Curs valutar

05-Jun-2020

1 EURO = 4.8393 RON  
1 USD = 4.2695 RON  

Etichete
fibra opticaswitchrouterrouter wirelessswitch gigabitpoecablu utpgigabitz-wavestabilizator de tensiuneswitch cu managementcabinetstatie radiostatie radio autostatie radio cb19"rackapsfpceilingtavancameraplanetpolitatemperaturesensorhumidityantene satelitlightsmartwallmountstabilizator trifazicvu+ahdhikvisionturbohdtviindustrialpdufibarocontrollersnmpshelfgatewaywirelessterouter wireless routerplugprizaraspberry piaudiovideocable4 contactrcajackamikoac routerunifiraspberry pi 2 model btkb4k3kmxsfpddmmountableantene 24ghz802.3atenergyraftsolo10gdoor phone720pmetercomutatormicro switchperetemountwdm1000mswitch poeinjectormobila3000ventrtl8370-grconectorconectorirapidelectricdateelectricicablu ftpraspberrygertduinoarduinoaeotecsfp+combohdmisolarserverfixas2ip66cutie15002200turnfan3g4gmanagementrg6router gigabitvu+ tuner dvb-c/t/t2raspberry pi 2 model b+ kitgiga 850nm mc high wualityraspberry pi 3 model bsippopprazberry100mhdcablucoaxialinoxsirendoor locka4fbcstacking sfpcat5patchinverter22u27u37u42ulcdmetalic4ksemeshoutdoor650ups120060001000010kvaepscentrala5ghzfemalegigaethernetmiraextenderom1svcstackingcoaxvflsmbaterielaptopdelld630d-630acumulatorbanana pibanana provu+ solo2vu+ duo2duo 2duo2ab cryptobox 600hdcablu alimentarebalungeponusb stickwifipirmotionvideo interfonvera plusgastvcamewradvr4ch150mftpmonturadoor sensorwindow sensormicroswitchflood sensorsmoke sensorrelay switchrgbwdimmerwallsocketblindunotesterconvertortermostatplcvgatrifazicinvertor47usinrepeterw2ventilatiepigtailapcsasiu60085010501300sinus900gamingusb20kva1000ftthwmt60pcispliterhd826548pl80l45l60repetorfast750giga 850nm mc high qualitymetalac1200litatstrandedom1.m0148vtelefonic20kmltecasetacyberpowervlanean:f669lsnhbg0530w12v7ah12v9twin

ANPC

 » Media Convertoare Fast Ethernet(10/100M) pentru fibra optica



XTR204A

2xFO WDM (1310Tx) + 4x RJ45 Media Converter bridge

Braun Group - XTR204A -20km

Bridge Media converter 100Base-Fx , 2 ports WDM 1310Tx-20km) + 4 x 10/100 Base-T 


Dimensiune compact, alimentare 5Volt /2A, unblocking switching Power supply ( automatic restart after overvoltage protection).

all ports & LED on the front panel

Alte imagini:
XTR20x familyXTR204 & family
Pret fara TVA:
220.76 RON

Pret cu TVA :
262,71 RON

Disponibilitate :
Sunati

2x WDM Single Mode fiber Optics interfaces

4x ethernet RJ45 interfaces

Supports 10/100Base-T, 100Base-X protocol.

Flow control for full duplex and half duplex.

Suppots Fiber Port Trunking, Increasing Fiber Channel Bandwidth and Supply Fiber Channel Redundancy.

Supports Ports Based VLANS and TAG Based VLANS.

Power supply : 5V DC 3A

Environmental temperature: 0°C-60 °C

In conformity with safety code of FCC and CE MARK.

Utilizăm cookie-uri pentru a îmbunătăți experiența site-ului și pentru a analiza traficul și publicul pe site. Continuând să navigați pe site-ul nostru, sunteți de acord cu acceptarea utilizării cookie-urilor în conformitate cu Politica de utilizare a cookie-urilor, de acord cu Politica de prelucrare a datelor personale și ați notat Notă de procesare a informațiilor personale. Accept