Curs valutar

20-Sep-2020

1 EURO = 4.8582 RON  
1 USD = 4.0972 RON  

Etichete
fibra opticaswitchrouterrouter wirelessswitch gigabitpoegigabitcablu utpz-wavestabilizator de tensiuneswitch cu managementcabinetstatie radiostatie radio autostatie radio cb19"rackapsfpceilingtavancameraplanetpolitatemperaturesensorhumidityantene satelitlightsmartwallmountstabilizator trifazicvu+ahdhikvisionturbohdtviindustrialpdufibarocontrollersnmpshelfac routergatewayplugprizawirelessterouter wireless routerraspberry piaudiovideocable4 contactrcajackamikounifiraspberry pi 2 model benergytkb4k3kmxsfpddmmountableantene 24ghz802.3atmeterraftsolo10gplc2plc4door phone720pcomutatormicro switchperetemountwdm1000mswitch poeinjectormobilamesh3000ventmanagementplc8rtl8370-grconectorconectorirapidelectricdateelectriciraspberrygertduinoarduinoaeotecsfp+combohdmisolarserverfixas2ip66cutie15002200turnfanextender3g4grg6plc16router gigabitvu+ tuner dvb-c/t/t2raspberry pi 2 model b+ kitgiga 850nm mc high wualityraspberry pi 3 model bsippopprazberry100mhdcoaxialinoxsirendoor locka4fbcstacking sfpcat5patchinverter22u27u37u42ulcdmetalic4kseoutdoor650ups120060001000010kvausbepscentrala5ghzfemalegigaethernetmiraac1200om1svcstackingcoaxvflsmbgftp5plc8-absbaterielaptopdelld630d-630acumulatorbanana pibanana provu+ solo2vu+ duo2duo 2duo2cablu ftpab cryptobox 600hdcablu alimentarebalungeponusb stickwifipirmotionvideo interfonvera plusgascablutvcamewradvr4ch150mmonturadoor sensorwindow sensormicroswitchflood sensorsmoke sensorrelay switchrgbwdimmerwallsocketblindunotesterconvertortermostatvgatrifazicinvertor47usinrepeterw2ventilatiepigtailapcsasiu60085010501300sinus900gaming20kva1000ftthwmt60pcispliterhd826548pl80l45l60repetorfast750giga 850nm mc high qualitymetallitatstrandedom1.m0148vtelefonic20kmltecasetacyberpowervlanean:f669lsnhbg0530w12v7ah12v9twin bgftp6bgftp6pebgutp5bgutp6bgutp3bgutp5pebgftp5pebgutp6lszhbgutp6pebgutp5lszhbgsf/utp5lsnhbgftp5lszhbgftp6lszhbgf/ftp6abgf/ftp6apebgftp6alszhtooless>qrg11>xtrg11cu-mxtrg6uxtrg6mxtrg11mxtprg11cupextrg11pvcxtrg6m/txtrg6/txtrg11m/txtrg6u100xtrg6lszhxtrg11/tbgrg6ubgrg6/tbgrg6mbgrg6m/tbgrg11mbgrg11m/tbgrg6lszhbgrg6/tlszh802.3btplc4-absplc16apcbgkutp5bgkutp5pbgkutp5pem>bgkftp5>bgkftp5pem

ANPC

 » Instrumente de masura speciale - Tahometru, Estimator distanta, termometru digital, umidometru, luxmetru



AE4000

AE4000 Modular OTDR VFL impreuna cu platforma modulara FC-1, display 7'' tactil

Deviser - AE4000A&FC1 platform

Este inclusa in pret platforma modulara FC1 ( pt OTDR & Ethernet gigabit modules) si modulul OTDR AE4000.>>
Poate testa retele gigabit, SFP gigabit  ( 2 SFP simultan- 2 slot SFP)
The Deviser AE4000 OTDR Module (combined with the FC-1 platform) is a cost-effective OTDR that provides high quality with versatility & excellent accuracy for standard telecom applications.

 

Pret fara TVA:
26,285.73 RON

Pret cu TVA :
31.280,02 RON

Disponibilitate :
Sunati

Specification
Measurement Time Customised
Distance Accuracy ± (0.75m + 0.0002 % × Distance + Sampling Resolution)
Loss Threshold 0.01dB
Loss Resolution 0.001dB
Distance Resolution 0.05m
Linearity 0.03dB/dB
Sampling Points 128000
Data Storage >10000
Optical Adapter FC/PC, SC/PC
Battery Lithium Rechargeable Battery, Input < 4hours, Output > 10hours
Operating Temperature -10°C ~ 50°C
Storage Temperature -40°C ~ 85°C
Relative Humidity <80%
Weight (Module) <0.35kg
Accessories
SC/PCAdapter 1
Package Bag 1
Test Report 1
Quick Operation Manual 1
Disc Workbench PC Management Software and Operation Manual
1.Unique keyboard design with mini-menu not only simplifies
the operation but also increases the efficiency of the test.
2.No extra setup needed and test results are clear and intuitive.
3.Help function includes a useful FAQ section.
‣Complete Curve Display
Deviser Electronics

Utilizăm cookie-uri pentru a îmbunătăți experiența site-ului și pentru a analiza traficul și publicul pe site. Continuând să navigați pe site-ul nostru, sunteți de acord cu acceptarea utilizării cookie-urilor în conformitate cu Politica de utilizare a cookie-urilor, de acord cu Politica de prelucrare a datelor personale și ați notat Notă de procesare a informațiilor personale. Accept