Curs valutar

18-Jun-2019

1 EURO = 4.7228 RON  
1 USD = 4.1899 RON  

Etichete
fibra opticaswitchrouterrouter wirelessswitch gigabitpoestabilizator de tensiunez-wavecablu utpswitch cu managementcabinetgigabitstatie radiostatie radio autostatie radio cb19"rackapceilingtavancamerasfpplanetpolitatemperaturesensorhumidityantene satelitlightstabilizator trifazicsmartwallmountvu+ahdhikvisionturbohdtvifibarocontrollersnmppdushelfgatewayterouter wireless routerindustrialplugprizaunifiac routerraspberry pi 2 model bwirelesstkb4kamiko3kmxsfpddmmountableantene 24ghzenergyraftraspberry piaudiovideocable4 contactrcajacksolo802.3atdoor phone720pmetercomutatormicro switchperetemount1000mswitch poeinjectormobila3000rtl8370-grconectorconectorirapidelectricdateelectricicablu ftpraspberrygertduinoarduinoaeotecwdmsfp+10ghdmisolarserverfixas2ip66cutie15002200turnfanventrouter gigabitvu+ tuner dvb-c/t/t2raspberry pi 2 model b+ kitraspberry pi 3 model bsippopprazberry100mhdcabluinoxsirendoor lockcomboa4fbcstacking sfpcat5inverter22u27u37u42ulcd4ksemeshoutdoor650ups120060001000010kvaepscentrala5ghzfemaleethernetmiraextenderbaterielaptopdelld630d-630acumulatorbanana pibanana provu+ solo2vu+ duo2duo 2duo2ab cryptobox 600hdcablu alimentarebalungiga 850nm mc high wualitygeponusb stickwifipirmotionvideo interfonvera plusgascoaxialtvcamewradvr4ch150mftpmonturadoor sensorwindow sensormicroswitchflood sensorsmoke sensorrelay switchrgbwdimmerwallsocketblindunotesterconvertortermostatplcvgapatchtrifazicinvertor47usinrepeterw2ventilatiemetalicpigtailapcsasiu60085010501300sinus900gamingusb20kva1000ftthwmt60pcisplitergigahd826548pl80l45l60repetorfast750giga 850nm mc high qualitymetalac1200

ANPC

 » Instrumente de masura speciale - Tahometru, Estimator distanta, termometru digital, umidometru, luxmetru



AE4000

AE4000 Modular OTDR VFL impreuna cu platforma modulara FC-1, display 7'' tactil

Deviser - AE4000A&FC1 platform

Este inclusa in pret platforma modulara FC1 ( pt OTDR & Ethernet gigabit modules) si modulul OTDR AE4000.>>
Poate testa retele gigabit, SFP gigabit  ( 2 SFP simultan- 2 slot SFP)
The Deviser AE4000 OTDR Module (combined with the FC-1 platform) is a cost-effective OTDR that provides high quality with versatility & excellent accuracy for standard telecom applications.

 

Disponibil in rate prin Grenke
Pret: 24,086.28 RON
*) Pretul nu contine TVA
Disponibilitate :
In stoc

Specification
Measurement Time Customised
Distance Accuracy ± (0.75m + 0.0002 % × Distance + Sampling Resolution)
Loss Threshold 0.01dB
Loss Resolution 0.001dB
Distance Resolution 0.05m
Linearity 0.03dB/dB
Sampling Points 128000
Data Storage >10000
Optical Adapter FC/PC, SC/PC
Battery Lithium Rechargeable Battery, Input < 4hours, Output > 10hours
Operating Temperature -10°C ~ 50°C
Storage Temperature -40°C ~ 85°C
Relative Humidity <80%
Weight (Module) <0.35kg
Accessories
SC/PCAdapter 1
Package Bag 1
Test Report 1
Quick Operation Manual 1
Disc Workbench PC Management Software and Operation Manual
1.Unique keyboard design with mini-menu not only simplifies
the operation but also increases the efficiency of the test.
2.No extra setup needed and test results are clear and intuitive.
3.Help function includes a useful FAQ section.
‣Complete Curve Display
Deviser Electronics

Utilizăm cookie-uri pentru a îmbunătăți experiența site-ului și pentru a analiza traficul și publicul pe site. Continuând să navigați pe site-ul nostru, sunteți de acord cu acceptarea utilizării cookie-urilor în conformitate cu Politica de utilizare a cookie-urilor, de acord cu Politica de prelucrare a datelor personale și ați notat Notă de procesare a informațiilor personale. Accept