Curs valutar

19-Nov-2018

1 EURO = 4.6650 RON  
1 USD = 4.0855 RON  

Etichete
fibra opticaswitchrouterrouter wirelessswitch gigabitz-wavestabilizator de tensiunepoecablu utpswitch cu managementcabinetstatie radio cbstatie radiostatie radio auto19"rackapceilingtavangigabitcameraplanettemperaturehumiditypolitasensorlightantene satelitwallmountstabilizator trifazicsfpturbohdhikvisionahdtvismartvu+fibarocontrollerpdusnmpshelfgatewayteplugindustrialrouter wireless routerprizaunifitkb4kamikoraspberry pi 2 model benergyrca4 contactcablevideoaudioraspberry piraftjack4ghzantene 2mountablemountswitch poeperete3000metersolo802.3atcomutator720pmicro switchdoor phone1000mdatewdmelectricconectoriconector10g2200ac router1500rapidelectriciaeotecs2solararduinocablu ftpventgertduinoraspberryfanrtl8370-grfixaturnsfp+cutieserverhdmiip6637usiren42uinoxupsdoor lock27ufbcstacking sfp10kvacomborazberrycat5meshoutdoor650mobilainvertera422u1200injectorxsfpcabluhd100msipfemaleraspberry pi 2 model b+ kitvu+ tuner dvb-c/t/t25ghzraspberry pi 3 model bpopp3kmeps6000mira10000centralarouter gigabitsplitert6048pw2metalicventilatiehd8265ethernetgigalaptopwm4kse1300900gamingpigtailusb105085020kva6001000baterieftthsasiupciapcsinususb stickvera plusbanana probanana pigascoaxialtvcamewradvr4ch150mftpwirelessvideo interfonvu+ solo2wifigepongiga 850nm mc high wualitybaluncablu alimentareab cryptobox 600hdpirmotionduo2duo 2vu+ duo2acumulatormonturad-630testerconvertortermostatplcvgapatchtrifazicinvertor47usinlcddellunoblindd630door sensorwindow sensormicroswitchflood sensorsmoke sensorrelay switchrgbwdimmerwallsocketrepeter

ANPC
  • UPS Braun Group
  • Cyber Power
  • Cyber Power
  • TP-Link
  • IP-COM
  • Planet
  • NETIS
  • Cabluri Belden
  • IP-COM
  • IP-COM
Pagini produse: 1234567891011121314
DT-HA-8100-RP65
168.00 RON
fara TVA
116.00 RON
pret fara TVA
AV6481 Optical Fiber Fusion Splicer
13,855.05 RON
fara TVA
13,062.00 RON
pret fara TVA
APP06-24-SC/APC-FULL
209.93 RON
fara TVA
186.13 RON
pret fara TVA
Patch panel optic ODF 2U Braun Group GB-B-24-SC-APC
326.55 RON
fara TVA
172.61 RON
pret fara TVA
Patch panel optic ODF 2U Braun Group GB-B-24 SC-PC
289.23 RON
fara TVA
163.28 RON
pret fara TVA
FH302D
64.38 RON
fara TVA
54.81 RON
pret fara TVA
WF2780
154.00 RON
fara TVA
142.00 RON
pret fara TVA
N301
61.34 RON
fara TVA
34.99 RON
pret fara TVA
Tenda F300
60.41 RON
fara TVA
53.65 RON
pret fara TVA
Pagini produse: 1234567891011121314