Curs valutar

17-Oct-2019

1 EURO = 4.7537 RON  
1 USD = 4.3082 RON  

Etichete
fibra opticaswitchrouterrouter wirelessswitch gigabitpoez-wavestabilizator de tensiunecablu utpswitch cu managementcabinetgigabitstatie radiostatie radio autostatie radio cb19"rackapceilingtavancamerasfpplanetpolitatemperaturesensorhumidityantene satelitlightwallmountstabilizator trifazicsmartvu+ahdhikvisionturbohdtvifibarocontrollersnmppdushelfgatewaywirelessterouter wireless routerindustrialplugprizaac routerraspberry piaudiovideocable4 contactrcajackunifiraspberry pi 2 model btkb4kamiko3kmxsfpddmmountableantene 24ghzenergyraftsolo802.3atdoor phone720pmetercomutatormicro switchperetemountwdm1000mswitch poeinjectormobila3000rtl8370-grconectorconectorirapidelectricdateelectricicablu ftpraspberrygertduinoarduinoaeotecsfp+10ghdmisolarserverfixas2ip66cutie15002200turnfanvent3g4grouter gigabitvu+ tuner dvb-c/t/t2raspberry pi 2 model b+ kitgiga 850nm mc high wualityraspberry pi 3 model bsippopprazberry100mhdcabluinoxsirendoor lockcomboa4fbcstacking sfpcat5patchinverter22u27u37u42ulcdmetalic4ksemeshoutdoor650ups120060001000010kvaepscentrala5ghzfemaleethernetmiraextenderom1baterielaptopdelld630d-630acumulatorbanana pibanana provu+ solo2vu+ duo2duo 2duo2ab cryptobox 600hdcablu alimentarebalungeponusb stickwifipirmotionvideo interfonvera plusgascoaxialtvcamewradvr4ch150mftpmonturadoor sensorwindow sensormicroswitchflood sensorsmoke sensorrelay switchrgbwdimmerwallsocketblindunotesterconvertortermostatplcvgatrifazicinvertor47usinrepeterw2ventilatiepigtailapcsasiu60085010501300sinus900gamingusb20kva1000ftthwmt60pcisplitergigahd826548pl80l45l60repetorfast750giga 850nm mc high qualitymetalac1200litatstrandedom1.m0148vtelefonic20kmsvclte

ANPC

 » Solutii TDM - EOC si PON



EP-8104

4Ports EPON ONU cu facilitati de rutare pe port

Netis - EP8104 netis

Terminal EPON ONU (Optical Networking Unit, IEEE 802.3-2005 standards) echipat cu 4Ports Fast Ethernet 10/100 cu facilitati avansate de routing; poate face management pentru 4 clienti diferiti.
compatibil cu EPON OLT  fabricate de: Netcore ( Netis) EP8208/ EP8204 sau cu alte branduri:
SUN Telecom, FiberHome, HUAWEI, ZTE,GW Delight.

 

Alte imagini:
EP-8104EP-8104SolutionSolution
 
Solution


Pret nou fara TVA :
115,00 RON

Pret nou cu TVA :
136,85 RON

Disponibilitate :
Sunati

Netis - EP8104 

Carrier class QoS and security are implemented with a variety of classification and filtering rules. It‘s a Fanless ONU, ideal for home applications.    When connecting with the EP8208 EPON OLT (Optical Line Terminal) it can offer 1Gbps symmetrical Ethernet transmission over an ODN (Optical Distribution Network).

Hardware
Interface 1 * SFF/SC PON port Tx:1310nm /Rx:1490nm
4 * 10/100Mbps auto-negotiation and MDI/MDIX RJ45 LAN port
Data Rate Upstream 1.25Gbps
Downstream 1.25Gbps
Distance 0-20KM
Splitting Ratio 1:32(20KM)  1:64(10KM)
Optical Power -1~+4dBm
Receive Sensitive -25.5dBm
LED LAN4-LAN1LOS PON PWR
Button Power on/off
Default
Power Adapter External 12V1A
Power consumption  
Dimensions(L x W x H ) 143(L)*87(W)*29 (H)mm
Weight 127g
Software
Standard IEEE 802.3-2005 IEEE 802.3 10Base-T, IEEE 802.3u 100Base-TX,
IEEE 802.1p, IEEE 802.1q
QoS Service Flow Classification based on MAC Address/VLAN/ IP Address
/DSCP /L4 port,
802.3x flow control,
Schedule rules Support SP/WRR/SP+WRR,
Upstream Priority Label Support 802.1p User Priority,
Rate Limit and Traffic shaping,
Congestion Control Support Tail-Drop/WRED/RED
VLAN 802.1Q tag VLAN,
VLAN transparent mode/VLAN translation mode/VLAN trunk mode
Advanced Features              Authentication based on Loid and Password,or base on MAC
Upstream and Downstream FEC,
Dynamic Bandwidth Allocation(DBA) ,
Optical power detection, Dying Gasp,
Terminal Silent mechanism,
Ethernet port loop testing
Security AES Encryption,
Triple churning
Illegal Frame/Illegal Multicast Filtering
Management Managed by Web and OAM,
Specified the management IP/MAC,
Reset to Factory default by Reset button or Web UI,
Real-time statistics, Optical Diagnostic, System Log
IGMP IGMP v2/v3
IGMP Snooping
Others
Environment           Operating Temperature: 0℃~40℃(32°F~104°F)
Storage Temperature: -40℃~70℃(-40°F~158°F)
Operating Humidity: 10%~90% non-condensing
Storage Humidity: 5%~90% non-condensing
Package 1 * EP8104
1 * 12V/1A Power Adapter
1 * Ethernet Cable
1 * Quick Installation Guide
Utilizăm cookie-uri pentru a îmbunătăți experiența site-ului și pentru a analiza traficul și publicul pe site. Continuând să navigați pe site-ul nostru, sunteți de acord cu acceptarea utilizării cookie-urilor în conformitate cu Politica de utilizare a cookie-urilor, de acord cu Politica de prelucrare a datelor personale și ați notat Notă de procesare a informațiilor personale. Accept