urilor, de acord cu Politica de prelucrare a datelor personale și ați notat Notă de procesare a informațiilor personale. Accept