Curs valutar

20-Oct-2019

1 EURO = 4.7556 RON  
1 USD = 4.2732 RON  

Etichete
fibra opticaswitchrouterrouter wirelessswitch gigabitpoez-wavestabilizator de tensiunecablu utpswitch cu managementcabinetgigabitstatie radiostatie radio autostatie radio cb19"rackapceilingtavancamerasfpplanetpolitatemperaturesensorhumidityantene satelitlightwallmountstabilizator trifazicsmartvu+ahdhikvisionturbohdtvifibarocontrollersnmppdushelfgatewaywirelessterouter wireless routerindustrialplugprizaac routerraspberry piaudiovideocable4 contactrcajackunifiraspberry pi 2 model btkb4kamiko3kmxsfpddmmountableantene 24ghzenergyraftsolo802.3atdoor phone720pmetercomutatormicro switchperetemountwdm1000mswitch poeinjectormobila3000rtl8370-grconectorconectorirapidelectricdateelectricicablu ftpraspberrygertduinoarduinoaeotecsfp+10ghdmisolarserverfixas2ip66cutie15002200turnfanvent3g4grouter gigabitvu+ tuner dvb-c/t/t2raspberry pi 2 model b+ kitgiga 850nm mc high wualityraspberry pi 3 model bsippopprazberry100mhdcabluinoxsirendoor lockcomboa4fbcstacking sfpcat5patchinverter22u27u37u42ulcdmetalic4ksemeshoutdoor650ups120060001000010kvaepscentrala5ghzfemaleethernetmiraextenderom1baterielaptopdelld630d-630acumulatorbanana pibanana provu+ solo2vu+ duo2duo 2duo2ab cryptobox 600hdcablu alimentarebalungeponusb stickwifipirmotionvideo interfonvera plusgascoaxialtvcamewradvr4ch150mftpmonturadoor sensorwindow sensormicroswitchflood sensorsmoke sensorrelay switchrgbwdimmerwallsocketblindunotesterconvertortermostatplcvgatrifazicinvertor47usinrepeterw2ventilatiepigtailapcsasiu60085010501300sinus900gamingusb20kva1000ftthwmt60pcisplitergigahd826548pl80l45l60repetorfast750giga 850nm mc high qualitymetalac1200litatstrandedom1.m0148vtelefonic20kmsvclte

ANPC

 » Solutii TDM - EOC si PON



EP-8208

8Ports Gigabit EPON Optical Line Terminal

Netis - EP8208 v2.0 OLT GEPON

OLT cu 8 *SFP gigabit port downlink EPON:
Optical Line Terminal, 8* SFP uplink + 8 port gigabit copper combo;
Versiunea 2.0 OLT furnizeaza facilitati extinse si o interfata grafica noua si intuitiva de WEB management // improved WEB management & frindly graphic interface.

 Nu sunt echipate cu modulele SFP PON 

Pret fara TVA:
4,900.00 RON

Pret cu TVA :
5.831,00 RON

Disponibilitate :
Indisponibil

EP8208  -  8 Ports EPON Optical Line Terminal

 
 
 
What it does

The netis EPON OLT (Optical Line Terminal)EP8208 is an IEEE 802.3ah & CTC 2.1standards compliant productwith 1U chassis-based system. It provides 8 EPON ports in the system to support up to 512 ONUs. Together with netis ONUs,EP8208 completes the end-to-end FTTx with up to 1Gbps of bandwidth to residential and business customers. It is the ideal carrier class optical access platform for FTTx (FTTC, FTTB, FTTH).
 
Features:
    • Complies with IEEE 802.3ah & CTC 2.1 
    • 8* EPON ports, 4* uplink ports 
    • Up to 1.25Gbps for upstream/ downstream speed 
    • Each OLT port supports 64 ONUs 
    • Maximum transfer distance up to 20Km 
    • Networking protocol supported: TCP/IP, ICMP, ARP, OSPF, PIM, etc. 
    • Complete Layer2/Layer3 features, supports Trunk protection/ Q-in-Q 
    • Advanced QoS functions: IP ToS, IEEE 802.1p priority (SP/WRR/SP+WRR) 
    • Intelligent Dynamic Bandwidth Allocation (DBA) 
    • Provides IEEE 802.1Q VLAN 
    • IGMP Snooping optimizes multicast applications 
    • Secure Access via Access Control List (ACL) 
    • Complies with Triple Churning Encryption/AES Encryption 
    • Supports 802.1x supplicant 
    • Supports upstream traffic classify and management through extended OAM 
  • Advanced management methods: OAM remote management, Web-based GUI, Console/ Telnet Command Line Interface, SSH v1/v2, ONU firmware remote upgrade

 Specification: 

Hardware
Interface 8 * EPON port,
4 * 10/100/1000Base-T and SFP combo uplink port
1 * NMI port
LED RUN, ALM, PWR, SD(1-8 EPON, 1-4 Uplink), REG(1-8 EPON), NMI status
Power Supply                    100-240V AC/50-60Hz
Feature
Hardware                             Single Mode Fiber Cable
SC Fiber Connecter
Maximum Splits of ONU: 512
Upstream (ONU->OLT) Wavelength: 1310nm
Downstream (OLT->ONU) Wavelength: 1490nm
Reach: 20km for PX20/PX20+
Software Comply with IEEE 802.3-2005
Comply with CTC 2.1
Auto Discovery/Grant Allocation/Ranging/Report Handling
Alarm Report
Downstream Bandwidth Control by Policy
ONU Remote Management
Remote Diagnostic
Peer to Peer Management
Port Lock for Each ONU
Performance Statistic
Support ONU Firmware Remote Upgrade
Comply with Triple Churning Encryption/AES Encryption
Support Upstream Traffic Classify and Management through Extended OAM
Support IGMP v1/v2 Proxy/Snooping
Comply with Upstream Traffic Filter based on MAC DA/SA
Support NMI Port Configuration
Support Max Frame Length to 1536 Bytes
Support Layer2 Features
Secure Access via Access Control List (ACL)
MAC/LOID Authentication
Others
Certification FCC, CE
Utilizăm cookie-uri pentru a îmbunătăți experiența site-ului și pentru a analiza traficul și publicul pe site. Continuând să navigați pe site-ul nostru, sunteți de acord cu acceptarea utilizării cookie-urilor în conformitate cu Politica de utilizare a cookie-urilor, de acord cu Politica de prelucrare a datelor personale și ați notat Notă de procesare a informațiilor personale. Accept