Curs valutar

17-Jul-2019

1 EURO = 4.7340 RON  
1 USD = 4.2129 RON  

Etichete
fibra opticaswitchrouterrouter wirelessswitch gigabitpoestabilizator de tensiunez-wavecablu utpswitch cu managementcabinetgigabitstatie radiostatie radio autostatie radio cb19"rackapceilingtavancamerasfpplanetpolitatemperaturesensorhumidityantene satelitlightstabilizator trifazicsmartwallmountvu+ahdhikvisionturbohdtvifibarocontrollersnmppdushelfgatewayterouter wireless routerindustrialplugprizaunifiac routerraspberry pi 2 model bwirelesstkb4kamiko3kmxsfpddmmountableantene 24ghzenergyraftraspberry piaudiovideocable4 contactrcajacksolo802.3atdoor phone720pmetercomutatormicro switchperetemount1000mswitch poeinjectormobila3000rtl8370-grconectorconectorirapidelectricdateelectricicablu ftpraspberrygertduinoarduinoaeotecwdmsfp+10ghdmisolarserverfixas2ip66cutie15002200turnfanventrouter gigabitvu+ tuner dvb-c/t/t2raspberry pi 2 model b+ kitraspberry pi 3 model bsippopprazberry100mhdcabluinoxsirendoor lockcomboa4fbcstacking sfpcat5patchinverter22u27u37u42ulcd4ksemeshoutdoor650ups120060001000010kvaepscentrala5ghzfemaleethernetmiraextenderom1baterielaptopdelld630d-630acumulatorbanana pibanana provu+ solo2vu+ duo2duo 2duo2ab cryptobox 600hdcablu alimentarebalungiga 850nm mc high wualitygeponusb stickwifipirmotionvideo interfonvera plusgascoaxialtvcamewradvr4ch150mftpmonturadoor sensorwindow sensormicroswitchflood sensorsmoke sensorrelay switchrgbwdimmerwallsocketblindunotesterconvertortermostatplcvgatrifazicinvertor47usinrepeterw2ventilatiemetalicpigtailapcsasiu60085010501300sinus900gamingusb20kva1000ftthwmt60pcisplitergigahd826548pl80l45l60repetorfast750giga 850nm mc high qualitymetalac1200litatstrandedom1.m0148vtelefonic

ANPC

 » Switch-uri si injectoare PoE



front

52-Port PoE Gigabit Smart Switch - 48 x PoE 10/100/1000Mbps - 4 x Combo 10/100/1000BaseT/SFP Port

D-Link - DGS-1210-52MP

Switch Smart POE 52-Port - 48 x PoE 10/100/1000Mbps - 4 x Combo 10/100/1000BaseT/SFP Port, buget POE: 370W

Pret fara TVA:
3,583.64 RON

Pret cu TVA :
4.264,53 RON

Disponibilitate :
Sunati

D-Link DGS-1210-52MP
52-Port PoE Gigabit Smart Switch 370W PoE
(fisa tehnica in sectiunea "Download")
 
52-Port PoE Gigabit Smart Switch 370W PoE
- Power budget 370W
- 48 x PoE 10/100/1000Mbps
- 4 x Combo 10/100/1000Mbps TP/100/1000Mbps SFP Port
- Port 1-8 802.3at up to 30W
- Port 9-48 802.3af up to 15.4W
- Switching Capacity 104 Gbps
- Advance power saving features
- Half-/Full-Duplex, auto-negotiation, Auto MDI/MDIX
- IEEE 802.3x Flow Control
- 802.3ad Link Aggregation
- 802.1D/802.1w/802.1s Multiple Spanning Tree
- Asymmetric VLAN, Auto Voice VLAN
- Jumbo frame 9,216 Bytes
- 802.1p priority queues
- MAC Address table size 16k
- Static MAC Addresses 256
- Static multicast addresses 64
- MAC/IP filtering
- MAC/IP-based ACL 200 rules (Port List)
- 802.1X port-base Access Control, Port Security
- LLDP, LLDP-MED, Smart Binding, Traffic Segmentation
- IPv6 configurations
- Static Routing and Default Route
- D-Link Safequare Engine
- Smart Console Utility, web based management, compact CLI
- Dual Image
- D-View 6.0 support
- 19" Rackmount Installation
- IEEE 802.3az EEE
- Firmware Release 6 not backward compatible tp Hardware Version C1
 

Features

Green Technology

Link status detection
Port shut-off
System hibernation
Time-based PoE (PoE models only)

Security Features 

Access Control Lists (ACLs)
D-Link Safeguard Engine protects the CPU from broadcast/multicast/unicast flooding
Port Security supports up to 64 MAC addresses per port
ARP Spoofing Prevention
Smart Binding

Intuitive Management

D-Link Network Assistant (DNA) utility or multilingual Web UI
Built-in SNMP MIB for remote NMS (D-View 7.0)
Compact Command Line Interface (CLI) through Telnet

Advanced Features 

Static route
Surveillance Mode
Auto Voice VLAN
Dual software images
Dual configuration files
  • Note: Draft specifications subject to change

 

Utilizăm cookie-uri pentru a îmbunătăți experiența site-ului și pentru a analiza traficul și publicul pe site. Continuând să navigați pe site-ul nostru, sunteți de acord cu acceptarea utilizării cookie-urilor în conformitate cu Politica de utilizare a cookie-urilor, de acord cu Politica de prelucrare a datelor personale și ați notat Notă de procesare a informațiilor personale. Accept