Curs valutar

06-Jun-2020

1 EURO = 4.8393 RON  
1 USD = 4.2695 RON  

Etichete
fibra opticaswitchrouterrouter wirelessswitch gigabitpoecablu utpgigabitz-wavestabilizator de tensiuneswitch cu managementcabinetstatie radiostatie radio autostatie radio cb19"rackapsfpceilingtavancameraplanetpolitatemperaturesensorhumidityantene satelitlightsmartwallmountstabilizator trifazicvu+ahdhikvisionturbohdtviindustrialpdufibarocontrollersnmpshelfgatewaywirelessterouter wireless routerplugprizaraspberry piaudiovideocable4 contactrcajackamikoac routerunifiraspberry pi 2 model btkb4k3kmxsfpddmmountableantene 24ghz802.3atenergyraftsolo10gdoor phone720pmetercomutatormicro switchperetemountwdm1000mswitch poeinjectormobila3000ventrtl8370-grconectorconectorirapidelectricdateelectricicablu ftpraspberrygertduinoarduinoaeotecsfp+combohdmisolarserverfixas2ip66cutie15002200turnfan3g4gmanagementrg6router gigabitvu+ tuner dvb-c/t/t2raspberry pi 2 model b+ kitgiga 850nm mc high wualityraspberry pi 3 model bsippopprazberry100mhdcablucoaxialinoxsirendoor locka4fbcstacking sfpcat5patchinverter22u27u37u42ulcdmetalic4ksemeshoutdoor650ups120060001000010kvaepscentrala5ghzfemalegigaethernetmiraextenderom1svcstackingcoaxvflsmbaterielaptopdelld630d-630acumulatorbanana pibanana provu+ solo2vu+ duo2duo 2duo2ab cryptobox 600hdcablu alimentarebalungeponusb stickwifipirmotionvideo interfonvera plusgastvcamewradvr4ch150mftpmonturadoor sensorwindow sensormicroswitchflood sensorsmoke sensorrelay switchrgbwdimmerwallsocketblindunotesterconvertortermostatplcvgatrifazicinvertor47usinrepeterw2ventilatiepigtailapcsasiu60085010501300sinus900gamingusb20kva1000ftthwmt60pcispliterhd826548pl80l45l60repetorfast750giga 850nm mc high qualitymetalac1200litatstrandedom1.m0148vtelefonic20kmltecasetacyberpowervlanean:f669lsnhbg0530w12v7ah12v9twin

ANPC

 » Switch-uri Gigabit cu 5, 8, 16, 24 porturi



front

48-port 10/100/1000 Gigabit Smart Switch including 4 Combo 1000BaseT/SFP

D-Link - DGS-1210-48

Switch Smart 48-port 10/100/1000BaseT + 4 port Combo 1000BaseT/SFP

Pret fara TVA:
1,730.16 RON

Pret cu TVA :
2.058,89 RON

Disponibilitate :
Sunati

D-Link DGS-1210-48
48-port 10/100/1000 Gigabit Smart Switch including 4 Combo 1000BaseT/SFP
(fisa tehnica in sectiunea "Download")

- 48 x 10/100/1000Mbps Auto-Negotiating Ports
- 4x 1Gbps Combo TP Port/SFP Slot
- dlink|green 3.0, advance power saving features
- 802.3az Energy Efficient Ethernet (EEE) port power save in idle mode
- Half-/Full-Duplex, auto-negotiation, Auto MDI/MDIX
- Jumbo frames up to 13000 bytes, 16K MAC-addresses
- IEEE 802.3x Flow Control
- 802.3ad Link Aggregation
- Asymmetric VLAN, Auto Voice/Surveillance VLAN
- Traffic Segmentation
- 802.1p priority queues
- MAC/IP filtering
- MAC/IP-based ACL
- 802.1X port-base Access Control, Port Security
- D-Link Safequare Engine
- IPv6 Ready
- D-Link Network Assistant Utility (DNA) from firmware ver. 4.1, web based management, compact CLI, IPv6 Ready
- D-View 6.0 support
- 0-50°C operating temperature
- 19" Rackmount Installation
  

Features

Green Technology

IEEE 802.3az Energy Efficient Ethernet
D-Link Green 3.0 power-saving features
LED and Port Shutoff
Port Standby
System Hibernation
Cable Length Detection
Link Status Detection
Time-based PoE (PoE model only)

Security Features

Access Control List
D-Link Safeguard Engine
Port Security
ARP Spoofing Prevention
Smart IP-MAC-Port Binding
DHCP Server Screening

Intuitive Management

IPv4/ IPv6 Dual Stack
Web GUI
D-Link Network Assistant
SNMP and RMON

Advanced Features

Surveillance mode

 

  • Note: Draft specifications subject to change

 

Utilizăm cookie-uri pentru a îmbunătăți experiența site-ului și pentru a analiza traficul și publicul pe site. Continuând să navigați pe site-ul nostru, sunteți de acord cu acceptarea utilizării cookie-urilor în conformitate cu Politica de utilizare a cookie-urilor, de acord cu Politica de prelucrare a datelor personale și ați notat Notă de procesare a informațiilor personale. Accept